Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Ne Dejve, takhle to dál nejde.

Týmy nesvazují nápady nebo nedostatek šikovných lidí.
Týmy svazují rozpočtové stropy. Nemohou vyvýjet.

Rozpočtové stropy jsou největší zlo ze všeho.

Přes rozpočtové stropy se vybudovala výhoda, kterou nejsou poctiví hrači schopni dohnat.
To je na tom to nejsmutnější.
Je mi z toho smutno. Dlouho smutno.

A proč McL letos představil 4 verze monopostu a jede vesel dál? :stuck_out_tongue:

Je to v pořádku, ale Adrianovi se tam v žádném případě neměl šoupnout přísavný efekt! :triumph:

Jak Adrianovi se šoupl přísavný efekt? Přemýšlelo se jak dál a jedna z možností byla ground efekt, za mě to není špatná cesta. Jen se musí jít dál.

No taky si hned říkal, že určitě porušili strop :smile:

1 Like

takže to není špatná cesta, ale muselo se řešit poskakování a teď i to, že ten efekt nepomáhá v závodech po roce? dobrá cesta :slight_smile:

1 Like

ja budem tlieskat ako prvy to si pis

tak ty jsi troll a hater, od tebe nečekám nic jiného :stuck_out_tongue:

musim ist proti trollom a haterom ze jo a inak ako ich vlastnymi zbranami to nejde :smiley:

2 Likes

Zrovna jsem četl jak je v hajzlu biatlon.

Ještě větší dominance dosáhli v závodu s hromadným startem muži. Prvních 14 (!) závodníků s nejlepším běžeckým časem byli Norové, Němec Philipp Nawrath na 15. příčce na ně ztratil minutu a 17 sekund. A český biatlonista Michal Krčmář měl už více než dvě minuty manko. “Není šance jim konkurovat,” kroutil hlavou trenér českých mužů Michael Málek. “Samozřejmě jsou dobře připravení, mají závody jako nominaci, ale i tak jsou s lyžemi o kus před ostatními. S Němci a Italy jsme na tom jakžtakž srovnatelně, ale proti Norům neměl nikdo šanci,” dodal.

Dominance? Norové se omlouvali
Situace došla až tak daleko, že Norky svých soupeřek litovaly. “Prostě to není fér. Je to pro mě obrovská výhoda a dneska jsem se v to jen utvrdila,” říkala Ingrid Tandrevoldová a vysvětlila, že mezi svými lyžemi a těmi u Italky Vittozziové zaznamenala obrovské rozdíly. “Pochválila jsem ji za třetí místo a řekla, že je skvělá, protože neměla dobré lyže.”

“Byl to pro mě zničující závod. Cítil jsem se trochu trapně, když jsem předjížděl jednoho soupeře za druhým. Měl jsem chuť se jim omluvit,” přidal se i Johannes Dale. "Celá tato situace způsobuje smutek a frustraci.

… kdy ostatní začene litovat Max? Kdy se začne omlouvat? :joy: :grimacing: :triumph:

Je to o všem a jako se vším. Peníze k tomu taky patří, F1 není pro chudé a nikdy nebyla, nakonec není ani důvod.

1 Like

Až potom, co se omluví Mercedes za období temna 2014-2020 :smile:

2 Likes

Omlouvám se za Mercedes, že 2017 a 2018 nevyhrálo Ferrari s nejlepším motorem a autem. :frowning:

1 Like

lewis sa kludne moze omluvit, zivo si to viem predstavit

Puff už se ti omluvil, takže šup :triumph:

A jéje :grin:

1515151

Pár myšlenek tam máš špatně.
Ale z toho že Ti je z toho smutno je mi taky smutno, že to tak moc prožíváš.

1 Like

Jo, mě je taky smutno že všem ostatním je smutno že jiným je smutno :woozy_face:

1 Like

To nebyla, na druhou stranu není v nikoho zájmu dělat motor na jeden závod, jako v minulosti. Šetřit se dá, už jen tím, že kalendář se bude skládat podle logistiky, ne podle FIA. Však se mohlo jet Vegas - Austin - Mexiko - Brazílie - Abu. Místo to se jelo s Vegas pu Brazíli. A ten Qatar tam random to je škoda slov

teď je mi z toho už taky smutno