Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

:rotating_light: Od 2028 GM zaregistrován u FIA jako výrobce motorů. :slightly_smiling_face:

To ani ne, spíš nové s měkčí směsí na zimu.

daj tam poriadne drapaky a prevazaj kontraband

Hlavně nedávej Pirelli ať nedopadneš jako já s botami od Solomonu. Ty teď mají tak bakelitový vzorek, že jsem ve smyku i na suché dlažbě. :-1:

Mám tam drapáky😉

1 Like

Za dva roky, když za tři se mění pravidla, aha

A je to tady maFIA

Nemám sílu. Dej mi čas. Budu lepší. :slight_smile:

budes coskoro jak Chroustal, ten nepozera zavody len sem v nedelu alebo v pondelok pride vypisovat jak je to v prdeli a ze to nebude pozerat nadalej :smiley:

1 Like

Hogar dneska ukázal, akú velkú chybu tímy F1 spravili keď ho nikto nezamestnal do aero tímu, pretože len a len o presne vie, že koncept Red Bullu je jediný správny.

“Prinútilo nás to zamyslieť sa nad efektivitou našej práce vo veternom tuneli a na CFD. Všetci sa museli vyrovnať s obmedzeniami a každý chce byť efektívny, takže sme vykonali niekoľko drobných úprav”

Inak ešte čakám, kedy “niekto” trest pre Red Bull prekrúti na výhodu :slight_smile:

Verstappen nevyzeral, ze ma problem niekoho nasledovat a predbehnut.

A potom, ano moze za to konkurencia/inzinieri. Existuju totiz dva odveke suboje medzi FIA a inziniermi: FIA sa snazi monoposty neustale spomalovat a inzinieri maju za ulohu auta stale zrychlovat. A FIA sa snazi zlepsit predbiehanie(show) upravou aerodynamickych pravidiel, zlepsit nasledovanie aut. Ale ty ako inzinier nechces aby sa tvoje auto lahko nasledovalo a lahko predbiehalo, vsakze? Takze si nenechas zrovna zavarit mozgove zavity nad tym, ze sa tvoje auto zle nasleduje superom, ci?

Si nevedel, že každý článok o RB je o ničom? Že všetci čakáme na zmysluplné články o prestupe Alonsa do RB alebo o tom, že Alonso nedostal žiadnu zľavu na Valkyrie? Veď tam si aspoň môžeš pokecať o zľave na tatarku. :sweat_smile:

Ale na to, že článok o ničom, tak 70+ komentárov za 3+ hodiny je celkom dobrá interakcia.

2 Likes

tatarka v akcii je nahodou pecka, ak zrovna niesi Triper no :smiley:

jak som pisal v povodnom komente no, su tu ovela viac zbytocne clanky a neni z toho “veřejné pozdvižení” :smiley:

1 Like

Pozdravujem Vas oboch chlapci a prajem vsetko dobre.

1 Like

Však si vzali čas od AT, AT to nepotrebuje, když dostane díly ve druhe polovině sezóny

Max do Ferrari a získa im titul po 20 rokoch. :slight_smile:

napodobne, si tu stalica

Presne si ten problém odhalil. Problém nie je jeden koncept, ale že RB má ten koncept a v RB je Max a nie Chadlonso. :slight_smile:

Ne, to si pochopil špatně.
Pravidla selhala ve chvíli, kdy máš na trati max 3 souboje.
A taky, když funguje jediný koncept. To není, že kdyby nebyl RB, tak je to ok. Kdyby nebyl RB, tak by vyhralo Ferrari se svým konceptem a i v te době bylo jasné, že další koncept Mercedesu není funkční. Tady to RB fans vysvětlovat, jak dětem ve školce

S radostou sa vratim k pozeraniu F1 v momente, ked v nedelu rano nebude jasne, kto popoludni vyhra.