Bariéry treba lepšie premyslieť, odkazuje po Čouovej nehode Russell | Magazín F1 - F1online.sk

Klameš ty a to ti nevadí !

Ja som nikde po zhliadnutí onboardu PG nepovedala že to nebola aj jeho chyba ! Avšak nebolo to nič zákerne Ako sa tu prezentovalo.

Ale nemáš problém klamať ale povieš že klamem ja !

1 Like

Ty si ako Matovič. Akonáhle s tebou niekto nesúhlasí, tak sa na jednej strane hráš na pani ublíženú a na druhej strane druhým nadávaš, ponižuješ ich a robíš z nich najväčších zloduchov na svete, ktorí ubližujú tvojmu svätcovi a tebe chuderke.
A najsmutnejšie je, že brutálne klameš. Ty si fakt úplne posadnutá.

3 Likes

Uz ti to tu napisalo XY ludi. To co predvadzas ty nie je fandenie. Fanatizmus, posadnutost, zaslepenost, zabuchnutost, tieto slova su ovela blizsie. Pise ti to tu kopa ludi, ale ty si stale lietadielko. Tot nie je fandenie a nie je to v poriadku to co robis. Mas to tu napisane bez invektiv, slusne.

Predstav si, ono sa da niekomu fandit a popri tom aj uznat, ze tvoj mazlik spravil chybu. Pripadne nechat ludi povedat nanho aj nieco ine ako superlativa. Ale nie, ty tu behas po fore ako doberman na extaze a stekas a hryzies, lebo z neho nie su vsetci tak na makko ako ty. Novinka, nie je to v pravidlach fora byt dolafany z Russella.

Norris nemoze ani povedat, ze Russell zostal sterilny bez toho aby tebe neslo vyvalit dekel. Zda sa ti to v poriadku?

5 Likes

@Kiks To že nedokážeš ani uznat,že tu nehodu zavinil GR :-1: Prvně jsi psala,že ho někdo postrčila ze zadu, teď Gasly, odborníci se shodují … Ta zaslepenost je tak velká,že je to všem k smíchu! Skoro to tady vypadá jak na stránkách GR a jeho fanklubu :roll_eyes: Stalo se neudělal to schválně, je to prostě závodění

Vieš o tom houby ale hodnotíš iných.

A po ďalšie názor sa da vyjadriť aj slušne @Lacike82 ale to sa tu nedeje.

Problém ktorý mám ja je že tu vy robíte presný opak toho čo vyčítate mne !

A áno toto je fandenie lebo fandenie je o tom že ti ten človek je asi pre niečo sympaticky - lenže ani jeden z vás nevie čo to je neustále citat toto a byt za vserko vždy osocovany. Ani jeden nevie čo to jw citat toto o sebe a väčšina nedokáže diskutovať slušne bez urážok Alw ukazujete prstom na niekoho. Väčšina žije na fóre len z toho že chodí útočiť !

A nie Russella nemusi mať každý rad ale stacilo by keby ho väčšina nehejtovala. Potom by som ja mohla byt ticho!

Ja toto nerobim ostatným a nie @Lacike82 ja bez dôvodne na iných neutocim a ani ich hlúpo neprezyvam, nehodnotim a podobne ako sa to deje mne. A nie ja ľudom bezdôvodne nenadávam - mne sa to ale deje bežne.

Lenže niektorí nie ste schopní diskutovať so mnou normálne - od samého začiatku. Nie po tom Ako som niečo napísala. Mali ste to už keď sme riešili ešte Vettela.

A ja radšej budem niekoho brániť ako osočovať - vám príde normálne to druhé.

Z F1sk som odišla presne pre takých ako tu. Dávno predtym ako GR čo i len tušil zw bude pilot F1 lebo jazdil vtedy asi Gp3! Dialo sa mi presne toto iste ! Takze tým to asi nebude.

Ja na rozdiel od vás chcem v športe hľadať niečo pozitívne a pozitívne emócie a na začiatku sa to tu dalo. Ale už sa nedá.

Takze ano ja budem niekomu radšej fandiť a kľudne si mysli že fanaticky ako hlupo a zadubene hejtovat za každú cenu a ■■■■■ si ego na ostatných.

Ja som sa snažila dlho dávať toto v klude a vecne ale to sa bohužiaľ ďalej nedá !

Mňa toto unavuje a vám že to nie je neschopný bezcharakterny ■■■■ ovládaný Mercedesom nevysvetlim aj keby zajtra vyhrá titul a venuje všetky zarobené peniaze na liečbu rakoviny !

Ja vám dám pokoj toto nemám za potrebné - teda sa o to aspoň pokúsim. Ale skúste viacerí porozmýšľať či to ako ste sa ku mne správali bolo vždy Ok. Či by ste sa tak správali aj k chlapovi a či ste ku mne boli fér !

1 Like

Kde ja píšem že to nebola jeho vina ? Z jeho onboardu sa ro zda že ho niekto iba nabral. Jedine čo tvrdím je že na to nebol sám. To je presne toto vaše otáčanie všetkého čo poviem

1 Like

Se sem stěhujete nějak hromadně :grin: Hádá se to zde stejně ,jako na fóru odkud jsi přišel…

neviem co viac sa da spravit s barierami. On bariery ani len netrafil. Preletel ponad bariery a zastavil sa o plot. Osobne si myslim ze by dopadol o moc horsie keby sa zastavil o tie gumy. Plot ho spomalil o moc jemnejsie. Samozrejme zakliesnenie medzi plotom a gumami nie je idealne ale tento priestor je silne limitovany moznostami trate. Nemyslim ze sa tam da spravit nejake vseobecne zlepsenie. Mnoho okruhov nema ani len tolko miesta ako bolo v Silverstone.

toto je vtip vsak?

Vidím tam shazování viny na jiné…
Na on board GR se vybodni již včera byli dostupné záběry i se shora. A včera jsem do tebe šil, až když jsem si to prohlédl.

Člověk by řekl,že v takové dálce je ten plot zbytečný, ale není. Nic lepšího se asi nedá vymyslet…

Niekde tam zaznelo že 3 autá sa tam nevojdu čo je fakt

Nezaznelo. Vypočuj si to znova.

Už počas prenosu ( slovenský som nevidela) padlo vyjadrenie že 3 autá sa do tejto zákruty nevopcchaju. Gasly to musí vedieť. A po ďalšie oni pred ním idu stopu do lava a následne do zákruty - ako povedal volant GR sa nepohol. On ten pohyb robí dávno predtým ako tam vojde Gasly. Gasly tam ale napriek tomu ma pocit že prejde - čo Ale sa predsa nedá ak všetci musia začať točiť do prava - ak tam vletí a zatočí tak čo sa stane ? Jasne že tukne auto pred sebou idúce na pravo. Pierre sa tam nemá kadiaľ prešmiknut a tak ako GR nevidí jeho tak ani Gasly evenidenrne nevidí kam sa hýbe Mercedes keď do toho ide > to povedali aj v prenose na Sky. Akonáhle ho Russell vidi tak on už nemôže urobiť nič, rovnako Gasly. On ho nevidel že tam ide strážil si Zhoa a Pierra tam nečakal že to tadiaľ pusti lebo Pierre to nemal kadiaľ pustiť keďže videl zo zadu že Russell sa hýbe a ma o všetkom ovela lepší prehľad keď sa pre to rozhodne

Na Slovenskom nič také nepadlo, od začiatku Rišo vravel tak, ako to bolo povedané v Eiskingu. Pepa evidentne po opätovnom zhliadnutí zmenil názor.

Navyše si tu protirečíš sama. Tak ako to bolo robil ten pohyb dávno predtým ako tam Gasly vošiel alebo GR volant nepohol? Lebo teraz neviem

*PS on ten pohyb nerobil ako vravíš v druhej vete akurát ho začal robiť v momente, kedy tam už Gasly bol. To že ho nevidel (asi?) je zjavné - to ho ale neospravedlňuje však. Lebo aj keď ja v premávke zmením pruh, a mal som niekoho v mŕtvom uhly tak dostanem vinu ja a nie ten druhý :slight_smile: *

Navyše, Rišo vysvetlil, že evidentne sa tam mal Gasly kam napchať.

Presne preto nie je na jasnej vine ani jeden a presne preto sa netrestá. Takých veci sa udeje X ale na žiadnu tu nie je taká reakcia.

Reakcii je tu mnoho, viď napríklad Imola 2021, Brazília 2021, Silverstone 2021. To len príklady z minulého roka.

Keď ideš nakladať mne - kde si keď sa tu šíri klamstvo za klamstvom ? Keď sa útočí bez faktov a keď sa do Russella naváža aj keď nevedia či je za čo? Vtedy ti to nevadí ??

Už som ti vysvetlil, že útokov bez faktov je tu mnoho a na mnoho jazdcov. Problémom útokov na GR je ten, že aj z najmenšieho komentáru hneď robíš analýzi, tabuľky, milión dôvodov prečo to tak nie je a kto či čo iné za to môže alebo nemože. To sa potom logicky nabaľuje.

Kde si keď mi nadávajú ? Vtedy ste všetci hrdinovia ticho

Vysvetlil som ti v komentári na ktorý reaguješ, prečo nemám dôvod sa ta zastávať. Začni byť objektívna, tam začína moja ochota priznať a zastať sa ta.

3.Kde si bol keď bol včera Russell zákerný a pokúšal sa vyvraždiť pol poľa a robil si len Pr v snahe pomôcť - toto ti nevadí takéto dristy. Tak mne to vadí.

Znova robíš z komentárov pár individuii ktorý napríklad rovnako pomenovávajú aj MV ako “crashstappena” a podobne hrozne moc. Viď Orim, Black_Dark, Fiat atď…

Áno za tým že Gasly tomu vedel predísť si ja stojím. Ale zase tu klameš ty - ja nikde netrvdim že jw v tom Russell nevinne.

Viackrát už sme si vysvetlili, že Gasly je v tom nevinne. To že to ty nevieš priznať (že je) s tým už nič nenarobíme.

Iba že to nie je a) iba jeho vina tak Ako žiaden takýto postartovy incident b) nie je to žiadna zákernosť ! Ako sa tu prezentuje - včera bolo X horších.

Bolo a to isté čo som písal vyššie. Moc to hrotíš a berieš si.

Čo vadí mne je ako sa na tie chyby pozera - diametrálne inak. Ja som Russelovi časť chyy priznala hneď po onboarde PG

Priznala, lebo nepriznať je jak tvrdiť, že zem je plochá. Pozri sa čo si vyvádzala predtým a čo koniec koncov robíš teraz. Aj tak nevieš uznať ako to bolo (napriek tomu, že Profi jazdec sa k tomu nejak vyjadril) a hádžeš vinu aj na Gaslyho. A áno, na jeho chyby sa možno pozerá prísnejšie, bohužiaľ je v top teame. Nie je v F1 prvý rok, takže bohužiaľ mu nejdú odpustiť určité veci ako napríklad mladému Schumimu (ktorý dostáva tiež riadny náklad a ja s tým nesúhlasím ale čo už)

Áno pochybiť môže každý - lenže nie každému sa tu to tak berie ako niečo normálne !

Pozri sa ako tu dostáva Vettel, Schumi, Daniel, Zhou, či nebodaj aj Sainz. Takže nie, GR nie je nič výnimočné dostáva tak isto ako každý iný.

A príde 100 komentárov ktoré nakladajú GR kade ako. Za každým.

Tak ako každý iný, viď vyššie.

Áno X krát to bol aj Set up a auto - bohužiaľ to je vo Williamse normálne - v Mercedese sa mu to tak často nedeje.

Logicky, ak jazdec nejazdí kvôli tomu že jeho monopost je odpad, tak bohužiaľ s tým nič nespraví. To bol prípad Russela vo Williamse. Netreba ho ale obhajovať v taký moment aký je pánboh, lebo to že má naprd monopost, neznamená že v top teame to bude boh. Logicky, Russel má predpoklad byť šampiónom, no ešte ním nie je a cesta je veeeľmi ďaleko. To že je skvelý jazdec je fajn, ale či bude šampión ukáže čas. Nebol by prvý ani posledný ak by sa ním nestal.

Akurát si ukázal že to ani nečítaš ale komentujes - Ja som napríklad v sobotu uznala že nezajazdil ideálne kolo. Jedine čo som dodala bolo ze sám Lewis sa ozval ze ho asi zabrzdil.

Who cares že ho Lewis zablokoval. Toto je presne ten problém, lebo keby ideme na článok tak zistíme že si tam opät písala litánie k Quali. Máš pocit že ja mám potrebu písať litánie ako Max mohol mať pole, nebyť Charlesa kvôli ktorému musel spomaliť ?
Detto nejaký fanúšik Ferrari nemá potrebu písať slohovku k tomu ako Charles mohol mať pole, nebyť chyby ktorú spraví.
Jeden komentár, jedna krátka veta hotovo ideme ďalej…a nie slohové práce a zase obhajovanie na kilometre.

A čo je problém krory mám ja je ze - výkony ostatných sa ospravedlňovať môžu vždy niečím iným ! Russell si za vserko môže sám. Ak robí dobre na to sa mlčí.

Príklad? Max dostáva hate za Silverstone čo robil Mickovi a oprávnene. Nikoho výkony niesú obhjajované viď aj Sainz.
Ak myslíš obhajovanie výkonov viď Checo - nuž logicky keďže je to “druhotriedny” jazdec. Lenže Russel má okolo seba (všeobecne) auru “Ja som budúci šampión” takže bohužiaľ dostáva ako som spomínal aj prísnejšie merítko + je top teame na rozdiel od takého Norrisa. Či už za to môže alebo nemože a spôsobili to iný (napríklad Toto alebo ty tu) - bohužiaľ.

A keď zajazdí výborne nikto nepríde povedať Wow ako v prípade iných =ale nájde sa 1000x ALE. Typicky príklad je Leiwis - hľadám ja dôvody prečo ho v sobotu porazil a píšem niekde že za to moze Mercedes ? Nie ! Keď Alw on porazil Lewisa a teda neraz tak bolo milión výhovoriek prečo - nikto nepovedal tak asi je šikovný. Hoci to povedal sám Lewis.

Kanada tento rok. Hladala si tísic krát prečo bolo správne rozhodnutie vyskúšať softy u GR. Nebolo a posral si to sám. Hotovo, howk niet čo dodať.

Lando Norris naloží Ricciardocu ktorí pri všetkej úcte je mimo a sále jw uzastny a dokonalý. 7x po sebe poraziť 7x MS nestačí ani len na akési uznanie že to nie je náhoda.

Lebo LN jazdí v teame, ktorý je výkonostne na konci chvosta.

A predstav si vola sa to fandenie a niektorí ľudia dokážu niekomu fandiť a nie len nakladať ostatným. Niektorí nič ine nerobia.

Nie, volá sa to fanatizmus to čo robíš ty. Logicky nebude fandenie nikdy objektívne, viď napríklad Ja alebo Bretnix (sorry! :D) ale obaja sa snažíme vždy nájsť stred a uznať chybu. Znova - uznávam že Max mal dostať penalizáciu za to čo spravil Mickovi.

A áno bohužiaľ niektorí ľudia sú apriori anti Russell

Znova, nepríde ti čudné že ako jediný tu Russel podľa teba dostáva hejt?

A mne sa neustále nakladá, prezýva a trusia sa na mna hlúpe poznámky lebo si niekto ■■■■ svoje ego.

Lebo si normálna ale tvoje argumenty su často totálne ako cez ružové okuliare. Všetci ti vravíme to isté, a ver mi, nespolčili sme sa proti tebe…

1 Like

Pokračovanie kvôli limitu znakov :smiley:

Príklad za vswtky je toto - normálne aj ľudia ktorých ja viem že ho nemajú radi mimo toto fórum dokážu povedať včera sa zachoval ako slušný človek.

Super, klobúk dolu že vystúpil z monopostu a šiel sa pozreť na Zhoua. Potrebujeme to ale napísať hneď ako highlight toho dňa? a sama si to spravila v inom vlákne kde si spomenula tuším že si rada za Micka, ešte niečo a tretia vec bola (resp. druhá) že ešte ostala v F1 slušnosť a ludskosť a GR utekal za Zhouom. Proste si ho zase potrebovala dať na piedestál aký on je hrdina.

A vystihol si to presne ja nerozumiem prečo to voči nemu tak je.

4x. Lebo to extrémne to nafukuješ a robíš z ničoho niečo. Pozri sa na nás fanúšikov MV - ja sa nejdem z toho posr* keď tu Shredder či Orim vylejú kýbel hov* a obtierajú si papulu, aj keď ich argumenty sú na úrovni materskej škôlky.

Na Russella sa hneď spustí shitstorm - normálne sa take veci nekomentujú nijak inak ako RI. Ale tu sa ihneď začali. Pointa RI je že vina sa nedá určiť 100%. A že zo nie je jeho vina vôbec som tvrdila len po jeho onboarde keďže cielený pohyb zjavne volantom neurobil. Potom už Nie

An incident is not considered to be a racing incident if it involves deliberate action on the part of the driver to take a competitor out or a crash that’s definitely avoidable, for example, crossing straight onto the racing line from the pit exit & chopping off another car.

Pointa RI je nie absolútne tak jednoznačne definovaná, to je ale téma na inokedy. Viď komentár na reddite : I don’t think it’s well defined. Certainly, I have seen people use it to mean different things.

4 Likes

Myslíš že to pomůže? Já ne :joy:

3 Likes

Vyborne, teraz hraj utlacane chudatko. Pocuvas sa vobec? Vy ste to nikdy nezazili, vsetci sa do mna a do Georgika navazaju… Co mas 15? Ved to znie ako nejaka vytuzena romanca “My proti svetu” . Sa tvaris akoby tu bola nejaka kybersikana. Za to ako na teba ostatni reaguju si mozes sama, ked nemas trochu sudnosti a uz si sa uchylila aj k vymyslaniu, klamaniu a pod.

S tebou sa diskutovat neda, napisem ti to este raz a kaslem na to. Si z neho uplne na makko a argumenty proti nemu nazyvas hejtom a navazanim sa donho a do teba. Vsetci ti tu budeme hovorit preco je na vine on a ty si stale melies svoje ako tam Gasly nemal co robit, takze je to aj jeho vina. To je u teba diskusia? A tak je pod kazdym sprostym clankom kde spomenu Russella. U teba je to diskusia len ak skonci slovami “Ano kiks, mala si pravdu, George je najvacsi talent, nikdy nespravil chybu a je dokonaly.”

6 Likes

Strašné vlhko tu je :hot_face::hot_face::hot_face:

Som citatelom na tomto fore uz dlho a nezvyknem velmi komentovat ani na soc. sietach, ale toto co tu predvadza @Kiks tuto sezonu a hlavne teraz ma donutilo sa zaregistrovat a opytat sa tych co jej odpovedate, ci tym len zabijate nudu alebo sa jej fakt snazite nieco vysvetlit s nadejou, ze to pochopi?

Kiks neber to ofenzivne, ale ako nezaujaty citatel komentarov (neviem kto je tu koho fanusikom atd.) musim povedat, ze ani najvacsi svedkovia Hamiltonovi, ktori hadzali 100% vinu za Silverstone 2021 na Maxa, nie su taki fanatici ako ty. To, ze som u teba len dalsi hejter Russella a nicomu nerozumiem ani nemusis pisat. O novodobej F1 viem pravdepodobne ovela viac ako velka vacsina tohto fora a ver, ze aj ked som fanusikom Maxa (som predsa jeho otec :smiley: ), tak viem byt objektivny a prisny aj na neho ako svojho syna. :smiley:

3 Likes

Nechte ji být chlapci už. Vše má své limity.

3 Likes

Tak co, už jste si pozvedali ega? Nebo už je tomu konec? S většinou z vás tady nejde dělat rozumná diskuze. Proč na tu holku máte potřebu osobně útočit? Baví vás to? Nedochází vám, že za tím nickem je jen člověk a ty vaše urážky mu můžou ubližovat? Jak píše @PUFF, vše má své limity.

3 Likes

Napsat objektivní kritiku je osobní útok? Polovina psaného textu na tomto fóru je její tvorba…

1 Like