Bariéry treba lepšie premyslieť, odkazuje po Čouovej nehode Russell | Magazín F1 - F1online.sk

To si ma asi s niekým mýliš. Doteraz som nebol na nijakom fóre o F1.

Suhlasim, ze urazky niektorych na tomto fore su cez a tych treba brat s rezervou, ale vitaj vo svete internetu, tu je to este celkom v pohode. Kazdopadne druha strana mince je, ze na strane Kiks chyba akakolvek sebakritika, nadhlad a naznak objektivity. Neviem kolko ma rokov ani co je zac. Ak ma napriklad 15-20r tak sa to este da pochopit, ze ma svoju “pravdu” a vsetci ostatni vedia ■■■■■ (vacsina z nas si tiez v mladosti presla obdobim, ze sme majstri sveta a nad nas nie je), ale pravo vyjadrit iny nazor tu ma kazdy jeden.

A v tomto konkretnom pripade sa jej praveze chalani snazili vysvetlit veci fakticky, rozumne a bez osobnych utokov, ale bez uspechu. A to im este zavidim tu trpezlivost a cas co do toho dali, ja by som sa na to vykaslal uz na zaciatku. :slight_smile:

3 Likes

Povedat jej ze je zaslepena a nevidi dalej ako na Russellov nos je utocenie?

Ved ona tu vecne zacina, rHapo ma uplnu pravdu. Aj my sme len ludia a nie sme povinni jej prikyvovat.

Ja tu citam sakra dlho a o Russella tu nikto ani nezavadil, ale ona ho zacala chvalit pomaly aj za to ze si prdol. A nikto(takmer nikto, netvrdim ze su tu neni aj cvoci) na nu neutocil, dlho s nou ludia normalne diskutovali, ked to preatalo ost lebo s nou sa neda o Russellovi diskutovat, tak to zacali byt vtipky na dlzku jej prispevkov ohladne toho chlapca, ze clovek tu napise “Russell-priemerny vykon.” a ona tu navali tristo analyz, tabuliek preco bol keho vykon vlastne uzasny.

Preboha kazdy jazdec tu ma fanusikov, aj hejterov, ale toto co predvadza ona tu nerobi nikto. Tak aku cakas na to reakciu? Kvoli Kiksovi tu nikto nemoze na Russella povedat ze zavinil nehodu, ked ju zavinil? Mame okolo chlapca chodit po spickach?

1 Like

Asi omyl :smiley: psal by jsi CZ, ale přesuny mezi fóry jsou běžné. Ani jsem si neuvědomil v jakém jazyce píšeš;)

Pro tvoji informaci - Kiks je holka.

Tady to pro mne celé končí. Já jsem řekla, co jsem chtěla. A nemám potřebu to dále rozvádět.

1 Like

Pokud jsem to dobře pochopil, tak je učitelka.

Ved vsade pisem ona/jej. Chlapca myslim Russella.

Ved v pohode, na to tu je, aby si clovek povedal co chce

To očividně pochopil -ved ona

Clovek za tim nickem nemuze byt zena v zadnem pripade. Je to muz s vysokym stupnem ega kriminalniho charakteru, vymysli si, lze, nezvlada jakoukoliv nazorovou odlisnost. Nikdy v zivote jsem takovou zenu nepotkal a vim ze nepotkam, protoze takova neexistuje, nebo mozna preziva nekde v lagru.

Tohle je přesně ono. Proč to děláš? Stojí ti to za to?

A prosím tě, za tou přezdívkou je opravdu holka. Tvůj blbý komentář tuhle skutečnost nezmění.

A nemáš mít nás dvě náhodou v ignoru? Nebo moje pocta tam být už skončila?

Už jsem našel to video.
Ihned po nehodě tam běželo minimálně 10 lidí.
Fakt tam George nemusel.

To že jsi d… na úrovni K je jasné již pár let. Jsi to zase rozbalil :smiley:

To uz trosku hrotis, nezda sa ti? Zena to moze byt, podla mna aj je.

A nemozes vediet, ci sa tieto… Hm, anomalie v spravani prejavuju aj v beznom zivote, alebo k nim dochadza len na zaklade spustaca, ktorym je George Russell. Ani nam do toho nic nie je, tu sa ma riesit F1, nie sukromie clenov fora.

1 Like

Ja vám dám pokoj toto nemám za potrebné - teda sa o to aspoň pokúsim.

nech ti to vydrzi :+1:

Nuz, je to diskusia, takze je tam asi snaha o obe :slight_smile: aj zahnat nudu, aj skusit ju presvedcit, ze chyby robia vsetci a nie je hanba to uznat. Skor to sluzi ku cti.

Nikto normalny tu Russella neobvinoval, ze takmer niekoho zabil, nic hrozne to nebolo, len z toho bola (nastastie) divoka nehoda. Nehoda, ktoru jednoducho sposobil Russell, nikto pre neho neziada trest, nikto ho nelyncuje, ale ona predsa neuzna ze za to mohol on, lebo zavrel sendvic

Ja by som len za seba povedal, že nemyslím si, že @Kiks tu schytáva kritiku, pretože je žena. Všetci tu vstupujeme do diskusie ako rovnocenní diskutujúci. Všetci máme jazdcov, ktorým fandíme viac a iným zas menej.

Preto si myslím @Kiks, že možno by bolo občas fajn “zaťať” zuby a nereagovať na negatívne príspevky na margo GR (sama budeš mať kľud). Všetci tu majú voľné ruky na svoje názory a nemusia byť vždy pozitívne. Ja si myslím, že je fajn, že brániš GR, no občas sa stane, že aj on urobí chybu a musí za to niesť zodpovednosť. V tom prípade je konštruktívna kritika úplne na mieste.

3 Likes

Zhou moze byt rad, ze skoncil za barierou, inak by dostal od Russella po prilbe.

Co sa tyka toho auta, mal zapnut smerovky, pripadne nechat cedulku “Hned pridem”. Raz sa toho chytia marsali tak uz do pretekov nesmie.

4 Likes

Daj ten kýbel hov* a obtieranie si papule, z mojej strany, čakám…

Ja tu mám minimum príspevkov, a keď uz tak fakty, ale to takým ako ty asi nevonia, či?

Čakám na tie kýble hovn odomňa, keď si ma zaradil k takým demetom, ktorých ja už mám dávno bloknutých.

To si zabil :grinning::smile: :+1:

Ten magor na me furt reaguje, je to psychous, rozumime…

Je to chlap hlupak co se schovava za zenskou identitu.