Bariéry treba lepšie premyslieť, odkazuje po Čouovej nehode Russell | Magazín F1 - F1online.sk

Obaja sa vyjadrili že to bol Racing incindent jeden z nich poveda dokonca že Pierre už tam musel vedieť že 3 monoposty sa tam nezmestia.

Takze neviem o čo ti ide.

Dá se to i po dvou. :muscle: :grin:

No pozri si to jeho auto išlo ďalej a zastaviť nemuselo. Asi vedia ako tim lepšie ako ty ! ale nie pohadas sa aj s nimi. Ja pracujem s tým čo pustil Mercedes - oni ho poslali po porade spať aby naštartoval - bavili sa medzi tým len im auto už naložili.

A po ďalšie on povedal Marshalom aby na neho nesahali - to že to spravili je ich vina presne o to slo a to riešili. Na to sa aj Mercedes sťažuje.

Nie nikoho nezachránil ale väčšina sveta to vidi ako športové gesto - vy ako priestor na hejt!

A následne riešenie bariér - áno to je jeho úloha ! Kto iný to ma komunikovať z pilotov ? To je pointa toho čo okrem jazdenia robí- keď to odmietaš vedieť naštuduj si načo GPDA majú. Takze to čo teraz povedal je len a len o tom. Pýtali sa ho čo sa da spraviť s bezpečnosťou - odpovedal.

Lenže taký ako ty prídu a kopnú si nie len do Russella ale aj do mna.

Niektorí ste posadnuti - tým hľadať stále priestor na to čo by ste trápne okomentovali.

A zastavať sa toho komu fandis je normálne a nie každi je fanúšik len keď sa darí a nie každi sa výživa v hejtovani ! Radšej choďte písať niečo pozitívne a kľudne fandíte - ako chodit nakladať každému !

Stacilo by keby ste nechodili stále písať stupidne komentáre bez ohľadu na to čo spravil a ja by som tiež nemusela. Lenže Russell je najhejtovajejsi pilot v poli medzi vami - schyta za čokoľvek.

pozri si pretek v SPA keď schumacher po naraze do cultharda šiel stále na troch kolesách no a táké bolo aj tak už veľa krát.

Akorát tady jste zavislí na podlaze… Verstappenovi vletělo smítko do podlahy a auto bylo neschopné. :smiley:

Ale on s tým chcel ísť minimalnoz rýchlosťou do boxov nie pretekát ako Max

myslím že by aj tak prišiel aj bez kolesa a aj stou smietkou. čo by bolo potom to nikto nevie ani ja ani ty a myslím že asi nik.

Já vím jak by to dopadlo. Zničil by celou podlahu… a podlaha se vyměnuje tak, že se celé auto musí zvednout…Jestli by to dokázali na boxový uličce, tim si nejsem jistý.

KONIEC DOSŤ tieto debaty patria do školských lavíc nie som ochotný v tom pokračovať.

@Kiks Na toto fórum som sa prihlásil, lebo som si myslel, že sa dozviem viac o F1. Ale viac sa tu asi dozviem o psychológii… nevadí. Len som ti chcel povedať, že tá tvoja posadnutosť GR je cez čiaru. Urobil som to, hrach úspešne padol na stenu, viac urobiť nemôžem.

4 Likes

Ja ti to prepíšem dobre?

Rišo: Ty si hľadal kde teraz začať tak teraz ja. Asi keď začneme, že ako k tomu došlo, za mňa to bol RI po štarte, nemyslím si že tam niekto urobil nejaký veľký - akože schváľne, že by sa zameral akože v rámci že ide v rámci súboja, že by niekto niečo prepálil, ale ten domino effekt kto to celé spôsobil je za mňa GR ktorému nevyšiel štart, hneď sa prešmykol Latifi medzi ním a Zhouom a následne GR stále išiel rovno, tým pádom Gasly ktorý mal OK štart tam uvidel miesto medzi nimi a zrazu GR napadlo, “musím tú zákrutu privrieť”, lenže Gasly tam už bol, neviem či ho nevidel, oprel sa o neho a to ho roztočilo.

Potom rozpráva o Zhouovi a potom späť k tomu

A vravím akože aj to, že GR sa tam roztočil o Gaslyho, tak nebolo to naschváľ, preto tam aj žiadne potrestanie neprišlo

Pepa: Presne jak hovoríš, za mňa

Keby si chcela, je to od 3:57 do 11:33 v najnovšom Eiskingu.

Takže o čo mi ide? že tu prezentuješ názor, že sa “Bývali jazdci zhodli že to bol RI a že Gasly sa tam už vopchať nemal” čo je evidentne totálna lož.

Na žiadnej inej racingovej stránke som nenašiel jediné vyjadrenie k tejto nehode - ale veľmi rád sa nechám poučiť, možeš mi to kľudne poslať do DM. Ani na oficiálnej stránke F1 také nič nie je.
Ja som zatiaľ počul názor dvoch profesionálnych pretekárov, ktorý sa zhodli že išlo o RI ale neúmyseľne za to môže GR.
Logicky, nikto nemôže povedať že vinník je GR lebo to by to musel spraviť úmyselne a musel by za to prísť trest. Chyby ale niesú čierno-biele.

Bolo by krásne keby si prestaneš konečne vymýšlať a nie je to prvý krát čo tak robíš (lebo NIKTO doteraz nikde nepovedal, že Gasly tam nemal čo robiť) a uznáš niekedy že aj tvoj miláčik môže pochybiť. Viď live diskusia, kde si písala wall-texty ako je GR nevinný, a až následne menila názor - aj to na ďalšie klamstvo kedy to hádžeš na Gaslyho ako tam nemal čo robiť.

Na koniec - je tu minimum normálnych diskutujúcich ktorý majú reálny problém s GR (myslím, že by sme ich napočítali na 1ruke aj to by nám kopa prstov ostala voľná) a zase je nás tu kopec, ktorým extrémne vadí tvoj totálne zaujatý pohľad no proti GR nemáme absolútne nič a je nám skoro ukradnutí. To je všetko v poriadku, že ti vadíme zase my ale uvedom si konečne, že aj tvoj obľúbený jazdec môže pochybiť, zajazdiť horšiu Q alebo závod či spraviť chybu. Ale prestaň zakaždým takúto jeho chybu obhajovať a priznaj to že sa to stalo. Zakaždým ideš do konfliktu a nájdeš milión iných dôvodov ako ho obhájiť či už to bol setup, zlá stratégia, chyba niekoho iného v poli alebo si prípadne niečo doslova vymyslíš ako v tomto prípade.

Takže nie, nehatuje tu každý GR akurát tvoj prístup je bohužiaľ čistý Fanatizmus.

EDIT: Ja neviem, proste nie je ti to ani trochu čudné že tu všetci “hateujú” GR? Trochu moc veľká náhoda nie?

9 Likes

@Kiks ešte predsa len posledný koment na teba - v pripade GR to vidíš takto: "Pýtali sa ho čo sa da spraviť s bezpečnosťou - odpovedal."V prípade napr. nedávneho vyjadrenia Norrisa takto: “Lando si ho takisto nejako viac všíma ! Takéto komenty vypúšťa opakovane. Je to už trosku úbohé - zrazu sa to deje.”
Takže GR len odpovedal na otázku, Norris sám od seba komentuje tvojho miláčika aj keď sa ho na to nikto nepýtal?
Nič?
Naozaj to nevidíš?

1 Like

Russell? Není to náhodou ten který by měl jako nejpomalejší vůz na trati raději jezdit v odstavném pruhu a necpát svůj čumák do dráhy závodníkům?

Áno Zase komentujes niečo čo nevieš.

Lebo áno Norrisa sa na GR nepýtali.

Norrisa sa pýtali na to či je za aby boli mediálne povinnosti spať v Štvrtok.

On sa úplne random dostal k Mediam a osobnostiam jazdcov a priamo k Russellovi. A povedal čo povedal. Nikto sa ho na Georga nepýtal.

Russella sa toto pýtali priamo - priamo preto že co navrhnú ako GPDA. Takze sa mohli rovnako pýtať aj Vettela a nikto by to tu hlupo neriešil.

Takze áno rozdiel tam je.

George sa k takýmto veciam vyjadruje úplne bežne - preto robí čo robí.

K Landovi sa v jeho neprítomnosti Ale vyjadruje iba slušne a s rešpektom. To Lando spať nedokázal.

  1. Niekde tam zaznelo že 3 autá sa tam nevojdu čo je fakt

  2. Už počas prenosu ( slovenský som nevidela) padlo vyjadrenie že 3 autá sa do tejto zákruty nevopcchaju. Gasly to musí vedieť. A po ďalšie oni pred ním idu stopu do lava a následne do zákruty - ako povedal volant GR sa nepohol. On ten pohyb robí dávno predtým ako tam vojde Gasly. Gasly tam ale napriek tomu ma pocit že prejde - čo Ale sa predsa nedá ak všetci musia začať točiť do prava - ak tam vletí a zatočí tak čo sa stane ? Jasne že tukne auto pred sebou idúce na pravo. Pierre sa tam nemá kadiaľ prešmiknut a tak ako GR nevidí jeho tak ani Gasly evenidenrne nevidí kam sa hýbe Mercedes keď do toho ide > to povedali aj v prenose na Sky. Akonáhle ho Russell vidi tak on už nemôže urobiť nič, rovnako Gasly. On ho nevidel že tam ide strážil si Zhoa a Pierra tam nečakal že to tadiaľ pusti lebo Pierre to nemal kadiaľ pustiť keďže videl zo zadu že Russell sa hýbe a ma o všetkom ovela lepší prehľad keď sa pre to rozhodne.

Presne preto nie je na jasnej vine ani jeden a presne preto sa netrestá. Takých veci sa udeje X ale na žiadnu tu nie je taká reakcia.

Na Russella sa hneď spustí shitstorm - normálne sa take veci nekomentujú nijak inak ako RI. Ale tu sa ihneď začali. Pointa RI je že vina sa nedá určiť 100%. A že zo nie je jeho vina vôbec som tvrdila len po jeho onboarde keďže cielený pohyb zjavne volantom neurobil. Potom už Nie.

Tu sa riesi následok nie príčina. Za ktorú by ho normálne potrestal defekt a bolo by. Lenže rozoberali by ste to robnako - v iných prípadoch sa to nerieši.

Keď ideš nakladať mne - kde si keď sa tu šíri klamstvo za klamstvom ? Keď sa útočí bez faktov a keď sa do Russella naváža aj keď nevedia či je za čo? Vtedy ti to nevadí ??

Kde si keď vehementne navrhujú netrestat cielený pohyb a kde aké špinavé bránenie ako aj včera ale Russellovi odoberajú licencie, vyhadzujú ho z GPDA a podobne dristy ??

Kde si keď mi nadávajú ? Vtedy ste všetci hrdinovia ticho

3.Kde si bol keď bol včera Russell zákerný a pokúšal sa vyvraždiť pol poľa a robil si len Pr v snahe pomôcť - toto ti nevadí takéto dristy. Tak mne to vadí.

Áno za tým že Gasly tomu vedel predísť si ja stojím. Ale zase tu klameš ty - ja nikde netrvdim že jw v tom Russell nevinne.

Iba že to nie je a) iba jeho vina tak Ako žiaden takýto postartovy incident b) nie je to žiadna zákernosť ! Ako sa tu prezentuje - včera bolo X horších.

Čo vadí mne je ako sa na tie chyby pozera - diametrálne inak. Ja som Russelovi časť chyy priznala hneď po onboarde PG.

Minimum ich teda nie je a takých ktorý chodia útočiť na mna stupidne a cítia sa ako cavo a hladkaju si na tom ego je tu viac ako prstov aj na 2 rukách - a cielene a bezdôvodne chodia úročiť na Russella či treba alebo nie. V tejto diskusii sú zo 3! A to ešte chyba veľká časť cream de LA cream.

Minimum je takých ktorí by sa správali ku mne normálne a normálne reagovali a diskutovali - dokáže to až Darko, Bretnix a Max is faster - to je asi cely zoznam ! Nemusím s nimi súhlasiť ale da sa s nimi baviť.

Dobre toto nemá význam.

Dvaja, ešte raz dvaja profii jazdci niečo povedia, spravim ti od slova do slova prepis ale ty si aj tak ideš svoje.

GR je nevinne v tom, Gasly spravil chybu…

4 Likes

Áno pochybiť môže každý - lenže nie každému sa tu to tak berie ako niečo normálne !

A príde 100 komentárov ktoré nakladajú GR kade ako. Za každým.

Áno X krát to bol aj Set up a auto - bohužiaľ to je vo Williamse normálne - v Mercedese sa mu to tak často nedeje.

Akurát si ukázal že to ani nečítaš ale komentujes - Ja som napríklad v sobotu uznala že nezajazdil ideálne kolo. Jedine čo som dodala bolo ze sám Lewis sa ozval ze ho asi zabrzdil.

A čo je problém krory mám ja je ze - výkony ostatných sa ospravedlňovať môžu vždy niečím iným ! Russell si za vserko môže sám. Ak robí dobre na to sa mlčí.

A keď zajazdí výborne nikto nepríde povedať Wow ako v prípade iných =ale nájde sa 1000x ALE. Typicky príklad je Leiwis - hľadám ja dôvody prečo ho v sobotu porazil a píšem niekde že za to moze Mercedes ? Nie ! Keď Alw on porazil Lewisa a teda neraz tak bolo milión výhovoriek prečo - nikto nepovedal tak asi je šikovný. Hoci to povedal sám Lewis.

Lando Norris naloží Ricciardocu ktorí pri všetkej úcte je mimo a sále jw uzastny a dokonalý. 7x po sebe poraziť 7x MS nestačí ani len na akési uznanie že to nie je náhoda.

A áno mnoho ľudí ho tu cielene hejtuje - divne mi to príde lebo ja nechápem prečo to robia.

Alw akcia vyvoláva reakciu ak tu nebude 10 stupidnych komentárov ako aj dnes tak ja nebudem musieť nič písať. Lwnze oni tu vždy sú.

A predstav si vola sa to fandenie a niektorí ľudia dokážu niekomu fandiť a nie len nakladať ostatným. Niektorí nič ine nerobia.

Fandenie je pozitívna emócia - hejt je čo ? Tiw trápne komentáre ?

A áno bohužiaľ niektorí ľudia sú apriori anti Russell

A nehádžte to trápne na mna - lebo nie je cesty von. Ja som ho začala brániť až keď mu začali nakladať ! A je jedno čo urobil a kde sedel - všetko je vždy jeho vina.

A mne sa neustále nakladá, prezýva a trusia sa na mna hlúpe poznámky lebo si niekto ■■■■ svoje ego.

A áno predstav si mne to je ľúto.

Príklad za vswtky je toto - normálne aj ľudia ktorých ja viem že ho nemajú radi mimo toto fórum dokážu povedať včera sa zachoval ako slušný človek.

Prídeš tu a tu vedro hnoja.

A vystihol si to presne ja nerozumiem prečo to voči nemu tak je.

Ja nechodím neustále nakladať áni Bottasovi ani Ricciardovi ani Bottasovi a ani Maxovi a rada ich mať nemusím.

Ja si ich nevšímam ale keď si ich nevsimam tak ani primitívne nekomentujem !

1 Like

Toto nedas. Plne suhlasim s tym co pises, ale to je hrach na stene… Ona je z neho uplne mimo, az ani nevie co pise. Vcera uz stracala nervt

Klame tu, vymysla si veci co sa nestali, len aby sa nedalo povedat, ze to zavinil jej mazlik. Zavinil to on a ona na mna prisla najskor s tym, ze to on nie, donho zozadu niekto narazil :joy::joy::joy: a potom za to mohol vlastne Gasly, lebo si dovolil mazlika predbiehat. Lebo mazlik si obul tvrde gumy, nahovno odstartoval a zatvaral co uz zatvorit ocividne neslo. Ale stale su na vine vsetci ostatni, alebo maximalne je to ciastocne mazlikova chyba, ale nie cela, on chyby nerobi. Jedine zeby ano, potom zacne ona klamat a vymyslat si fantasmagorie ako aj byvali piloti povedali ze to nie je jeho chyba. A ked jej cosi vyvratis a povies, tak si Russellov hater a do nej len kopes :smile:

3 Likes

Tu vôbec nejde o toto ale to je na teba ťažké pochopiť.

Naštuduj si čo je Race incident a prečo sa netrestá.

A namiesto tohto skus radšej niekomu fandiť a nie iba urážať ostatných !

1 Like