Austin zabil moje momentum v boji o titul, priznal Norris | Magazín F1 - F1online.sk

Ty manželku nemáš, tak jasně že ty ji tím nepodvedeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Ale měl jsem a byl jsem docela hodný. :slightly_smiling_face:

Neutrápil jsi ji?

1 Like

Jako je to děsivý. Ta celá otázka je hodně smutná.
Když někdo podvádí, ale neprokáže se to, takže nepodvádí?..
To nechápu. :smiley:

Když někoho zabiješ, ale neprokáže se to, tak jsi nikoho nezabil. :stuck_out_tongue: :smiley:

3 Likes

Trápí se až teď, když vidí jak si užívám života. :stuck_out_tongue_winking_eye:

No schází tu, aby ním to řekla :smile:

Tu formule nezajímaly.

Haha, no to by som si vyskusal, lebo zatial som si sukromne spravy tu s nikym nevymienal a miesto uniku by bolo teda jasne :smiley:

  1. otazka, fakt neviem.
    Nemam relevantne dokazy, iba je mi jasne, ze tam kde sa da, sa snazia vsetci najst vyhodu obchadzanim az porusovanim pravidiel.
    Tu je divne, ako neskoro sa to riesi, co tak ci tak komplikovanej veci nepomaha.
    Rovnako tak to, ze to tak maju iba oni.
    Tazko sa mi veri, ze by to nikdy nevyuzili, ked sa to da (preto plomba) a vie to velmi pomoct, ale zase teoreticky moze byt nejake ine zmysluplne a pravdive vysvetlenie.
    Nemyslim si vsak, ze AK to zneuzivali, tak vzdy/casto…

  2. otazka.
    To je taka pravni(svin)cina, kde zalezi, ci hodnotime podla prava (pravidiel) alebo “vsetci vedia”.
    Ak to robili, no nie su tvrde dokazy, je to podvadzanie (tam sa neda argumentovat, ze pravidlo chapali inak), no nemozem to oznacit za nelegalne, lebo v zmysle pravidiel ten dokaz potrebujes. Zdraham sa vsak automaticky teda tvrdit, ze je to teda legalne, nech to znie akokolvel divne :smiley: Mozno chapes, to je na dlhsiu a hlbsiu debatu…
    Podobne to vnimam s tym miniDRS McLarenu.
    Fakt neviem, ci verili, ze pri takto napisanych pravidlach a bodoch merania, to moze byt OK, alebo si nadrzovku riskli pred kameru dat “nelegalne” kridlo? Kazdopadne presli testami aj komisarmi a kamera oficialne nic nemerala, nemozem tvrdit ze je nelegalne, hoci OK nebolo.

Uz po Baku som dal taky priklad s policajtami na dialnici. Pokutu mozes dostat, len pri poruseni pravidiel (nelegalnost), ktore je preukazane oficialnym sposobom. Cize ked ta nameraju radarom, platis… Ale ak zistia ze z miesta A do miesta B, od seba vzdialene 200km, si prisiel za hodinu, pokutu za nelegalnost nemozes dostat.

Moc som sa rozpisal, sorry :see_no_evil:

2 Likes

Pytal som sa jeho, nie teba. Ale ked to tahas mimo sportu, ked pri obrane zivota manzelky niekoho zabijes, budes v pohode s tym, ked manzelka od teba odide a povie ti ze si vrah? Lebo v podstate ma pravdu

1 Like

Na otázku se neodpovídá otázkou.
A nepiš takhle zcestné nesmysly
se vraždou rozumí zločin spáchaný člověkem na jiné lidské bytosti, jenž způsobí smrt bez právního ospravedlnění (resp. v širším pojetí bez morálního ospravedlnění) a je vykonán s úmyslem zabít

Já myslím, že teď stačí, když testuju u holky Dejva, jestli je fakt v pohodě s podváděním🤭

Kdyz se tvoje manzelka domniva ze ji podvadis, protoze jsi si koupil novou vonavku, znamena to ze jsi zaletnik?

Hosi, hosi. Tohle snad neni tak slozity ne?

1 Like

tiMure, říká ti něco důvěra a komunikace? :thinking:

Akú to má súvislosť s podvádzaním? Teraz ťa veľmi nechápem.
Ak podvádzaš, tak si podvodník. Ak kradneš, tak si zlodej. Bez ohľadu na to či ťa niekto chytí.
Dúfam, že to vníma väčšina tak ako ja.

3 Likes

Si to zakazal, odpovedat otazkou? Ako odpovedal mne , odpovedam ja jemu.

Ale otázka nebola či si niekto myslí alebo domnieva, že niekto podvádza.
Otázka znela: “Keď podvádzaš, ale nikto o tom nevie, tak či podvádzaš alebo nie.”
Áno, keď podvádzaš, tak podvádzaš bez ohladu na to či ťa niekto chytí alebo o tom vie.

Hosi, hosi. Nepísal si náhodou tú story o tej zelenej tráve práve o sebe?

4 Likes

Jakou to ma souvislost s tim co se tu resi?

Ty vis kdo krade? Ty vis kdo podvadi?

Ne jen ty ses kouknul na cloveka, kteryho nemas rad a rekl jsi on krade, on podvadi.

A kdyz po tobe chce nekdo dukaz, co ze ten clovek ukradl, tak ho obratem obvinis, ze kryje zlodeje.

Ze bys zrusil advokaty, co? Hned hezky soudit, co soudit, odsuzovat. Zadny strachy. Nemame ho radi, tak sup do bane s nim.

Lidove soudy se tomu rikalo. Lidi jako ty je spousta. Vyjimecnej nejsi.

Věšelo vy se věšelo. Soudu netreba.

3 Likes

Prečítaj si zadanie. Myslím že si mimo point otázky.

3 Likes

Na toto sa tesiiim x.com

1 Like

Ano, myslim si, nechcem hovorit za raptora, ze tu otazku trochu nestastne (vyberom slov nepresne) polozil, ale ja som ju ponal sirsie a verim ze tak, ako to myslel… :slight_smile:

1 Like