Austin zabil moje momentum v boji o titul, priznal Norris | Magazín F1 - F1online.sk

Amen
:pray:
15doyebanychStartov 15kratPustenyMaxVPrvejZakrute

Zeby to nakoniec bolo primarne tym flexi prednym kridlom u McL (v kombinacii s flexi zadnym)? :thinking:

1 Like

Myslim ze sa chapeme :blush:

K prvemu odstavcu len zopakujem, RBR a Verstappena kritizujem malo aj ked aj tam vidim defekty ale je to z dovodu, ze mam pocit, ze proti nim je vysadena polka fora a je tu dost shitstormu aj bez toho, aby som k nim nieco napisal ja. A ci ho skritizujem alebo nie, nazor ludi to nezmeni ked si myslia ze som ich fanusik.

K druhemu odstavcu, plne to chapem a na Norrisa je vyvijany obrovsky tlak a pritom to ma tazsie, lebo dohana. On musi bodovat viac ako Verstappen, kdezto Verstappenovi by stacilo oboch dva tri krat vyradit a je po boji. Nezda sa mi vsak, ze by to mal tendenciu sa k tomu uchylovat. Co sa tlaku boja o titul ci medialneho tlaku tyka, urcite tam je a je velky. Ale zasa povedzme si na rovinu: neda sa na to uplne pripravit, ale musel to ocakavat. To je ako chciet robit vrcholoveho manazera a potom sa nevediet vysporiadat s tlakom, ktory to prinasa, tlak sposobeny nasledkami rozhodnuti ktore urobi atd. Proste uz raz to k tomu patri. Ak by ten titul ziskal, ma u mna obrovsky respekt a uznanie ze sa mu to za takychto okolnosti podari. Ak nie, dufam ze sa tomu tlaku prisposobi a buduci rok bude ako skala. Ci sa to paci jemu, mne alebo tebe, je to sucast sportu a Norris musi aj na tomto kusku skladacky zapracovat ak chce byt komplexny pretekar, nie je to len o sadnuti do auta a jazdeni. Napriklad ked teraz povedal, ze je pred pretekom nervozny, vies si predstavit, ake vykony moze podavat, keby sa to nauci brat s kludom? Niektori to maju vrodene(Raikkonen, Verstappen, urcite aj dalsi), niektori na tom musia proste zapracovat. Marko to hovori svojskym jazykom, ale ma pravdu, v tom ma oproti Verstappenovi slabinu a subjektivne si myslim, ze aj oproti Piastrimu napr.

5 Likes

Planet říká:

“Měl by být jeden steward v každém závodě? Můžete tvrdit, že nebo všechny čtyři stejné? Ano, můžete to namítnout,” řekl exkluzivně pro PlanetF1.com . "Ale je čas. Nedostaneme za to moc zaplaceno. Dostáváme 300 dolarů denně nebo tak nějak. Takže je to velmi malé.
Pokud je to pravda, tak se nedivme, že na dodržovaní pravidel dohlíží takový póvl, který se jistě neštítí nastavit kapsu k týmům, které jsou ochotné k takové almužně přidat pár Grošů na přilepšenou.

Exkluzivně: Steward FIA sdílí důvod č. 1 za nekonzistentní policejní prací stevardů

1 Like

Ano, takto sa viacmenej zhodneme :slight_smile:

K tomu shitstormu tiez chapem, aj vnimam, no ten rozhodne nie je iba z jednej strany.
Ten kto nevidi pravidelne utoky aj na McLaren a jeho predstavitelov, ci Mercedes, dokonca aj Alonsa (kde je tu uzivatel, co nic ine nerobi, len jeho hejtuje a hadaj od koho ma lajky? Od tej “slusnej” casti, co vidi len RB hejterstvo, a ano, aj to tu je, zial.), musi byt slepy.

Vzdy je najvacsia pozornost na aktualne uspesnych, tak najviac mozno schytavaju (nieco opravnene, nieco nie). Hamilton, Wolff by vedel povedat :smiley: A to ma Max, Marko aj Horner povahu, ktore taketo javy umocnuju.
Cize ukrivdenych stran je tu viac, je to asi aj prirodzene, len skoda ako casto to prehlusi vecnu diskusiu :slight_smile:

1 Like

Me by hlavne zajimala komunita nicku cernych puntiku, ti lajkuji vsechny komenty zamerene na podporu Red Bullu, jestli to jsou ucty mistnich redaktoru tak velky trapas a fuj :no_good_man:t2:

Ja tu tieto temy uctov a udajnych multinickov neriesim - niektore veci su divne, ale nemam dokazy, nevenujem sa tomu, neobvinujem.

No je naozaj az absurdne, ako sa da hovorit iba o jednej skupinke, ked su tu aj ucty, co nikdy nic normalne okrem hejtovania nenapisali a dokonca su podporovane a potom sa hrame na “slusnych a neslusnych” :slight_smile:

1 Like

Nekteri nechapou proc byt na diskuznim foru, taky to neresim, ale ty cerne ucty jsou divne, vsimni si.

1 Like

Já už na to nemám pánové. Vzdal jsem všechny své iluze o nějaké férovosti.
Ach jo… :frowning:

Ferrari: nové prvky modelu SF-24 byly na papíře, ale v Austinu se poprvé objevilo skutečné pružné přední křídlo, které bylo testováno již v Mugellu během testů Pirelli. SF-24 byl nejlepším vozem v rychlých úsecích Austinu, což je vzhledem k potížím před několika týdny neuvěřitelné. Pokrok bude ještě potvrzen.

3 Likes

2 Likes

Ferrari má zase výjimku a může testovat díly na testech Pirelli? :face_vomiting:

2 Likes

To jim neprokážeš, tam je potřeba si věřit a v pravidlech je že se to nemůže, takže to nedělaj.

1 Like

To urcite a bez debaty. Nie som bez sebareflexie a dobre viem, ako sa k niektorym diskuterom spravam. Ale takisto za mna mam svoje dovody, preco to robim, kedze vela pokusov o normalnu diskusiu skoncilo ako skoncilo. Ale v ziadnom pripade nedavam vinu len a len druhej strane. Tu nie je dobra a zla strana. Nie je to tu ciernobiele. Ano, primarne su tu iste dva tabory, ale rozdelit to tu na dve vrecia ludi sa neda. To by som sa s tebou potom nemohol bavit ked vidim, ze suhlasis napriklad s takym Hogrom v niektorych diskusiach. Nebudem ta s nim hadzat do jednoho vreca len preto, ze sa s nim bavis. Ked mate spolocnu rec dobre pre vas, mna vacsinou pri diskusiach unavil odbocovanim od temy, omielanim stale toho isteho a neschopnosti uznat druhy nazor, neskor az n napadaniu a vlece sa to tak dlhu dobu, ze nemam tendenciu mu davat dalsiu sancu. A viem, ze v tomto nie som sam. A asi tak isto je to aj z druhej strany, aj ked moj subjektivny nazor je, viac problemov prameni z druhej strany, ktora iny nazor neberie, ale znova to iste bude tvrdit aj ich klub. Takze ich vacsinu casu ignorujem, ale nebudem na tych co sa s nimi bavia taky ako na nich len preto, ze s nimi sem tam suhlasia, ale inak sa da s nimi bavit(napriklad ty). To by tu to forum asi uplne zakapalo

5 Likes

Pekne si to okomentoval.
Treba sa snazit, aj ked je to niekedy tazke…
A som rad, ze si moj komentar k tebe pochopil spravne a nie negativne ako utok :+1:

3 Likes

Mohli to otestovať lebo sa jednalo o už nasadenú špecifikáciu len urobená z viac flexy materiálu.

1 Like

Nie, to vobec. Som rad za kazdu normalnu diskusiu. A diskusia nemusi koncit presvedcenim druhej strany o tom, ze moj nazor je ten pravdivy, je normalne zakoncit to v bode “zhodneme sa ze sa nezhodneme”. Vacsinou ani jeden nema dost informacii na to, aby vedel svoj nazor vydavat za fakt :blush:

Ale posobis celkom nezaujato, zaujimal by ma tvoj nazor na auto RBR. Myslis, ze pod Parc Ferme tu vysku prestavovali medzi kvalifikaciou a pretekom?

Druha otazka: ak to robili a len sa to neda dokazat, povazujes to za podvadzanie?

Mne je jedno ci im najdu dokazy a diskvalifikuju ich zo sezony, ich problem.

Dost by ma zaujimalo, ako sa na to pozeras. Ak nechces rozprudit vasne na fore, staci mi aj sukromna sprava, aspon si vyskusas, ci vytahujem sukromne spravy :rofl::rofl::rofl:

Keď budeš podvádzať manželku a nikto o tom nebude vedieť. Bude to podvádzanie?

4 Likes

Já se obávám že hodně lidí se na tuto problematiku dívá jako že je to v pořádku, což je přímo děsivé.

2 Likes

Ne.
image

tu ide o to jak sa na tu neveru pozera FIA :grin: