Alpské lyžování 2025/2026 + další zimní sporty

Ale tak aspon ona by mohla zachranit čest vedoucích v šampionatu, nemyslim jen celkově, ale i v jednotlivých disciplínách. :smiley: Zatím nikdo zlato nebral. :melting_face:

It’s time…:pleading_face:

1 lajk

What a legend. 1413521

2 lajkov

Dave Riding je icona lyžování, o tom není pochyb. :united_kingdom:

2 lajkov

No, tak to Mikaela zase zabila, takze ak nenastane v druhom kole absolutne prekvapenie (co sa na olympiade neda uplne vylucit, staci si spomenut na muzsky slalom; ale Shiffrin je velmi konzistentna, aj ked aj jej sa to napriklad na MS 2023 v druhom kole pokazilo). Ale myslim si, ze bude absolutne spravne, ked to zlato ziska. Slalomarka jej kvalit si na olympiade zo slalomu zasluzi viac nez jedno zlato.

1 lajk

:head_shaking_horizontally:

Je jediná kdo už muže povznést vlajku vedoucích ve světovém poharu a když je někdo jediný, tak prostě musí. :smiley:

2 lajkov

Ale je vtipné, že 3. sektor Mikaele vzala Huberová, co zajela tak skvěle v kombinačním slalomu (o 3 setiny :D), ale chybí jí právě ta konzistence no, celkově ted zatím až 9.

2 lajkov

:flushed_face:

ye, i tohle je olympiáda…

1 lajk

Ajaj, Mikejla zase nakládala. Good job. Jestli si někdo zasloužil zlato, tak ona. :1st_place_medal:

1 lajk

Definitivně poslední oblouky na této olympiádě. :pleading_face: Skočilo to dobře. :growing_heart:

1 lajk

Jeď Terezoooo! :fire::fire::fire:

3 lajkov

Dufam ze da zlato :+1:

1 lajk

To by byla naprostá bomba. Ona jim ujíždí! :scream::scream::scream:

Nádhernej závod, wow. Chvili to vypadalo na zlato. Ale i tak, ty jo…

3 lajkov

3 ale skvely zazitok a velka gratulacia

4 lajkov

Hezčí zavod jsem dlouho neviděl, tahle medaile neni zlatá ale nejhezčí. :100:

3 lajkov
3 lajkov

Málá ale šikovná. :smiling_face_with_horns: Konečně slzy štěstí, ne smutku. :fire:

2 lajkov

Vobornikova kdyz ma v hlave cisto tak evidentne jede, vedel jsem ze si to nemam poustet, komentatori to zase nezvladli, normalne se za ne stydim, proc si nemuzu vypnout jejich stopu ach joo.

Dobrá reklama na Pilsner Urquell, ale tak Ferda by mu vysvětlil že pije pivo na umývání nohou. :sweat_smile: