Ale tak aspon ona by mohla zachranit čest vedoucích v šampionatu, nemyslim jen celkově, ale i v jednotlivých disciplínách.
Zatím nikdo zlato nebral. ![]()
It’s time…![]()
What a legend. 1413521
Dave Riding je icona lyžování, o tom není pochyb. ![]()
No, tak to Mikaela zase zabila, takze ak nenastane v druhom kole absolutne prekvapenie (co sa na olympiade neda uplne vylucit, staci si spomenut na muzsky slalom; ale Shiffrin je velmi konzistentna, aj ked aj jej sa to napriklad na MS 2023 v druhom kole pokazilo). Ale myslim si, ze bude absolutne spravne, ked to zlato ziska. Slalomarka jej kvalit si na olympiade zo slalomu zasluzi viac nez jedno zlato.
![]()
Je jediná kdo už muže povznést vlajku vedoucích ve světovém poharu a když je někdo jediný, tak prostě musí. ![]()
Ale je vtipné, že 3. sektor Mikaele vzala Huberová, co zajela tak skvěle v kombinačním slalomu (o 3 setiny :D), ale chybí jí právě ta konzistence no, celkově ted zatím až 9.
Definitivně poslední oblouky na této olympiádě.
Skočilo to dobře. ![]()
Jeď Terezoooo! ![]()
![]()
![]()
Dufam ze da zlato ![]()
To by byla naprostá bomba. Ona jim ujíždí! ![]()
![]()
![]()
Nádhernej závod, wow. Chvili to vypadalo na zlato. Ale i tak, ty jo…
3 ale skvely zazitok a velka gratulacia
Hezčí zavod jsem dlouho neviděl, tahle medaile neni zlatá ale nejhezčí. ![]()
Málá ale šikovná.
Konečně slzy štěstí, ne smutku. ![]()
Vobornikova kdyz ma v hlave cisto tak evidentne jede, vedel jsem ze si to nemam poustet, komentatori to zase nezvladli, normalne se za ne stydim, proc si nemuzu vypnout jejich stopu ach joo.



