Alonso: Mám pocit, že ľudia ľutujú moje kariérne kroky, no fakty hovoria niečo iné | Magazín F1 - F1online.sk

Hoši hoši, koukám zase drama :grinning:

Ale ne, skvělý to je. 2x pódium je mega začátek který jsme nečekali :+1: Drama budou o další :smiley:

To je sice super ale pojďme se probrat podle mě celkem zapomenutou situací víc jak 10 let zpátky :grin:

Zase Multi21? :smile:

Já měl vždycky raději Multi 12 :sunglasses:

Tam je to oprávněný požadavek :+1: :smiley:

V současném RB? To by nastalo fakt jen pár krát do roka :stuck_out_tongue:

Pokud jednička jezdí až 5s za dvojkou tak je to blbý no, musí alespoň jezdit tak aby se přibližoval, to je základní a nutný předpoklad :smile:

Jo jo, se smějte. Až pří■■■ závod dostane Peréz klepec jako vždycky, tak vy jeho sezonní fanoušci budete čekat na další zázrak :stuck_out_tongue:

Je to dost pravděpodobný že dostane klepec, ale už za tohle zvýšení tlaku jsme rádi. :smile:

1 Like

Se nesmějeme, vlastně to bylo docela překvápko že Verstappen se k tomu Pérezovi není schopen přitáhnout. Já tedy čekal že jak se před Aston dostal že těch půl sekundy bude Pérezovi dávat a že si na něm ještě smlsne, času bylo ještě dost :man_shrugging: Trošinku to zdvižený prst je, ale stále čekám nadvládu Verstappena.

Anomálie no :slightly_smiling_face:

Mimochodem když se ještě vrátím k Multi 21. Koukal jsem že i vedle je článek na toto téma. To je to vážně až tak převratná událost, že si to máme připomínat? :grinning: Upřímně když se řekne kontroverze kolem TR, tak se mě prvně vybaví Rakousko 2002, tam to Baryk vyhrotil na maximální úroveň.

Týmová režie je týmová režie, nad tím se asi nemá cenu už ani pozastavovat. Ale nechat jednomu stáhnout výkon motoru ať si to v klidu dojede a ten druhý s vytočeným motorem na maximum ho předjede, to se nevidí každý den :face_with_hand_over_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak rozhodně to není nezajímavé…ale dělat o tom speciál články? Za mě je to okej zmínit na diskuzi a zasmát se tomu ale dělat o tom články? Zase tak velká událost to podle mě prostě nebyla :slightly_smiling_face:

Tam už ale žádná diskuze není, takže … kam to maj dát :face_with_hand_over_mouth:

Co říkáš na téměř mega od Piqueta pro Hama :thinking:

Není to něco bych nějak hrotil. Nicméně obecně můj názor je, že lidé by měli být odpovědní za to co říkají…takže asi okej.

Vzrušující pokec :+1: Tak teď už jen co říkáš na to že má Alonso 30b a Ferrari jen 26b :stuck_out_tongue:

No co by, tady se konečně dostáváme k tématu článku. Lidi nadávají na Alonsova rozhodnutí ale realita je jinde, on měl (skoro) vždycky dobré přestupy…a konkurenceschopná auta :grin: :stuck_out_tongue:

Z jeho 7 pohybů bych řekl že nevyšly jen 2