Alonso: Mám pocit, že ľudia ľutujú moje kariérne kroky, no fakty hovoria niečo iné | Magazín F1 - F1online.sk

Já se právě dívám do ledničky a taky je tam hodně líbivý prgram. :yum:

Já se vždycky držím faktů, v článku píšou že konkurenceschopné auto měl sedm let, a tituly má dva.
Z toho mě vychází, nejenom že máš pravdu, ale taky že je to docela mamlas, který toho hodně pokazil :thinking:.
Fakta jsou sviňa, no…:wink:

Jako mamlas tady vystupuješ maximálně ty. Už si zkusil podrpuměrné IQ, že je to křivák, teď mamlas. Přes co to zkusíš příště?

2 Likes

Manželka niečo dobrého navarila, alebo tam máš obľúbené pivečká :slightly_smiling_face:

Ze všeho trochu. Ale hlavně si tam rozmražuji králíka, ze kterého zítra udělám krásně vypečenou pochoutku. :yum:

Vždyť víš, že to moc nesleduju, jen jsem si to teď přečetl od odborníků v tom článku. Tak jsem z toho článku vytáhl hlavní informaci a myšlenku pro zjednodušení ostatním.
Neděkuj, stejně se mi nezobrazuješ :wink:

Já se ti nezobrazuju, ale reaguješ na mě, aha. To dává smysl, ostatně jako všechno od tebe. :smile:

Vybarvil se ubožáček, však? :smile: Jen si říkám podle jeho teorie, jak může být ohledně titulové výzvy adekvátní konkurenceschopné auto proti dominantnímu? Protože třeba v modelovém případu roku 2011 byl RedBull bezesporu dominantní :man_shrugging: Letos je Alonsovo auto dle nastavené laťky taky konkurenceschopné, přesto je RedBull zatím dominantní, no Alonso mamlas má jen 2x 3 místo :grin: No co teprve Leclerc, Russell, Sainz a Ham, ti už jsou teda s konkurenceschopným autem suprbřídilové :face_with_hand_over_mouth:

Nic, pan hrabě poskládal slova z článku aby ublížil, to že závěr postrádá logickou podstatu mu neva :smile:

2 Likes

Reaguj prosím na někoho jiného, konverzovat s tebou je pro mě utrpení.
Ale ještě naposledy vysvětlím, i když vím, že to není nic platné.
I když jsi blokovaný, tak když na mě reaguješ, tak se mi rozsvítí ikonka reakce.
A pokud nechci, aby mě tam svítila navěky, tak si to bohužel musím otevřít i přes to utrpení, které vím že bude následovat.
Snad jsem to vysvětlil dost polopaticky, lépe to neumím.

Celkem se nedivím, že je to pro tebe utrpení, když jsi z poslední konverzace, kde ses totálně ztrapnil odcházel se slovy - “napsal jsem co jsem napsal”. :laughing: Jak píše @Situs odkopal ses dokonale, ubožáčku. :wink:

Byl by zázrak, kdyby jednou jeho příspěvek logiku měl. :sweat_smile:

Obvykle nereaguju na nesmysly , ale tady mě zaujal ten hrabě…
Má to nějakou hlubší myšlenku?
Jsem jen v rozpacích, jestli jsem nějakým omylem nedal důvod si myslet že jsem nějaký šlechtic :thinking:.

Ne, stejně to moc nesleduješ jak přiznáváš a je to vidět.

Tak to jsem ještě víc zmatený, proč mě teda říkáš hrabě…

Neříkám, píšu.​

Pří■■■ týden ti pošlu tu čepici o kterou jsme se vsadili, nějak jsem ztratil chuť udělat ti radost. Napiš mi adresu.

Nech si ji, mě stačí jak jsem ti ukázal jak to vypadá když tomu někdo opravdu rozumí a někdo ne. V tvém případě budu rád když zůstane u tebe a bude ti mě ještě hodně dlouho připomínat :slightly_smiling_face:

Ono stejně normálně když někdo rovnej prohraje tak ji bez keců pošle a ne že se bouchá do prsou jak druhýmu chce udělat radost. Já mám radost z mé výhry a tvé prohry, o to mi šlo, ta čepice byla jen nepotřebnou a nedůležitou třešničkou :wink:

1 Like

A co radost z toho, že jeho toxicita vůči Alonsovi se mu vrátila, jak bumerang?

OK jak chceš 1515

Člověče tam si nejsem jistý jestli bych to nazval radostí, vlastně mi je ho trochu líto. Ale já jsem prostě hodně přecitlivělý, vždyť je to jen někdo na netu v diskuzi o F1 který to ani moc nesleduje, jak píše :face_with_hand_over_mouth:

1 Like