Zostáva! Fernando Alonso predĺžil zmluvu s Aston Martinom | Magazín F1 - F1online.sk

Ďalšia sedačka pre rok 2025 je obsadená. Fernando Alonso nekončí, nenahradí ho Carlos Sainz a svoju kariéru natiahne minimálne do svojich 45 rokov. Stajňa totiž oznámila, že so španielskym matadorom podpísala „viacročné“ predĺženie kontraktu. To znamená, že v roku 2026 opäť spojí svoje sily s japonskou Hondou.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150025/zostava-fernando-alonso-predlzil-zmluvu-s-aston-martinom
2 Likes

Je to neuvěřitelné, Alonso + Honda again :grinning: :green_heart: :wink: Ferda a Puff spadli ze židle, prý konec kariéry :grin:

1 Like

A další co tu psali, jak Alo ukáže “oddanost” AM, když chce zdrhnout pryč :smiley:
doufám, že tentokrát spojení s Hondou bude úspěšné

1 Like

Prodloužení smlouvy o rok, než ho vystrnadí Tsunoda.
Takže Mergl a RB padá.

Stajňa totiž oznámila, že so španielskym matadorom podpísala „viacročné“ predĺženie kontraktu. To znamená, že v roku 2026 opäť spojí svoje sily s japonskou Hondou.
Ferdo, ty by sis měl založit živnost s predikcema, cokoliv co napíšeš, tak skončí obráceně :slight_smile:

1 Like

Bál se výzvy, tak zůstává.
Jsem zklamán.

1 Like

to tympadom Perez podpisal v RB tiez

1 Like

Jaké výzvy? ta výzva je snad 2026 ne?

tam podepsal Ricci :stuck_out_tongue:

ten je marny, ten bude rad ked dojazdi

však “sranda”, hele nemyslím si, že je Peréz podepsaný, možná bude, ale teď si nemyslím, že má podepsáno i podle toho co řekl Helmut a Horner v Suzuce

ved Perez tam bol vysmiaty a hovoril vsade, ze do mesiaca sa dozvieme o jeho buducnosti v F1

To znamená jeden rok plus možná opce.
A kde je ten Mercedes, nebo dokonce RB. Dnes už jsem tady pár obrázků Alonsa v mundůru RB viděl. :crazy_face:

1 Like

Ano a na to Helmut odpověděl, že to není pravda a RBR nebude spěchat s podpisem pro druhého jezdce

Teď se můžou s Fernandem plně koncentrovat na práci :slightly_smiling_face: :ok_hand: :green_heart:

2 Likes

na koho cakaju, na Sainza? sa tam fotrici pobiju :smiley:

Nevím.
Bojovat se Strollem o 7 místo = nudné rozhodnutí.

Čekal jsem od něj víc. Čekal jsem, že je prostě houževnatější.

Jinak asi z hlediska nějakých jistot fajn podpis.

To neznamená možná opce. TO znamená víceletou smlouvu, kdyby tam byla opce, tak oznámí rok plus opci. Prostě si neměl pravdu.

mozno odide Stroll po sezone a daju tam Tsunodu :smiley: