Zostáva! Fernando Alonso predĺžil zmluvu s Aston Martinom | Magazín F1 - F1online.sk

Na Sainze, Lawsona a jestli Max podepsal u Mercedesu na 2025 nebo až 26

Zkus prokázat Ferdo lepší sebereflexi, čekáme :sunglasses:

1 Like

Verstappen v Mercedese je podla mna uplne proti logike

3 Likes

Tak furt je 7 místo před Mercedesem, takže nemělo smysl jít do Mercedesu čekat, než si připraví Kimiho. A RB? jako realně v současném nastavení RBR a Maxe to nemá význam, ano pro Peréze, který si připíše podia, tak jo no. Je lepší pracovat na 2026, než čekat co třeba jeden rok 2025

No na příští rok ano, na 2026 to proti logice není. Ale už se to psalo, Jos to chce vybavit u Mercedesu na 26, jenže Toto chce podpis už na 2025

Chcem sa len spýtať, či čítaš články defaultne v slovenčine, alebo si to prepínaš do češtiny?
Lebo na hlavnej stránke je v pravom hornom rohu tlačidlo na prepnutie obsahu celej stránky do češtiny (ale to asi vieš). Iba ma zaujíma, že či si to niekto z našich tunajších českých bratov prepína do češtiny. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Rok plus opce znamená víceletou smlouvu.
Ale jestli je to Tvé bezbožné přání, tak to klidně může být i doživotní smlouva.

nene, čtu to ve slovenštině :smiley:

2 Likes

kazdopadne congrats Alonso, osobne som cakal, ze toto bude jeho posledny rok a pojde na Dakar :+1:

2 Likes

Honda si už trhá vlasy

Neměl si pravdu, můžeš se kroutit, jak chceš :stuck_out_tongue:

1 Like

Honda má přislíbeno od AM výběr jezdců na 2026 a dál, jestli má Alo víceletou smlouvu, tak o tom Honda moc dobře věděla :smiley:

Ty jo, to s CZ jsem vůbec nevěděl, mě to teda chrome překládal automaticky :grinning: Přepnul jsem si to do CZ, a ejhle, Alonso tam ještě ani není :grin:

2 Likes

Když to stačí, tak asi fajn.

Za mě prostě málo.
A neříkej, že ty jsi spokojený. To by sis hodně nalhával do kapsy… Podle mě sis to taky maloval jinak.

2 Likes

Vždyť jsi psal důchod ty srabe :zipper_mouth_face:

1 Like

1 Like

zas to mas rozbite :smiley:

2 Likes

Musíš refreshnúť stránku :slightly_smiling_face:, lebo článok o Alonsovi je úplne fresh.

1 Like

Ok, řeknu to takhle:
Po Bahrajnu jsem viděl řešení Mercedes nebo konce v F1 a nevěřil jsem AM, že dokáže ty svoje problémy mírnit rychle - v tomhle jsem se sekl.
Naopak nevidím Mercedes, jako alternativu, ne na 2025, ano na 2026 můžou být zase, jako 2014, jenže to neví vůbec nikdo.
A RBR? Max je tam jasná jednička, to tak prostě je, jako Ham byl a je u Mercedesu jednička, jako byl Majkl u Ferrari, takže proč by tam měl jít vozit druhý místa? to mi příjde větší podpis na pohodu, kde prostě bojovat nebude, tak to vkládá na 2026 s Hondou, může to být katastrofa, může to být win, to nikdo neví

Rozbitý je Alonso v Merglu i RB.