Zatvoril si George Russell dvere do Mercedesu? | Magazín F1 - F1online.sk

ale ved ja netvrdim, ze je zaintersovany, ale stale je spolumajitelom tej firmy ktora bottasa manazuje a cez tu istu pravdepodobne firmu manazuje aj russela len tam sa osobne angazuje vo vyjednavaniach cize je sucast jeho manazmentu

lebo ak by predal podiel v tej firme tak by tie novinove clanky boli napisane uplne inak a bottas nezmenil firmu ktora ho manazuje

ale celkovo je zvlastne, ze daimler toleruje wolffovi tolko bokoviek a nevenuje sa full time len praci sefa timu

russell je inak tiez platic
williams mu nedal sedacku zadarmo, mercedes musel zaplatit resp. dat zlavu na motor, co je to iste

mila slecna, kup si poriadne diopricke okuliare lebo to neboli centimetre. to bol ± meter, nech nezerem tak 3/4 metra na beton

a ze by to nijak neovplyvnilo pitstop? ty si fakt uz smiesna, ved sa museli mechanici presunut inak by nevedeli tie gumy vymenit, ak tam nevidis presun mechanikov tak si slepa, alebo zamerne robis sprostu

nieeee. Ved Russell je rodeny majster sveta, ktoremu Toto Wolf a cely Mercedes nechce dat to co si na zaklade svojto talentu pravom zasluzi a navyse ho nutia predlzit zmluvu s akademiou Mercedesu… #sarkazmus.

A měl ty dveře do Mercedesu vůbec někdy již otevřený?

Z každého jeho prejavu to srší a to na základe čoho si usúdil?
Pozeráš jeho rozhovory? Russell Bottasa absolútne nespomína a ak bol na neho dotazovaný reagoval vždy diplomaticky.

Ak myslíš Pereza tak tie debaty prišli až po predaji, CW ho rozhodne nechcela vymeniť. A ako sa zdá tak nový manažment rovnako nie, tam sa čaká len na Mercedes momentálne. Jost Capito to stále opakuje že tim ho potrebuje a chce aj ďalej. Lenže kto sa o to zaujma že?

A ja nemám dojem že sa Russell vyjadruje negatívne voči Williamsu a dokonca on povedal ze vzhľadom na vývoj v tíme by s ním rad ostal ak inak nerozhodne Mercedes. Takže neviem o com rozprávaš. Vždy sa tímu zastal a nikdy na neho nenadaval.

Takže ja neviem o com ty rozprávaš.

Ironiu si nechaj =zmluvu s akadémiou podpísal pred 5 rokmi. A vieš na ako dlho? Žiadne predĺženie zmluvy tam nebolo s Mercedesom =ona len stále plati. Ale to ty nevieš.

Rodený MS nie je nikto narodiť sa môžeš max s talentom. Ide len o to ako s ním Mercedes opakovane zaobchádza z talentom v porovnaní s inými tímami.

No ved posunúť sa museli ale výsledok toho preteku by to nijak neovplyvnilo keď by to oni nedodrbali. Takže o com točíš a už som ti písala ze stane sa to každému =natoz v novom tíme kde si v živote nebol :woman_facepalming:

No ok dráhy pan ja viem ze máš tendenciu všetko zvelicovat ale Mercedes hovorí o centimetroch a rozhodne nie metri ani 3/4. Ale ty vieš lebo ty si to zameral. Len asi tebe chyba odhad. Ja sa spolieham na to co mi povie kto dáta ma nie niekto kto od telky urobí odhad. Véd ten Jackman ani meter od auta nestojí a neurazil ho ak si pamätáš.

Ale ty si už len vtipný.

Podľa tejto tvojej teórie je každý pilot v F1 platič. Aj taký Leclerc bol v AR. :woman_facepalming: A tvrdiť že sa bavíme o talente co nemá úroveň na F1 asi nebudeme nie?

Každého niekto podporuje môj =aj LH, ah SV aj MS musel. Takisto ako MV alebo CL inak ak nemáš tatka miliardára talent ti je na nič.

Paradox je že milionarske decko co mu tatko platil testy navyše atď je aj a Lando ale nikto o tom nehovorí. Lebo sa to nehodí do narativu.

A TW priamo určite nerobí manažéra GR. :woman_facepalming:

No a konzistenciu ma určite = keď raz pretekár ma stabilné výsledky, stabilné nad kolegom a aj autom. Stabilné vyrovnané medzi Q a R tak je konziszentny. Iné slovo na to nie je.

vzhladom na to, ze sa robil dvojity pitstop tak mas pravdu, ale ak by bottasa isli prezuvat az v dalsom kole tak by to uz vysledok ovplyvnit mohlo, ale nejde ani tak o to ci to mohlo ovplyvnit vysledok, ale o to, ze to bola dalsia chyba v kritickom okamihu, cize russell ma 100% uspesnost v robeni chyb pod tlakom ked ma na dosah super vysledok :slight_smile:
a nie, super vysledok nieje dostat sa z 19teho miesta na 12te, lebo tam nieje ten tlak o tie body

mna nezaujima co hovori mercedes, lebo ja mam mila slecna vlastne a zatial dobre OCI :slight_smile: a vidim, ze to neboli centimetre ale daleko daleko viac
ak niesi schopna odhadnut o kolko to prestrelil zo zaberu kamier tak sa zamysli ci ma pre teba zmysel pozerat f1, ked nevidis takeho evidentne veci
na toto nepotrebujes data od mercedesu, na to ti stacia oci a ak nie tak asi treba pred tie oci dat dioptricke okuliare mozno to pomoze

jasne lebo ten chlapik nema nohy aby urobil tie 2 kroky dozadu ktore je vidiet na videu, to za neho urobil niekto druhy a potom to digitalne dali do liveprenosu :slight_smile:
ty si bud slepa, alebo sprosta. vyber si necham to na tebe

russell je platic, kedze mercedes za neho plati williamsu aby ho nechal jazdit vo svojom aute
a ano aj leclerc bol platicom v AR a svojim spobom su rovnaki platici aj jazdci AT len tam to niektori prehliadaju lebo redbull pre nich nekupuje jednotlive sedacky, ale rovno cely tim, lenze faktom je, ze redbull by nikdy tych jazdcov do ackoveho auto priamo neposadil a ak by nemal AT(STR) tak im musi kupovat sedacky v inych timoch tak ako to spravil aj pri ricciardovi ked mu kupil sedacku v HRT

no len LH dostal priamo miesto v ackovom time takze u neho sa o platica nejedna, SV platic bol, MS tak isto ved bez toho aby jordanovi nezaplatili tak by miso v jeho aute miso v spa nejazdil
aj ked on mal velmi kratku drahu platica, to treba uznat :slight_smile:

ja nemozem za to, ze to na norrisa nikto nevytiahol

nieje podstatne ci TW robi priamo russellovi manazera, co to ma s tym spolocne ci je alebo nieje platic?

tak nad slabym kolegom sa vyhrava lahko, skus ho posadit k lujzovi, ze ci by bol stabilne pred nim? :slight_smile: