Vowles a Sargeant vraj prestali komunikovať: Nedostávam spätnú väzbu, priznal Logan | Magazín F1 - F1online.sk

V F2 bol v de facto prvej sezóne (rok predtým len jeden víkend v Džidde) štvrtý a dal 4 pódiá z toho dve výhry. Taký Bearman má už zmluvu s Haasom, pritom v druhej sezóne v F2 jazdí tužku (s Premou!).

Ale samozrejme, v F1 sa láme chlieb a Logan na to nemá – ale papierovo nebol úplne slabý jazdec keď v F1 začínal, podobne ako napr. Mick Schumacher.

presne tak, piloti ako on tam nemaju pravo byt a este sa bude kovboj stazovat… neukazal nic za cele tie roky v sutazi, okrem nehod… kvoli takym ako on to pravych fanusikov prestava bavit, kedze tento je tam vyslovene len kvoli peniazom a ani tu potrebnu kvalitu nema

U Williamsu především vůbec nevíme kdo ho dnes vlastní. Nějaká společnost, která ho koupila pro nějakého neznámého zájemce. Ten prý se nechal slyšet, že jednou ze své kukaně vystrčí hlavu, ale už jsou to čtyři roky a stále ticho po pěšině.
S nějakou iniciativou pro lepší budoucnost taky ticho po pěšině.

Stejné je to i s jezdci. Jeden platič a jeden průměrný jezdec, nebo jezdec který čeká až se v Merglu uvolní místo.

Poslední příjemné zlepšení Williams ukázal když přišel Vowles z Mercedesu a donesl sebou i některé technické řešení.

Podle mě je současný Williams pouze investicí určenou pro prodej až nastane vhodný čas.

Podľa mňa vidíme trend, keď sa F2 veľmi spopularizovala a pritiahla veľa fangirls, následne si ľudia myslia, že každý rok by už len z princípu malo prejsť do F1 pár F2 jazdcov.

Úprimne to ale takto nefunguje. Tá fluktácia jazdcov nie je tak veľká, mladí jazdci prichádzajú vo väčšom počte skôr len keď sa mení generácia. DTS fanúšikovia zrejme prišli na chuť formuliam zrovna, keď do F1 prišli viacerí mladíci - Gasly, Albon, Norris, Russell, Leclerc a celá generácia okolo nich. A zrejme očakávajú, že sa to podobne bude meniť každý rok.

V minulosti to ale pričom bolo rovnako. Niektoré generácie boli silnejšie (Vettel/Hamilton/Rosberg), niektoré slabšie (Valsecci/Leimer/Palmer) a podľa toho sa tí jazdci dostávajú do F1.

Zrejme tiež radšej uvidím v F1 Hamiltona, Alonsa a Hülkenberga než Maloneyho, Hadjara, Pourchaira…

Ale je pravda, že pár jazdcov už presluhuje a sú tam trochu navyše: Stroll, Zhou, Ricciardo,… častokrát sú to však zrovna mladší jazdci, ide o výkon a nie o vek. Nie vždy mladší = lepší, niektoré generácie sú proste slabé.

Viac tímov by však F1 určite prospelo, to je druhá vec.

2 Likes

No podepsali ho, tak je zodpovědnost týmu dávat dobrou techniku jezdci a podporovat ho. Jenže Williams viděl jen prachy a šli po tom. Přitom Sargeant mohl ukázat víc, kdyby dostával podporu a neukazovalo ss, že Albon je bůh a Sargeant ma všechno jen zacvakat.

V čem je Vesti vyjmečnej, aby seděl v F1?

@Max_is_faster_than_you podepsali ho skrz prachy, jejich volba, ale Sagreant ukázal hned v F2, že rychlost má. To není omluva pro tým, že vzali jezdce skrz prachy a pak ho odkopnout, naopak je to ukázka neschopnýho managementu

Už jsem četl, že Stoffel Vandoorne neříkal pravdu.
Ale čekal by někdo jinou odezvu?

V čem Stoffel neříkal pravdu? :thinking:

Já si naopak myslím, že Stoffel nelhal.

Já nevím na co u Stoffela vůbec narážíš, takže o čem mluvíš?

Copak neznáš tu známou větu …

Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil…, ?

Jeden den se něco řekne, druhý den se to dem.entuje a třetí den se potvrdí, že oznámení z prvního dne bylo pravdivé.

Ptám se, co Stoffel řekl? Já od něho vůči tématu nic nezaznamenal

Pardon, byl to Ericsson.