Vettel sa ledva držal na trati: Nemal som šancu | F1online.sk

Vies Hogar napisal ze fanusici Vetela si nechcu pripustat ze jazdi slabo a on je skvely pripad toho ako jeho hateri si nevedia pripustit ze mozno nieje chyba len v nom.
A viem aka je dolezita motivacia pre sportovca ale za tie miliony, ved je profik. Ale tiez nevidime vsetko co sa deje interne.
Inak dufam ze Charlesa tam tak neznicia ako Seba lebo pri tomto vedeni Ferrari by to tam asi dal len kimi s jeho flegmou.

Chyba určitě není jen v něm, to auto na rozdíl od roku 2018 je opravdu špatné a na titul nemá žádnou šanci. Přesto zde teď posuzuji jeho výkon a je to bída. Omlouvám se jestli se to někoho dotýká, ale tak to vídím a ten rozdíl od Leclerca byl obrovský.

Jak má někdo odjet pořádný závod v pokaženém autě, to opravdu nechápu. Kluci někteří, vymontoval bych vám z toho auta brzdy a poslal vás na trať. (Princip hyperboly doufám vysvětlovat nemusím.)

Kolega Unleash je proti Vettelovi zaujatý konstantně.

Nic ve zlém.

Každopádně pro uklidnění:

KDO JE NEJVĚTŠÍ PADOUCH?

a) Sauron
b) Kylo Ren
c) Sebastian Vettel

Zatrhněte si c) a bude vám líp. :dolphin:

Jo tak on Vettel jel bez brzd :slight_smile:

Hyperbola, Hogare, hyperbola. Co to asi je (mluvnicky)?

Každopádně si zatrhni to céčko.

Ty nám řekni co bylo teda s tím autem, ne že bylo jistě rozbitý. S tvým céčkem si dělej co chceš.

Tak zatrhls to céčko nebo ne?

Chudák Vettel. Body za výkon - nedáš. Největší padouch - nic.

Taková nenávist!

HATE FREE! A bacha, souhlasí se mnou i Hamilton.

Odpověď na svou otázku najdeš výše, už jsem to tu napsal. (Resp. pod závodem.)

HATE FREE! A bacha, souhlasí se mnou i Hamilton. ??? Poprosim vysvetleni Bretnix dik moc :slight_smile:

Nenávist protože tu netvrdím jako ty že to nebylo o jeho výkonu ale že má Sebastian v autě nějakou závadu kterou Charles nemá? Nebo že s tebou nehraju tvou céčkovanou? Uklidni se.

HATE FREE = Máme všechny rádi, žádná nenávist. Hlavně migranty. Hlavně z Afriky. WE RACE AS ONE.

Sebastian sice není z Afriky, není ani migrant, ale spadá do položky “máme všechny rádi, žádná nenávist”. To je můj apel na ty, kteří nenávidí Vettela. A Hamilton je 100% HATE FREE (WE RACE AS ONE…)

pokračovat už nemusím, že ne.

Tieto preteky krásne ukázali, že ak aj Vettel niekedy bol dobrým jazdcom, už ním dávno nie je. Na jeho mieste by som sa vôbec hanbil vystúpiť z auta.

1 Like

Nikdy som nebol jeho velkym fanusikom, od poklaknutia uz vobec nie, no ked ti cely vikend nejde, tak sa nebudem tvarit, ze to je iba jeho chyba.

Ale hlavne ja nerozumiem, preco si myslis, ze Vettel predvadza take zle vykony? Nevysiel mu jeden zavod, inak Leclercovi tento rok zatial sekundoval. A kazdemu musi byt jasne, ze vcera v Silverstone to malo daleko od Vettelovho standartu, ved mu technika strajkovala cely vikend. Zhadzovat ho za toto, to je ako keby som po Rakusku pisal, ze Bottas drti Hamiltona. A ze ma Leclerc viac bodov? Ma, lebo so stastim ziskal dve podia a v oboch tychto zavodoch mal Vettel problemy. Ale v Stajersku a Madarsku bol lepsi Seb, keby mal v Madarsku tolko stastia co Leclerc vcera alebo v Rakusku, tiez tych bodov mohlo byt viac…

Mame za sebou styri zavody, v dvoch bol lepsi Charles a v dvoch Seb (ok, v Stajersku vypadli obaja v prvom kole, ale v Sebov prospech hovori, ze Leclerca porazil aspon v kvalifikacii). Ja neviem, kde vidis taky obrovsky rozdiel? Mozno je akurat bodovy, ake co sa tyka vykonu, su si zatial vyrovnani. Aj Kubica dal minuly rok bodovo dole Russella a nejdem pisat, ako bol od Georga lepsi. Body su jedna vec, ale treba zohladnovat aj okolnosti.

Proč myslím že Seb odvádí zlé výkony? Nemyslím, vidím! Tak to je, koukni na Rakousko koukni na Británii. Když to neuvidíš ani potom tak to neuvidíš nikdy a my nemáme o čem.

1 Like

Presne preto pisem, ze styri zavody nie su prilis reprezentativna vzorka a treba mu dat este cas. Ale za tie styri zavody sa podla mna neda povedat, ze by Vettel Leclercovi sekundoval. Trojnasobny pocet bodov, ktory ma Leclerc oproti Vettelovi, je obrovsky rozdiel. V Rakusku a vcera v Anglicku medzi nimi bola priepast. Aby som trochu otocil, podme sa bavit o tom, co tuto sezonu Vettel spravil dobre a kde mal silne preteky. Leclerc ma za sebou s tym pomalym autom uz dva famozne vykony, ktore mu priniesli podia. Vettel nic. Jedno siedme miesto v Madarsku, kde sa da povedat, ze nesiel zle. Ale nieco prevratne to urcite nebolo.

Zaujímavé, že píšeš, že tu sme v profi športe a zároveň píšeš že Ferrari Seba vyhodilo za chrbtom…
Seb mal zmluvu do konca tohto roka. Tú Ferrari dodržalo. Tak aký vyhazov? Veď dali Vettelovi sedačku na 6 rokov! To že chcú po 6 tich rokoch novú krv v podobe mladšieho jazdca predsa je prirodzený vývoj.
Jednoducho s Vettelom už nepredĺžili kontrakt.
To je celé. A že Seb k tomuto rozhodnutiu prispel svojimi chybami v posledných nie pretekoch ale rokoch je tiež zrejmé.
Inak ten okopirovany ružový Mercedes už začína strácať, čo sa mi zdá logické, tak neviem či si Seb nejako pomôže v Aston Martin…

Dvojicka Lec - Vet funguje spolu viac ako 4 zavody. A tam je to porovnanie vykonov este vyraznejsie.

Ja ti to prelozim do vykonnostnej reci. Fetel mal silny monopost a nedokazal konkurovat Hamiltonovi. Teraz sa ferrari prepadol do stredu pola a tu zase dokazuje, ze sa z neho stal priemerny jazdec. Leclerc v madarsku doplatil na horsiu strategiu pneu, takze sem neplet vykon. Lebo tu je kazdemu jasne, ze Fetel na Leclerca nema a zjavne nema nema ani na tych mladikov okolo seba. A tie kraviny co si popisal o brzdach tak to uz je ciste scifi :joy::joy::joy:
Ty si tazky profesional, ako si tu porovnal medaky s ferrari a hned vies najst vyhovorku koli comu pohorel.
Jeho vykon bol katastrofalny, takto tragicky by nezajazil ani Sainz v tom monoposte,no ty kludne pis svoje bachorky a ospravedlnuj tu Fetela. Tymto Fetel dokazuje presne slova Montezemola, ktory tvrdil, ze Hamilton by s ferrari titul vyhral :scream::ok_hand:
Cisla nepustia!

Krasne napisane :ok_hand: