Vettel nie je fanúšikom pevných reštartov: Je to lotéria | F1online.sk

Preteky v Toskánsku výrazne ovplyvnili dve červené vlajky, po ktorých v oboch prípadoch nasledoval pevný štart. Sebastian Vettel z tohto pravidla nemá veľkú radosť, tvrdí, že zhruba voči polovici jazdcov je to neférové.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11380/vettel-nie-je-fanusikom-pevnych-restartov-je-to-loteria

Pekná myšlienka :wink:

Proste si nemyslím, že by to bolo fér :rofl: TATO ???
Ked to neni fer, mohol pustit pred seba s5 Russella. Len vdaka tomu ziskal body :pinching_hand:

Väčšinou každý jazdec len tak pustá pred seba niekoho iného no :slight_smile:

Asi by to bylo “férové” vůči zaměstnavateli (Ferrari). A vůči samotnému SV, který se měl řídit jiným pravidlem než ostatní v stejné řadě.

Myslím, že na dané individuum je zbytečné reagovat. SV vyjádřil svůj názor, podložil ho nějakým argumentem, dal ho k diskusi. Příspěvek, na který reaguješ, je jenom stupidní hate, a proto se každá snaha racionálně ho vyvrátit musí minout účinkem.

1 Like

Chce se říct, zbytečná otázka pro pilota z konce závodního pole…

Haha a pointa tohoto trápne zaujatého komentára je ?

Trapně zaujatý komentář :slight_smile: , už tu chybí jen ten jediný člověk na světě který nepobral fakt, že si Vettel o Sainze zbytečně ulomil přední křídlo :slight_smile: , tak jak to komentují všechna světová F1 media…bohužel, musím to připomenout…

Ptát se pilota aktuálně působícího na konci závodního pole co říká na startovní formát, mě nenapadá ani žádné přirovnání, pomožte mi někdo…tedy pointa je smích, zasmál jsem se…

Podla bretnixa je to len trapny hejt :sweat_smile: on neni vobec zaujaty, ani tu nevymysla prihody na obhajobu stroskotaneho Fetela, este ze o rok bude mat za timoveho kolegu slabuckeho Strolla a konecne sa bude zase pisat, ze Fetel nasiel svoju stratenu formu, ale to len jeho timovy kolega bude do poctu :man_shrugging:

On to tady někde popisoval dopodrobna, jak to nebylo možné, jak se to nestalo, centimetr po centimetru… :slight_smile:

Slabučký Stroll deklasoval 4 násobného mistra světa…je můj tip…se bude příští rok psát, uvidíme.

Stroll je este slaby na to, aby pravidelne bodoval… Vzdy sa ocitne vdaka nahodam v predu… Perez jazdi lepsie, len mava smolu na strategie ci SC a boxy… Uvidime o rok…

Možná ještě tento rok Stroll překvapí, s novým balíkem mu to posledně docela šlo, doufám že i Perez nakonec vezme pár kvalitních umístění, zaslouží si to, na rozdíl od někoho…

Realita je taká, že Vettel má pravdu… je to nefér obaja RG aj KR dostali kolo od Russella a napriek tomu má body Kimi. Presne toto to celé spôsobuje. A je to trošku na hlavu lebo je to celé len o štastí… minimálne to zahrievacie kolo autám o kolo by mali ošetriť.

To čo niektorí produkujete je ozaj len hate a ťaháte to do krajností ako keď poviete veď ho mal pustiť…čo viete že nie je možné ale zbytočne tým mútite vodu.

Seb vyjadril názor a opať raz ukázal aj charakter v svojich postrace vyjadreniach… a aj to robí majstra sveta. Ako sa správa a ako reaguje mimo trať…vďaka tomu ostane Vettel vždy nezabudnuteľný…ak aj nie pre pretekanie tak pre to aký bol ako človek.

Povedať že ako to môže vedieť človek čo jazdi 10 miesta pritom je4x násobný majster sveta a bol xy krat 1 je celkom nenormálne nehnevaj sa namna ale skus byt objektívny a nepíš bludy

Já se bavím o aktuálním stavu, mistr světa byl před osmi lety, to nebylo včera…tobě a tvému sekundantovi chybí soudnost. Tohle nejsou jen mé názory, běž a přečti si názory ve světě, poznáš kdo tady žije v bludu…jeden čech a jeden slovák, dva co se vyznají…

Ja neriešim kedy bol majster sveta ale hovorím že je to človek ktorý zažil úspech a vyhrávanie tým padom môže hovoriť o tom čo hovoril má nato právo a potrebné skúsenosti riešiť tuto tému cize tvoj komentár bol len čistý hejt

Aktuálny stav je taký že je vyhodený z Ferrari a má zavreté dvere vo Ferrari čo znamená že je samozrejme že nebude pred leclerkom … tento rok to už len odkruzi a uvidíme ako sa mu bude dariť u nás :wink: ja som len reagoval na to čo si písal lebo to nebolo objektívne

Tobě se názor nelíbí, tak si ho onálepkoval jako neobjektivní hejt, to ses teda předvedl.

Kdyby ten pilot za něco stál, tak ho nevyhoví, tohle tě vůbec nenapadne, tak se na sebe podívej jak uvažuješ.

Súhlasím že vettel podáva podpriemerne výkony a verím že unas dá reštart ale ja amatérov Talianov neriešim ani jeho terajší výkon to budem riešiť keď bude jazdiť v astone ale povedať že čo mám čo dotoho kecat keď je 18 16 alebo 20 nieje normálne má xy skúsenosti a odjazdených závodov na špici :slight_smile: