Vettel nie je fanúšikom pevných reštartov: Je to lotéria | F1online.sk

Ty ale vycházíš z minulosti, za to schováš všechno, musíš se podívat na současnost, letošek ani nepočítám, nebudu nic vypisovat.

Okrem tohoto ročníka podávala vo Ferrari podľa mna dobre vykoni hlavne roku 2017 2018 hlavne tento rok je absolútne zlý asi ako 2014 v RB ale to súvisí aj stym že Ferrari ho už úplne odstavilo a ide stavať všetko na monacanovi

Výkony pilota byly vždy prioritou při výběru, to že je dnes situace jiná, to že někdo podepíše vyčpělou hvězdu, co s tím mám já dělat, jsme v diskuzi, tak to okomentuji, žádný hejt…

Okej každý mame svoj názor na danú vec a komu fandis ty keď už hodnotíš tým ktorému ja fandím a spochybňuješ takého človeka ako je stroll

Nerozumím, já jsem nehodnotil Racing Point a Strolla nespochybňuji, asi omyl.

Nvm ale napísal si vyčpelou hviezdu čo som pochopil ako zhorenu vettel ide budúci rok kunam do týmu preto tá reakcia ale neviem čo to presne po Česky znamená ospravedlňujem sa ak sa mýlim :slight_smile:

Ano Vettel nastupuje do RP, parametry pro výběr pilota jsou dnes všeobecně jinde. Specielně nikomu nefandím, jako děcko jsem to tak měl, dneska sleduju F1 celkově. Ale mám rád o něco víc letos RP, chci aby Hamilton dorovnal, překonal Schumachera.

2 Likes

Ty nezrovnavaj rocniky, kde mal Fetel timiveho kolegu Kimiho… Tam bol Fetel hviezda. Lebo Kimi bol tak pomaly, ze koncil niekolko pozicii za nim.
Za 5rokov vo ferrari ziskal 1 prve miesto. Keby tam jazdil rychlejsi pilot, dostaval by uz od 2017teho…
A to je realita, ziadny hejt, ako to tu pises ty na kazdeho, kto ma odlisny nazor,ako ty… :nauseated_face:

1 prvé miesto ? Akože nikdy som to nerátal ale vo ferrari ich získal oveľa viac ako 1 výhru a vedel porážať hamiltona :smiley: a zase až taký pomalí kimi nebol :slight_smile:

Ps: už len to že dokážeš napísať takúto hlúposť že vyhral 1 závod vo Ferrari značí otom aký si zaujatý a tvoj názor je veľmi pravdivý a reálny čo sa týka tohoto

A to tvoje keby bolo keby tak nato sa v reálnom živote nehrá tak to nepíš v každom druhom vyjadrení keby bolo keby :slight_smile:

A okrem teba tu vychádzam z každým poprípade si viem priznať ak sa v niečom mýlim chybu ale vyhlásiť že vettel z Ferrari vyhral 1 závod je absolútne mimo reality a normálneho rozmýšľania

A doplním vettel vyhral vo Ferrari 13 veľkých cien nie 1 cize zase sa potvrdilo to čo ti hovorím vždy že si absolútne zaujatý voči vettelovi a píšeš totálne sračky

Ja si myslím že hyena mal na mysli jednu jedinú výhru od návratu Kimiho v roku 2014 do Ferrari čo je pravda. Jediná výhra bola Austine 2018. Určite nemal na mysli sezóny 2007 / 2008 / 2009 kde tých výhier bolo len 9. Kimi po návrate do Ferrari stratil top formu už to nebol ten mladík z čias McLaren alebo Ferrari v roku 2015 sa mu narodil syn a jeho priority sa otočili o 180°. Podľa mňa už toľko neriskoval ako kedysi veď ho doma čakala rodina. Takže Vettel popri výkonoch Kimiho mohol vyzerať ako top pretekár. Avšak netvrdím že Vettel neni jeden z top pretekárov, ale faktom je že dosť chyboval a túto sezónu už má na háku. Pevne verím ale že zmena mu pomôže vrátit sa.

Ak myslel jeho tak sa ospravedlňujem ale tak isto mal doma rodinu a má vettel ja verím že unas dokáže dosiahnuť reštart a zaujme miesto ako majster sveta a nie ako teraz vo Ferrari totálne trápenie a slabé výkony

@Fifo_AstonMartin Dúfam v to aj ja že prechod do AM bude novou šancou ukázať čo sa v ňom skrýva. Či bude môcť byť Vettel majster sveta v AM budúci rok ? Podľa môjho názoru nie. Či bude bojovať o popredné priečky? Myslím si že áno. Nechajme sa prekvapiť.

1 Like

Majster sveta určite nie ale sami dobre vieme že nikdo okrem mercedesu do 2022 nemôže byt majster sveta ale prejde z absolútne utrápenej a nenormálne neprofesionálnej pritom úplne na dne talianskej stajne do stajne kde si mylsim že je úplne iná nátura a 4x majstra sveta si budú vážiť úplne iným meridkom a am z motorom Mercedes bude pre vettela si mylsim tiež veľmi dobrá správa plus od 22 finančný strop myslím si že snami môže zažiť pekne chvíle a ostane unas dosť dlhy čas stroll je veľmi dobrý manažér a vettel si podľa mna uvedomuje že toto nieje práca na rok … vyhrávať nebude ale mylsim si že Ferrari porážať bude a bude aj v boji o pódia nie každú cenu ale 1 z 3 určite áno Budúci rok a ďalšie 2 3 roky ktovie tam môže byt podľa mna majster sveta už hocikde cize sa mu šance rapídne zväčšia

Pisem za 5rokov… presne tolko tam je od prestupu z Lotusu… neratam roky pred Lotusom a co jazdil rally a pred tym vo ferrari…
Ak to chces presnejsie vediet tak v rokoch 2007 az 2009 ma 9vyhier… co je asi priemer 3 na jednu sezonu… teda aby som neklamal, tak na dve a pol sezony. co tiez neni bohvie co…
Za McL ma tak isto 9 prvych miest… Za lotus 2vyhry…

pomalY

uz len to, ze nedokazes po mne poriadne precitat a podla toho reagovat znaci zase nieco o tebe… pretoze tam jasne pisem ZA 5 ROKOV FO FERRARI, nie za celu karieru v F1 ci ferrari…

tak isto potom nemozes pisat o Fetelovi a AM tak, ako sa nestalo, dalej pises o Hamiltonovi keby keby… takze zase si si navaril polievocku a nechces ju spapkat…

S kazdym

ja som napisal ze Kimi ma jednu vyhru za 5rokov… zase pises bludy a nedavas pozor :nauseated_face:

kde som pisal, ze Fetel vyhral 1VC vo ferrari ??? asi mas problem nielen s porozumenim toho co pisem, ale aj s citanim…
A este ta poopravim ohladom toho tvojho Fetela, vyhral 14VC nie 13… vidim, ze ani to nevies, tak sa nemame o com bavit, lebo chces opravovat mna, pritom mas sam medzeru v historii… :rofl:

Napísal som ešte že ak myslíš kimiho tak sa ospravedlňujem cize tá posledná odpoved bola zbytočná ja som to zle pochopil :slight_smile: okrem toho že si má pekne opravil ako učiteľ na slovenčine si podstate nič iné nenapísal či vyhral 13 alebo 14 je už asi celkom jedno ak som sa mýlil Ok môže byt pozeral som to už dávno … ale určite nesúhlasím že kimi bol pomaly

TLAP TLAP :+1:
je rozdiel, ked cita koment niekto s porozumenim… potom je aj ta odpoved na urovni… bohuzial Fifo vidi moj nick a uz spusti na plne usta, potom nema cas v hlave usporiadat moje vety a normalne odpovedat :blush:
Este ta poopravim, teda upresnim, ze Fetelova forma sa vrati, lebo bude jazdit pri priemernom Strollovi, ktoreho prejazdi a meritkom jeho rychlosti bude zase pomaly spolujazdec, ako za cias Kimiho a bude sa zase pisat o tom, ako nasiel formu, ale monopost nestiha :smirk:

pisal si to Sainzovi, nie mne… takze mne ukaze iba koment, ktorym si namna reagoval, nie ten co si pisal druhym niekde dole…

ak ti je to jedno, potom nevytahuj na druhych nejake cisla, aby si ich poucil a vyskolil ich, ked to sam nevies… :man_shrugging:

mozno za cias McL, ferrari a potom v Lotuse… od prichodu do ferrari stratil rychlost… dokazuju to cisla… hlavne od roku 2017 totalny prepad…
v tom je medyi nami rozdiel… ja fandim Kimimu od sauberu, ale viem napisat realitu… ty fandis Fetelovi a nevies prijat realitu…
bohuzial, su ludia na fore, ktori sa bavia o realite a su ludia co si sem chodia klamat, aby mali lepsi pocit :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

Zas viem ho pochopiť že tvoj nick v ňom vyvoláva vlnu emócií, tiež sme mali ostrejšiu výmenu názorov nedávno. To len tak na margo. Tak ak Seba porovnáme s platičom Strollom áno predpoklad je taký že bude resp. mal by excelovať. Momentálne ho valcuje o dosť mladší tímový kolega. Avšak tiež si myslím že Seb túto sezónu má na háku. Vo Ferrari už len dokrúži a na budúcu sezónu mení pôsobisko. Nechcem to dopodrobna rozoberať, myslím si že ohľadom tohto bolo už všetko povedané spomenuté. Akékoľvek ďalšie rozoberanie je momentálne zbytočné totižto Ferrari nevzkriesi túto a budúci rok ani pán boh. :tipping_hand_man::man_shrugging::raising_hand_man:

No to sa tak pise, ze tuto sezonu odpiskal… realita je vsak taka, ze v pozicii jednotky nestacil na mladeho minuly rok a nestaci ani tento…
ferrari sa lepsie pripravi na rok 2022, verim tomu ze budu bojovat o titul…

Tvoj názor rešpektujem, čiastočne sa s ním aj stotožňujem. Mladý ho minulú a túto sezónu prevalcoval o tom niet pochýb avšak verím aj tomu že výsledkom tohto rozchodu je aj strata motivácie. Môžeš mať pravdu nemusíš to isté platí aj na mňa. O tom čo sa deje v zákulisí nevieme respektíve vieme o tom len čo team zverejní. Aby som ťa ubezpečil a netváril sa zaujato Sebovi nefandím avšak rešpektujem ho ako pretekára. Čo prinesie budúca sezóna pre Vettela je vo hviezdach momentálne. Dúfam že po zmene pravidiel sa Ferrari minimálne vráti naspäť na popredné priečky, tentoraz už ale s novou posilou v osebe Carlosa Sainza. Nechajme sa prekvapiť :raising_hand_man::raising_hand_man::raising_hand_man:

1 Like