Vettel by mohol zamieriť do Mercedesu, myslí si Ralf Schumacher | Magazín F1 - F1online.sk

O ďalšom pokračovaní kariéry Lewisa Hamiltona môžeme len polemizovať. Sedemnásobný majster sveta od kontroverzného finále sezóny 2021 mlčí a otvára priestor špekuláciám. Síce nevieme ani to, či Lewis bude alebo nebude pokračovať, ale niektorí už špekulujú o jeho nástupcovi. Bývalý pilot Ralf Schumacher sa taktiež vytasil so svojim favoritom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53600/vettel-by-mohol-zamierit-do-mercedesu-mysli-si-ralf-schumacher

Vettela urcite ne, kdyz uz je tady tento zasneny spekul, do Mercedesu bych posunul Norrise.

Ale vsichni vime, ze HAM miluje vyzvy a nastoupi.

Rad bych si precetl nejaky soupis tech poslednich ctyr zavodu, ktere musel vyhrat, posloupnost drtiveho finise HAM, vysoka ctenost zarucena.

Hamilton skončí a ani vo sne by vás nenapadlo, kto ho nahradí…?
Bude to Alonso!

@Chuck_NORRIS @bob2 not sure co z tohto ma viac pobavilo

Môžeš na to vsadiť svoje nohavičky

Hamilton neskonci , ale ak by nahodou skoncil tak je to mozno najlepsia volba SV . Skuseny rychly a aj timovy hrac. Pravdepodobne uz by nebol taky rychli ako Russell ale dost rychli na to aby bral body konkurencii. Pochybujem ze by mercedes a hlavne Toto Wollf bral do timu 2 mladych dravych kohutov. Kedze tam bude Russell tak Noris tam nepojde

Pokud by chtěl jezdit jako dvojka. Takhle je přes slabou sezónu součástí nového projektu a určitě aspoň zatím Strollovi nenosí vodu. Pokud by v případě odchodu Hamiltona chtěl Mercedes už logicky stavět na Russelovi, nic víc než spolehlivou dvojku potřebovat nebudou, a to mi připadá pro každého mistra světa trochu nedůstojné.

Tak on ak by tam isiel tak by neisiel ako dvojka . Russell je brany momentalne ako velky talent ale nikde neni pisane ze bude rychlejsi ako timovy kolega . Ci tam bude Hamilton Vettel alebo niekto iny. Moj nazor je taky ze ak by tam Nebol LH tak by nechceli tam mat 2 jazdcov mladych agresivnych lebo to by nerobilo dobrotu. Bottas ten sa pravdepodobne tam uz nevrati a dalsia logicka volba by mohol bit SV. Ma skusenosti a uz neni az tak agresivny ako ostatni mlady jazdci ale stale je rychli . A hlavne je to Nemec. Mozno ze by bola este jedna moznost a to co tak Lance Stroll. Perfektna dvojka k Russellovi ktora by ho neohrozila a nabrala by skusenosti s Top timu a vydrzala tam za kedy nebude mat AM konkurencie schopne auto na boj o prve priecky. Wollf a Strol maju spolocne ksefty takze by ma to ani neprekvapilo.

Když mně by přes všechno připadal jako nejlepší volba Bottas, ale jestli by to bylo reálné, těžko říct…

Pochybujem ze by Botas sa vratil znova . Ten je rad ze odtial odisiel. A aj Mercedes asi nad nim uz zlomilo palicu

Uvidíme, jak se to vyvrbí. Třeba by nakonec přišel někdo úplně jiný, o kom se vůbec nemluví :-).

Zmieriť sa s robenim 2 7xMS sa asi da ale mladeho by asi nedal a teda to by bolo nedôstojne uz.

A ze LH bude pokračovať a najma aky sa vráti by som si 100% nebola posledné dni

1 Like

Aj tak Hamilton bude pokracovat , takze je to jedno

Vandoorne :-)? Ale to mě jen tak napadlo…

Rosberg, to by nebylo od veci.

Pisal som o SV ale uprimne ci bude LH pokracovat alebo nie je mi uplne jedno. Aj tak som a aj ostanem Fans SV a MSCH.A k tomu Hamiltonovi ak nastupi tak bud si ista ze GR porazi . Je to rychli mlady pilot ale skusenosti su na strane LH. A bude mat na svojej strane aj samotny tym Mercedes aby prekonali rekord MSCH . Takze ak budu stat na trati vedla seba tak majster bude LH a nie GR. A vies preco som presvedceny ze LH bude pokracovat? Z jednoducheho dovodu. Uz by to bolo ohlasene ze nepokracuje a Mercedes uz by mal nahradu za neho. A nepisal som ze by sa zmieril s poziciov druheho jazdca Vettel len ze videl by som jeho tam realnejsie ako ineho mladeho agresivneho jazdca. To ze Russell uz ma zmluvu s Mercedesom neznamena ze je alebo bude povazovany za 1jazdca

Škoda, že Rosberg už nejazdí.

Vettel, Bottas maju zmluvy a nie je to len na nich. Volny je Giovinazzi. Ak naozaj veria, ze Russell je ich buduca No.1, tak potrebuje svojho Bottasa. Antonio by nim kludne mohol byt.

Nezabudaj ze Antonio je pilot Ferrari a ako je to u neho zo zmluvou to sice neviem ale pochybujem o tom. A nie je dostatocne rychli na miesto v Mercedese. Co sa tyka zmluvy Vettela alebo Botasa tak v tom by som az taky velky problem nevidel Zo starym Strolom sa Wollf dohodnut moze aj tak .Nezabudaj ze Wollf je akcionar AM takze tam mozu bit vseliake dohody medzi nimi. Ale ako som pisal horevissie tak by som nebol prekvapeny ak by pri neucasti LH isiel do Mercedesu robit 2 jazdca mlady Stroll.

Ja som niekedy fandila Sebovi najviac a stale mu fandím takze, pre mna by ro bola ideálna dvojica :slightly_smiling_face: Ale na Georga už podľa mna nemá.

A kto by bol tou 1 ak by Lewis odišiel ? Bottas určite nie ak píšeš o jeho možnom návrate. Ten by bol 2. Už len s ohľadom na vek a lepší pilot on nie je. Takze Ohľadom pozície 2 som písala o Bottasovi a ten by tak rozhodne dopadol.1. Videli sme 2. Mentálne na to už nemal