Vettel by mohol zamieriť do Mercedesu, myslí si Ralf Schumacher | Magazín F1 - F1online.sk

@fanda_f1
A hej skúsenosti mal na svojej strane aj Prost a aj Alonso. Aj Vettel a Leclerc ho porazil.

Jediný rozdiel je práve to, že ak nebude výrazne rýchlejší ( čo sa podľa mna fyzicky ani nedá takze nebude) tak ešte pôjdu na LH. Kým V prípade tých ostatnych sa išlo na ine kone ako tie zo skúsenosťami.

K tomu MS - nemyslím si že nato aby Russell preukázal kvality sa na konci roka 2022 musí stať MS. Ak to dokáže tak to by bol legendárny počin. Ale to nepotrebuje hneď budúci rok. Pokiaľ z neho Mercedes neurobí Bottasa ( a to úprimne pochybujem ) tak stačí ak preukáže na čo ma aby bol budúcou 1 Mercedesu a Lewis podľa mna potom na 2023 už nenastúpi.

Takze áno rozhodne nie je jazdec c.1, ale to by chalanovi ako on v tejto pozícii nikto normálny, okrem Ferrari, nikdy nedal. Jemu stačí nemať tam pozíciu dvojky s dostať rovný prístup a priestor na ďalší rozvoj aby potenciál naplno naplnil. Zázraky ako porazí LH insk nebude vynikajúci jazdec ktorý môže byt MS, to od neho čakajú len na tomto fóre - Mercedes budúci rok urcite nie. Takze dnes samozrejme ňou nebude ale nebude ani 2 lebo tým jazdcom 1 ma byt v budúcnosti. A Mercedes zdá sa o jeho potenciále nepochybuje.

Na druhej strane tu ide o love a keď by sa mu Russell vyrovnal hoc aj po pár pretekoch tak do budúcna bude lepšia investícia ako 37 ročný LH

Aj keď neviem prečo konkrétne si mal potrebu na toto reagovať lebo to som ja nikde nenapísala.

Teď se zpronevěřím tomu, co normálně píšu, ale pokud Lewis zůstane a Mercedes bude mít auto k boji o titul, což se dá předpokládat, tak vzhledem k tomu, co se stalo a děje by mě nepřekvapilo, kdyby došlo k dohodě, že letos se jede na Lewise a všichni včetně George udělají všechno, aby získal osmý titul, a za rok to Lewis Georgovi vrátí (a skončí). Jak normálně na tyhle dohody nevěřím, tak teď skoro jo a myslím, že by to i oba dodrželi.

Ja som reagoval len na tento koment ,Ak LH zostane tak bude jasna jednicka . Tymto nechcem spochybnovat GR ako jazdca . A zaroven som tym aj chcel povedat ze ak nahodou LH ukonci karieru a vzali by SV ako druheho jazdca tak by tam nesiel s tim ze bude robit 2 Russellovi aj ked nakoniec by GR pravdepodobne bol rychlejsi. SV od kedy sa viac zaujima o ochranu zivotneho prostredia a dalsie take aktivity tak stratil tu dravost uz to nieje ten akoze taky parchant co isiel aj cez mrtvoli . Ale rychlost stale ma aj ked vsetko zavisi od toho ci doveruje tomu autu alebo nie.

Suhlasim ale az na to ze LH uz potom dalsiu sezonu nepojde . Ak v tejto sezone nastupi tak ziska 8titul a skonci. Som o tom presvedceny. Teraz este LH vyckava ake data ukazuje novy monopost ci bude mat na to bojovat o titul a podla toho sa aj rozhodne ci ma zmysel ist do dalsej sezony. Ak bude vidiet ze auto bude rychle tak este obetuje jeden rok a pojde do toho, ale ak by to tak nemalo byt tak to asi zabali celkom.A napadla ma este aj taka myslienka ze co ak by teraz ukoncil karieru a tym padom by mohol aj podat podat odvolanie na sud za akoze zmanipulovane posledne preteky . Kedze ak by to dali na sud normalne tak by nemohli dalej pretekat . Preto ani Mercedes to dalej nehnal. Ale je to len take zamyslenie sa nad situaciov LH :grinning: Nestalo by to za to skusit zabojovat o ten pochybny 8 titul ?

Hamilton neskonci kym neprekona Schumachera a neziska 8mi titul.
Ak bude mercedes a on schopny vyhravat tak sa pokusi ziskat 9ty a 10ty titul. 10ty sa rosimu nepodarilo tak on ho chce mozno prekonat.
Podla mna Hamilton bude jazdit kym bude vyhravat.
Odide ak neziska tento rok titul inak nie.
Max pred zmenou motorov 2026.
Vettela urcite nezoberu ak by Hamilton nenastupil.
Bol by to Vandoorne alebo niekto ini kto bude robit Russelovi dvojku ak by bol rychlejsi.

Haaaaaa ešte ju tu Kimi :grinning: skôr ako Seba tam uvidíme skôr Josa Verstapena​:smile::smile::smile:aspoň nebudú hádky na konci sezóny .