Verstappenovi by sa zišiel silnejší kolega, myslí si Hamilton | F1online.sk

Vieme aj to, že Verstappen prakticky každý rok vyhral anketu o najlepší predbiehací manéver. Hyena, ty vlastne ani nevieš, že práve obhajuješ Vettela, že robí chyby a kiksi len preto, že je v strede poľa :face_with_hand_over_mouth:

Fetel je oznacovany za jedneho z najlepsich pilotov a mimo to ma 4tituly. A ty ho porovnavas s Verstapenom?
Vertapen nevie jazdit v premavke, lebo je egoista a netolerantny.
Fetel nema rychlost uz… Dokazuje to druhy rok po sebe a reci o sabotazi ci starom aute neberiem, minuly rok bol jednotka a bolo to to iste :wink:

Veď Verstappen má často tak zlé štarty, že sa sám dostane do premávky a potom predbieha vpred… Slabá pamäť? :relieved:
Veď Vettel keď vyhrával a stal sa jedným z “najlepších” tak takmer neprebiehal, tak ako Hamilton

mozes si slovicka obracat a prekrucat, realitu neoklames :see_no_evil: :hear_no_evil: :speak_no_evil:

Aspoň v tomto sa zhodneme :joy: