Vieme aj to, že Verstappen prakticky každý rok vyhral anketu o najlepší predbiehací manéver. Hyena, ty vlastne ani nevieš, že práve obhajuješ Vettela, že robí chyby a kiksi len preto, že je v strede poľa 
Fetel je oznacovany za jedneho z najlepsich pilotov a mimo to ma 4tituly. A ty ho porovnavas s Verstapenom?
Vertapen nevie jazdit v premavke, lebo je egoista a netolerantny.
Fetel nema rychlost uz… Dokazuje to druhy rok po sebe a reci o sabotazi ci starom aute neberiem, minuly rok bol jednotka a bolo to to iste 
Veď Verstappen má často tak zlé štarty, že sa sám dostane do premávky a potom predbieha vpred… Slabá pamäť? 
Veď Vettel keď vyhrával a stal sa jedným z “najlepších” tak takmer neprebiehal, tak ako Hamilton
mozes si slovicka obracat a prekrucat, realitu neoklames

Aspoň v tomto sa zhodneme 