Verstappenov tábor bol prekvapený z Pérezovej rýchlosti, myslí si Brundle | Magazín F1 - F1online.sk

Za Mergl fans se samozrejme omlouvam. Moje chyba.

Triper

Adrian je umělec, který si své obrazy chce namalovat sám a podle sebe.
Jakmile by začal používat Tetris, tak by se rázem stal plagiátorem sám sobě si, protože se na tom kreslicím programu nejspíše podílely stovky lidí a když připočteme obrovské množství záplat a aktualizací, tak už to budou tisíce lidí a každý v tom daném programu zanechal kousek vlastního DNA.

A Adrian nechce, aby mu do tvoření svých představ stále někdo kecal. Právě proto je Adrian tak vyjímečný.
Jen řekněte Tetrisu ať nakreslí vzduch? Nejdříve by se mu zapotily pertinaxové elektrónky E13 z Katody Holomóc a teprve po vytažení z vlhka, odbahnění a vysušení by se Tetris Adriana začal ptát na hromadu na podrobnosti jak má být ten vzduch hustý, jak se jeho hustota mění v různých nadmořských výškách, zda se jedná o pouštní, nebo pralesní prostředí a spoustu dalších informací.
Takže Adrian by nejspíše musel naučit gigantické kvantum různých věcí a to vše jen proto, aby mu nakonec mohl Tetris radit.

Prostě samé zbytečnosti, kterými se Adrian už vůbec nemusí zabývat. Stejně nakonec Adrian nakreslí křivku, kterou počítač nakreslit neumí. Ostatní inženýři by si řekli, že takhle to stačí, ale Adrian vezme do ruky gumu a mávnutím ruky překreslí požadovanou linku k dokonalosti.

mne sa paci ako mas strasne potrebu sa vyjadrovat k niecomu comu evidentne nerozumies…

Stačí posuzovat dle neskutečného množství aktualizací, které dokážou rozmjdat vše co už dávno funguje.

a co napriklad?

Třeba aktualizace v mobilu.
Po aktualizaci se mi zpřeházely často volané čísla.
V ten moment bych toho ajťáka poslal do dolů kopat uhlí. Když by kopal jinde než má, tak by ho zasypalo a hned by bylo o jednoho kazisvěta méně.

este ziaden (nielen technicky) pokrok sa neudial bez omylov. Koniec koncov je na tom postavena cela evolucia. Ale ak ti to tak nevyhovuje odporucim mobil nepouzivat a mas po probleme.

Kdyby ajťáci stavěli baráky stejným způsobem, tak by zemětřesení v Turecku bylo velmi slabým odvarem.

praveze tie baraky v Turecku boli postavene bez tych novsich technologii. zase ti porkryvkava chapanie suvislosti.

Stavět baráky ajťáci, tak by se nedokončila ani jedna vesnice, natož města. Jakmile by ajťáci začali dělat aktualizace v řízemí, tak by se okamžitě propadli do sklepa.
Ono skutečné cihly jsou opravdu něco zcela jiného, než ty kostičky ve hrách.

Přesně proto sem chodím, je s vámi sranda kluci a navíc vím, že to děláte schválně :+1:.
Peklo je s těmi co se berou moc vážně :wink:

2 Likes

beriem to ako zdrave podpichovanie. inak by som ta musel mat za hlupaka. ak sofver monitoruje chod rekatoru v Temeline tak sa k tomu pristupuje trochu inak ako k aktualizacii adresara na telefone kde najhorsie co sa moze stat je, ze bude papulovat nejaky dochodca.

Já samozřejmě chápu přínos počítačů, ale proč k nim pouštějí diverzanty?
Však už jsem tady jednou popisoval jak ajťák vytváří kopii sčotu.

obrazek

I tu věc kterou dnes mají malé děti na hraní by dnes nejdříve opatřili hudbou, pak datumem a hned potom napojili na finanční úřad.

no vidis. nabuduce zahod ten kram a vytoc cislo na abakuse…

Potkat toho ajťáka, který mi v tom dělá bordel, tak bych ten mobil klidně obětoval. A věř, že házím docela přesně. :grin:

jasne, Newey si vyraba svoj papier a svoju ceruzku, a svoj stojan na platno…

Teď Ti nějak nerozumím. Proč by si měl Adrian vyrábět tužky?

ja nerozumiem preco by mu malo vadit, ze ten program vyraba X inych ludi

Mu to ale přece vůbec nevadí. On je nepotřebuje, vystačí si s gumou tužkou a rýsovacím stolem.

takze je plagiator lebo na vyrobe jeho ceruzky spolupracovalo X ludi