Verstappen vystavil vysvedčenie svojmu tímu: Niekto sa musí zobudiť | Magazín F1 - F1online.sk

Ne jeden rok, on bránil Hondu i po tom Japonsku, 2016 ji vychvaloval, jak udělala pokrok. Žel, Honda opravdu potřebovala 5 sezón na to udělat motor, co vydrží 3 závody po sobě

(takmer) 4 nasobny majster je preto, ze je perfekcionista, nie preto ze je rozmazlenej fracek. Az sa to nauci Lando, tak aj on bude vyhravat. Auto na to maju uz od Vegas.

6 Likes

Jsou a proto krásně vidíš na Astonu jak to se současným vývojem chodí. Jednou si udělají hopla a pak se už jenom dlouho propadají.

O hopla by mohl povídat Gasly s Alpinou :stuck_out_tongue:

No vidíš kam až to Honda nakonec dotáhla. K titulům. A remcal?

Co se má naučit? Takhle vyplakávat když zajede desetinu od první řady? Díky ne :smile:

Gasly ale nepřišel do Renaultu jako mistr světa se zlatým šroubovákem.

… a ani jako mistr světa od Renaultu neodejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Este ze tam ten gasly je co :smile: to ani nemusim rozklikavat tie skryte prispevky a viem ktora bije

1 Like

Kde je ten pohodový a uvoľnený Max? Keď jazdil o sekundu prvý, tak to boli úsmevy a lovely sunday a teraz je o desatinu za prvým radom a plače. 2,5 roka redbull jazdí top výsledky. majú top auto dá sa povedať že tieto úspěchy sú nevídané. Teraz ľahké zaváhanie a nastala ťažká nervozitka.

4 Likes

A já myslel, že je to tím, jakej je to talent. A ono je to o tom vyžadovat nejrychlejší monopost.

Já tady ale nevykřikuji jako Vaše trojka u každého návratu Alonsa do Renaultu, že si jde pro titul. To je Vaše výsada. :crazy_face:

Děkujeme :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

1 Like

V Rubikonu by Gaslymu pšenka stejně nekvetla, tak je lepší být svobodný v Renaultu.

Gasly, Leclerc, Verstappen … vsetko je to len typicka znacka na odbocenie na vedlajskiu cestu aby sa vyhli nehode menom vyhorety Alonso :smile:

3 Likes

Za co? Já Alonsovi titul nikdy neslíbil.

Maxmilián se přidal k Josovi a rozvrací tým :grin:

1 Like

Však si ho vybojoval bez tebe :smile:

1 Like

Článek je o Verstappenovi. Odbočky si tu začal tahat ty a Norďák. Jestli je Alonso vyhořelej, tak to rip 90% pole :grinning:

1 Like

Takovej klid tu byl a přiletěly můry Maxe :grinning:

1 Like