Verstappen vystavil vysvedčenie svojmu tímu: Niekto sa musí zobudiť | Magazín F1 - F1online.sk

Red Bull je v Maďarsku pod drobnohľadom. Nový balíček má byť na jednej strane predzvesťou toho, ako sa bude dariť tímu na okruhoch s vysokými nárokmi na prítlak, ale na druhej strane dosť veľa prezradí aj o kvalite vývoja v továrni. Nelichotivé hodnotenie mu pripravil Max Verstappen, ktorý neskrýval frustráciu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/164379/verstappen-vystavil-vysvedcenie-svojmu-timu-niekto-sa-musi-zobudit

Harmonie v týmu by se dala krájet :slight_smile:

3 Likes

Hele ale já to nechápu, takový teátr když ztratil desetinu? To je rozmazlenej fracek ten Max. Možná už si spíše připravuje půdu pro “oprávněný” přestup pryč :smile: Jak by řekl David “Fňuk, já nemám dominantní auto”.

3 Likes

Bože to je Mongol. Jen si ho vezměte do Mercedesu, s Russellem se budou velice dobře doplňovat v kritice týmu.

2 Likes

Já to taky nechápu. Jo kdyby se RBR propadl a ztrácel 0,4s a víc na kolo, tak neřeknu, ale tohle? Jako dobrý, tak dva roky a čtvrt měl dominantní monopost. 2021 měl víc, jak polovinu sezony nejrychlejší, tak prostě potřebuje nejrychlejší monopost - dominantní, aby se cítil pohodlně :smiley:

3 Likes

Přiznám se, že se mi Emilové vyjádření četlo hodně příjemně.
Konečně neskutečná dominance RB skončila a saze budeme mít možnost sledovat závody.

1 Like

ja nechapem tie vyjadrenia po internete, ze co sa stazuje … preto vy nieste sampioni, a max je, lebo to chce mat vsetko vzdy tiptop a bezchybne :smiley:

tak sa oddeli zrno od pliev, a majstrovsky material od nosicov vody, alebo prelietavych menicov po dvoch rokoch, podla hesla kam vitr, tam plast

10 Likes

Ako keby jeden jazdec nehovoril GP2 engine a nestažoval sa vždy na tím.

6 Likes

Max závodí na tesno na simulátore. To mu stačí aj tak vyhráva Twitch Dneska bude jazdiť časť stintu 24h SPA

2 Likes

Leclerc si dal hlášku GP2 engine taky jo? Když si na tým stěžuje teď, jak na běžícím pásu

Tím, že někdo chce dominantní monopost, tak je to mentalita šampiona jo? Tak takovou mentalitu mají snad všichni piloti ne? Si celkem ustřelil tady s tím :grinning: nemluvě o tom:

Jakože chceš srovnávat fans s pilotem?:grinning:

Lenže Alonso to urobil na domácej pôde bez nejakej objektívnej kritiky a Hondu zosmiešnil. Honda neodpúšťa. Aby v 2026 nebolo na Alonsovom motore trošku poškodenia.

1 Like

Je to jak pises. Odvadi vynikajici praci. Chce ji i od druhych.

U Binotta vsichni kritozovali jak si lze do kapsy a nazyvali ho klaunem. Tady primost vadi. Nu ja ji mam radeji nez PR reci.

Myslim ze pristup Maxe je lepsi. Treba se jeho dny u RBR a mozna i v cele formuli krati.

2 Likes

Tak ten je na prášky. Tady se čekal extra silný McLaren, mě Red Bull rychlostí docela kladně překvapil. By se měl uklidnit.

1 Like

Alonso bránil Hondu hodně dlouhou dobu, ano v Japonsku 15 mu to ustřelilo, ale to se dalo chápat, když Honda neměla výkon a nebyla schopna ani dojet závod, nedejbože dva po sobě.
Tady dáváš do rovnice situaci, kdy motor nezvladl závod vs auto se ztratou 0.08s :roll_eyes:

Kdyby odváděl vynikající práci, tak je na PP. Max přece nepotřebuje nejrychlejší monopost na to, aby vyhrával ne?

1 Like

Za Binotta se stropy teprve připravovaly a Ferrari mohlo vložit do vývoje co se jim zlíbilo.
Vasseaur je ale v podobné pozici jako když začínala Honda. Ta taky měla dost prostředků, ale vývoj byl limitovaný pravidly.

mne pride, ze ste malo trpezlivi :smiley:
alebo sa zmeni pohlad, ked Fred zacne hlasat, ze za 100 pretekov je to nase? :smiley: to sme tu uz mali a dnes vidime P19 a P20 v modroruzovej

Nejsou pravidla pro všechny stejná?

Jeden rok. Pak už jenom remcal a v Japonsku tomu nasadil korunu.

1 Like