Verstappen odkazuje kritikom: Všetci sa môžu dať vypchať | Magazín F1 - F1online.sk

auto islo do lava ked prebrzdil, krasne to vidiet na tom zabere z hora

Mohlo to tak posobit vzhladom na zakrutu. Ak vsak mas kolesa zablokovane, nemozes pomocou nich vobec korigovat smer (na rozdiel od situacie, kedy sa tocia) a teda auto ide rovno, resp. tym smerom, ktoym bolo natocene tesne pred spominanym zablokovanim kolies.

tak sa pozri na zaber spredu a uvidis ako ma volant zatoceny doprava este predtym ako zablokoval koleso

Ja to fakt nechapu. Co je to s Hamiltonfans. Radujte se ze tretiho mista ne? Ten Max vam musi neskutecne lezet v zaludku. Hamilton ma po dvou letech, co jezdil tuzku, konecne nejake vitezstvi a solidni zavod. Ale ne. Tady resi Maxe.

Ano ja vim ze Hamilton je schopen se Maxovi ubranit jen tim, ze do nej naboura, ale ubranil se? Ubranil. Mel podium, mel. Dostal pentli? Nedostal. Vsichni Maxfans uznavaji, ze Hamilton pentli dostat nemel.

Mimochodem z nas by jste si v hodnoceni takovych situaci meli brat priklad. Neceho takoveho vy nejste absolutne schopni.

Ale stejne resite, jestli Max byl tvrdej v hodnoceni teamu, kterej mel naprosto katastrofalni strategii, ala Ferrari. A nejaky reci o tom co bylo minule, na to se v F1 nehraje. A to ani u Mercedesu.

Ja se vam divim. Radujte se. Hamilton se zda byt zpet a Mercedes taky. Vite co dela charakter cloveka? Velkomyslnost pri vitezstvi.

Slava vitezum, cest porazenym.

Nam nemusite psat, ze to Max a team mohl udelat lepe, my to vime. Zapracujte spis na sobe, aby jste si dokazali priznat, ze ten vas “vitez😀”, je stejnej gauner, jako je Max. Jen nema takove “cojones”, jako Max. Ale Landem, coz je opravdu ferovej kluk, to nikdy nebyl a nebude.

Preji vam hezky vikend a hodne stesti v pristim zavode. A uprime doufam, ze Hamilton pristi zavod vyhraje.

3 Likes

Hele tyhle podobizny nemám úplně rád. Max to nezvládá, všichni víme, jaký je, jen jeho fans a RBR fans si ho předělali na Ježíše. Dál bych to už nechal

3 Likes

Tohle už je silná křeč. Poslat to do souperů a říkat tomu cojones😂

3 Likes

Bylo to naplánované.

1 Like

Tak článok je primárne o Verstappenovi. Ale dobre zoberiem si príklad. Ja zase viem, že Verstappen je schopný sa ubrániť Norrisovi, alebo Hamiltonovi len tak, že do nich nabúra. A nabudúce nech vyhrá ten, ktorý je najrýchlejší.

1 Like

Okay - ja som sa len zabavil, ze je to vtipne a nemyslim to tak, ze idem Maxa urazat… aj na Hama ked boli vtipne foto alebominych a dokonca aj sam na sebe sa viem zabavit - o tom karikatura je
Tak sorac - nemyslel som zle :grinning: ake rozumiem, ze to asi nemusi padnut niekomu dobre

1 Like

Pohoda, já chápu, proč si to poslal, jen jsem tu nechtěl slet haters :grinning:

Max fans to ale az na jednotky vynimiek beru v pohode a s nadhladom … zato ham fans to je uz ine kafe, nemyslis?

2 Likes

jazdec je zodpovedny za svoje auto, vela krat je kolizia sposobena tym, ze jazdec strati kontrolu nad autom a to komisarov nezaujima, teda nezaujima ich to vo vacsine pripadov ak tym co stratil kontrolu nad autom nieje maxo

maxo to tam napalil, prebrzdil, auto prestalo zatacat a zacalo ist mierne do lava a kvoli tomu doslo ku koliziu s lujzom a maxo mal za to dostat trest. ved predsa komisari nie raz dali trest za kontakt aj bez poskodenia auta, cisto za kontakt. nie raz dali trest len za “vyplasenie” supera a tu zrazu ked ide o maxa tak su pravidla vykladane inak

samozrejme lujzo mohol uplne zvolnit ved tak sa to ma robit, ze ked ide max tak mu vsetci sa maju pratat z cesty

to je nepodstatne, auto zabacalo do lava, lebo nad nim stratil kontrolu a on je zodpovedny za svoje auto
pri drvivej vacsine jazdcov by komisari rozhodli, ze udelia tomu utociacemu trest, lenze maxo ma u komisarov specialne pripraveny meter

ja s tebou suhlasim, len som popisoval fyzikalne principy spravania auta pri prebrzdeni.

Ne Max je schopen se Landovi, nebo Hamiltonovi ubranit tak, ze tam vlitne formuli a necha do sebe nabourat je.

A ten nejrychlejsi? Na to se v F1 nehraje. Malokdy ma vitez nejrychlejsi kolo.

ked dupnes na brzdu a auto je spravne nastavene tak nemoze zatacat dolava. Mozno je ta zakruta trochu klopena smerom von alebo sa ti to len zda

Beriem to a suhlasim :+1:

1 Like

ked dupnes na brzdu priliz a zablokujes predne kolesa ktore stratia prilnavost tak auto prestane zabacat a odstredive sily sa postaraju o to, ze ho zacne vynasat von zo zakruty
ale to je problem jazdca co stratil nad autom kontrolu, to nemoze byt brane ako ospravedlenie a polahcujuca okolnost

Ale ja nepíšem o tom kto zajazdí najrýchlejšie kolo. To predsa môže zajazdiť aj Albon, alebo Perez ak sa mu na konci zadarí.

Tohle si poslechni.

1 Like