Verstappen odkazuje kritikom: Všetci sa môžu dať vypchať | Magazín F1 - F1online.sk

Jojo. Hezjy si to racionalizuneš. :grinning:

Baví mě jak Maxovi fans začínají jeho chování absurdně racionalizovat. :grinning:

1 Like

zato ty sa ides pretrhnut s tymi utokmi na RBR :smiley:
uz nesu nudne zavody, uz je rbr prepierany :smiley:

2 Likes

Ten Jos ho asi bil buď málo alebo veľa :joy::sob:

ale hovoril, ze sa nebdue hadat s timami cez vysielacku a ze to necha na kompetentnych vyriesit to.

tak to childish na Verstappena mi nejako nenadvazuje

@PUFF si to ty?

nic som sa nedozvedel…

lebo sa chces dozvediet nieco co neexistuje :smiley:

"I’m not even going to get into a radio fight with the other teams, Max.
to po nom ani Ver nechcel

"We’ll let the stewards do their thing.
ok tak si nemysli(a), ze je tam priestor na penalizaciu pre Hamiltona

It’s childish, on the radio. Childish."
co je detinske na tom, ze Ver to povedal do vysielacky? teda, je to detinske ale vzdy sa piloti takto stazuju tak co to JP riesi?
alebo mal na mysli, ze sa nebude cez vysielacku dohadovat s MB ci riaditelstvom?

zvlastna konverzacia od JP

Max tím chtěl dát vědět, aby to tým poslal na FIA, aby to řešili. GP viděl co se stalo, a řekl, že je to childish a nebude se hádat s týmy = nebude to hlasit na vedení závodů k řešení

pred chvilou si pisal toto :smiley:

ale tiez si myslim, ze to nebolo na Verstappena ale na tu staznost riaditelstvu cez vysielacku

Však to je to stejný co myslím celou dobu. Maxova reakace po dive bomb byla stížnost na Hama - logicky chtěl, aby to tým poslal na vedení závodů :grinning:

1 Like

inak to s tym zakazom pohybu na brzdach je tiez seda zona. Predsa tu sa brzdi a zaroven zataca, rovnako sa mi zda aj v Nurburgringu do T1.

Podla mna ta divebomb bola na urovni Norrisovych v Rakusku.

akurat, ze toto robia piloti stale aj ked nemaju pravdu a nikdy im nehovoria, ze su detinsky. Asi aj JP uz bol vynervovany.

1 Like

GP už toho měl dost, je vidět, že na tohle už taky nema nervy

on je GP nie JP? :smiley: sa mi zdalo, ze to divne pisem

cely ten murik RBR bol akysi vynervovany, sak Hannah dokonca plakala …

Emilův styl sáňkaře pozóóór jedůůů už mu nežere ani FIA.

Teď už záleží pouze na Emilovi jestli chce dospět, nebo si i nadále hrát na miminko.

3 Likes

zbytocne hulvatske reakcie, tu niekto zas premeskal skvelu prilezitost mlcat

2 neuroly pred kazdymi pretekmi a malo by byt vsetko ok

2 Likes

Tak sme zažili víťazného Hamiltona keď sa mu prestalo dariť. Teraz už aj víťazného Maxa keď sa mu prestalo dariť. Nemôžem si pomôcť ale vedľa Hamiltona vyzerá Max ako sedlák. Celkom som mu fandil ako mladému, primerane drzému sympaťákovi ale už ani veľmi nie. Jemu to isto vadiť nebude.