Verstappen odkazuje kritikom: Všetci sa môžu dať vypchať | Magazín F1 - F1online.sk

Jablko nepadlo ďaleko od stromu…“aký otec, taký syn”…obaja Verstappenovci si myslia, že sa celý svet točí len okolo nich. Skvelá stratégia - prichádzať do konfliktu so svojím vlastným tímom - či už tatko alebo synček. Domček z karát po odchode Neweyho a smrti Mateschitza sa začína rozpadať a už to nezachráni ani Marko a tatko so synom prilievajú iba olej do ohňa a sypú soľ do otvorených rán. Kto veril na nesmrteľnú dominanciu Redbullu, tak sa prebudil do krutej reality. Maxík začína kopiť chybu za chybou, na vine podľa neho je Norris, Hamilton alebo jeho vlastný tím a ich rozhodnutia. To nie je jazdiť len vpredu s 0,4s náskokom na jedno kolo, však Maxík? Táto veta hovorí za všetko: “som musel bojovať s ostatnými, snažiť sa o predbiehacie manévre.” …ty si zvyknutý vyhrávať bez boja a predbiehacích manévrov a ak máš niečo ukázať s menej dominantným autom, tak si úplne v prdeli…rozhodený, prskáš síru na každého naokolo, nadávaš a “robíš si priateľov” …a to chvalabohu konkurencii vyhovuje…len tak ďalej…

6 Likes

Tím jsem měl na mysli Alonsovo včerejší extempore plus jeho boj proti diskriminaci španělských pilotů. :grin: Od Strolla to dneska moc férové nebylo, ale hádám, že sám sobě poslal duševní hlášku “Fernando, Lance is faster than you” a bylo vyřešeno.

Koneckonců, sám Fernando říká, že Lance bude leader - no a je to tady.

ahah ty chces vidiet krv clovece :grin:

treba Nandovi uznat, ze frustrovany moze byt pravom, predsa len minuly rok to bolo o dost lepsie s nimi, aj podia padli nejake atd … nech si beru priklad od Leclerca vsetci, ten sa v tej frustracii uz dokazal adaptovat a kupe sa v tom ako prasa v blate :smiley:
" It’s only one way from down , bitch, I’m going up"

3 Likes

No tady je toho víc najednou. Max byl vždycky chráněný RBR, a ještě se ho zastávali, když udělal chybu, případně to svedli na soupeře. Další věc je, že Max je takhle arogantní a agresivní celou dobu. V klidu byl, jen když měl nejrychlejší monopost nebo dominantní a soupeři nebyli okolo. Je divný, že se takhle sesypal po 3 závodech, kde byl přemožen. Čekal jsem, že tu mentální stabilitu ztužili, ale ono prd, přijde mi to ještě horší, než předtím. Myslím si, že tohle je začátek konce Maxe v RBR

4 Likes

Bludný Holandan bol,je a vždy bude sebestredny hnup.:sob:

1 Like

Takže psychické rozpoložení po dnešním závodě:

Max je frustrovaný.
Fernando je frustrovaný.
Lando je frustrovaný.
Charles nic moc nálada.

Who is really happy? Oscar?

Perez, ze dojazdil 7

2 Likes

No na toho jsem úplně zapomněl.

Leader neznamená, že musí druhýho pilota poslat na špatnou strategii, a i když ta nezabírá, aby byl Stroll před Alonsem, tak nařídí vyměnit pozici a Stroll to pak nevrátí. Takhle zařezal AM i Vettela v jeho posledním závodě v F1, jen aby Stroll skončil před ním.

Jinak Alo, jako Španěl je prostě horká hlava a v daný moment si jede svoje, ale s odstupem času se dokáže omluvit a uznat, že se nechoval nejlíp.

1 Like

max je max max je jeden stih jazdcov ktory dokažu byť velmy neprijmny niekedy je to dobre inokedy nie ale stejne nechapem jednu vec proč vlasne došlo k kontaktu to ten haliton nemohol skratka vykružiť stejne max by šiel rovno jasne určite by skor za brzdil ale stejne by opustil trať a to by znamena lo že by musel vratiť poziciu preto nechapem prečo hamilton to viac nevykružil

Aj za mňa palec :+1: Maxíkovi by mal nechať Redbull otvorené dvere a pritiahnuť Sainza. Nech ide s tatkom k Wolfíkovi. :rofl:

1 Like

no ja som si napr nevsimol ani kedy a ani preco odstupil Gasly

1 Like

To nevím doteď.

Zjistil jsem to až v tabulce výsledků.

Ale další, kdo dneska vypil kalich hořkosti.

Alpine je v haji, Flavio jim znicil fluidum, bud ten tym prodaji nebo ho budou muset celej prekopat.

Neviem či som videl rovnaký incident ako si videl ty, ale videl som len ako Verstappen prefľusal brzdný bod, zablokoval brzdy a vletel Hamiltonovi do jazdnej dráhy…nie som fanúšik ani jedneho, ale v tomto poprípade už Hamilton nemohol urobiť nič. Jasná chyba afektovaného a nervózneho Crashtappena.

1 Like

ty by si tiez chcel vsetko za dva dni hotove aj s vysledkom :smiley:

1 Like

takze komisari su blbeckovia co rozhodli zle?

co mal JP na mysli ked Verstappenovi hovoril, ze je to “childish”?
Kritizoval Verstappena za to stazovanie sa na Hamiltona za pohyb na brzdach? - lebo taketo vyplakavanie od pilotov aj Verstappena je bezne.
Hovoril tam o tom, ze nebude sa hadat s inymi timami cez vysielacku ale o to ho Ver neziadal ci?

Samozrejme že komisári sú v poslednej dobe, čo sa týka rozhodnutí, blbečkovia. :wink:

Kritizoval Maxe na tu reakci potom co pustil dive bomb

1 Like