Verstappen: Nie som tu, aby som končil na druhom mieste | Magazín F1 - F1online.sk

fascinuje ma keď si niekto kúpi energetický nápoje bez energie :slight_smile:

Energie je i v destilované vodě.

Vždyť si @tiMur dělá legraci. Ten příspěvek je ironický komentář k sborovému zpěvu fanoušků Mercedesu + haterů Red Bullu na téma Max a jeho titul(y).

Proč? Třeba já to tak dělám. Nepotřebuju do sebe ládovat cukr, ale ten kofein, když se mi zavírají oči v práci nebo při řízení.

2 Likes

:clap: :raised_hands: :ok_hand:
Takhle nějak si představuji Evap v dětství.
Nebo se mýlím a k F1 ji přilákal Keke nebo Didier? Nebo snad rovnou James? :slightly_smiling_face:

Jo, to je přesný :grinning:

Pouze střílím od pasu, ale většinou dívčí láska k tomuto sportu nezačíná díky zvuku motorů po kterém se holkám ježí i čerstvá trvalá. :smirk:

Ale třeba tahle láska k F1 vznikla pouze díky příjemnému hlasu Pecháčka, který F1 komentoval. Možná usínala s touhou, že jednou až bude velká si pořídí chlapa se stejně příjemným hlasem. :smiling_face_with_three_hearts:

Já ještě nikdy žádnou holku na F1 nezbalil.
A to musím říct, že jsem se hodně snažil :grinning:.
Nevím jak to jiní dělají :thinking:.

Jestli to nebude tím, že jsi tu pusu paní Verstappenové neopětoval.
Jen se přiznej, žes měl s Jose bobky. :smiley:

Myslím, že je neškodný, nebo tak alespoň vypadá, takový fajn chlapík.

Šikovné dítě. :+1:

Jen Vettelovi v titulku vylepšili jméno.

Zvě■■■ tvrdí něco jiného.
Na druhou stranu kdo s nás se ve svém životě nikdy nevytočil. :muscle: :pray:

:grin::grin::grin:.

Ty nebudes Mergl fans. Moc premejslis. :grin:

Vítej na fóru.

Ne, nejsem fanouškem Mercedesu. :grin:

Á, @Evap se chystá do boje. Teď to schytnete, kluci (@Ferda, @Triper).

Je vidět, že vůbec nečteš, co tady píšu, jak ještě jednou… Mě k F1 přilákal Niki, nejdřív s ním byl velký rozhovor v časopise Pionýrská stezka (jeden ze dvou časopisů pro děti, druhý byl Sedmička pionýrů :smile: ) a bezprostředně na to měl slavnou bouračku. To mě zaujalo a bylo to… I když samozřejmě James byl nesrovnatelně větší fešák, o to žádná :smile: !

1 Like

No tak tam fakt neni. Pit destilovanou vodu je solidni jizdenka v lepsim pripade k doktorovi v horsim na krchov. Zamyslet se nez neco napisu.

Destilovana, fakticky demineralizovana voda, copak asi udela v lidskem tele plnem mineralu? Co na sebe bude vazat jako prvni? :man_facepalming:

1 Like

No tak slyším svoje jméno, tak se musím zapojit. To by vypadalo, jak když tady s vámi nemluvím :smile: .

1 Like

Ještě k těm mým balícím technikám.
O víkendu jsme byli na lyžích a večer nás vezl taxikář Desmond.
A když jsme leželi s přítelkyní v posteli tak jsem si na něj vzpomněl a vyprávěl jsem jí, jak funguje desmodromický rozvod…
Ráno u snídaně to bylo velké téma :sweat_smile:.