Verstappen: Nie som tu, aby som končil na druhom mieste | Magazín F1 - F1online.sk

Ja fandim Mercedesu, co ti mam povedat…mam rad mercedes, ale takisto sa mi nepacia casto vyjadrenia ani jedneho ani druheho, niekedy su na smiech, ale co narobis…

Checo ma problem s rychlosti na jedno kolo a se soustredenim na celou sezonu. Ale vyraznou slabinu v zavode nema. Podle me taky neni tak dobrej jako Max, ale podle meho byl i Nico horsi Lewise. A staci trosku smuly a je vymalovano.

Me Toto vadi extreme a vzdycky vadil, ale co naplat, na to na co musi byt v RB dva, na to staci Toto sam. A jeho prace s jezdci je podle me etalon.

Na facku su castokrat jazdci mercedesu na cele s Totom, no takisto jazdci RB s Hornerom a Markom, nebudem tvrdit ze nie a obhajovat neobhajitelne:)

Placas pate pres devate, o prirovnani k Sennovi ani nemluvim, ani v jednom aspektu. Frustrat se jen vozi v nejrychlejsim aute, jeste si stezuje, fuj.

Mas recht. Max v bezohlednosti a politikareni nesaha Ayrtonovi ani po kotniky. Jezdecky je na tom Max stejne, ale tu brutalitu GOATa proste nema.

Respektujem jeho rychlost ale moze za to do velkej miery auto, ktore ma site dokonale na mieru. Kazdopadne takehoto arogantneho chlapca sme tu davne nemali :man_facepalming:t2:

Jo arogantni to zas jo to on je. To neni takovej beranek jako Alonso, Ocon, nebo Magnussen za mlada. Kdepak, od tech by se mel ucit pokore. :grin:

No asi bude treba začat Redbul riešiť cez pravidlá ako keď bol dominantný Mercedes. Aj keď táto dominancia mi príde ešte horšia lebo keď Max povie po štarte s 15-teho miesta že tu nie je na to aby končil druhý a to podľa mňa mohol aj vyhrať tak musia mať brutálny náskok. A to nehovorím o tom že už minulý rok vyhral z najväčším náskokom v hystórii.

Tak pozor ved je tam 10. sezonu

No je to veteran. :grin:. Ten uz se menit nebude. Co bys od neho chtel. Nejmladsi v F1. Nejmladsi vitez VC v dejinach. Ve 26 letech veteran a dvojnasobny mistr sveta. A chces aby nebyl arogantni a nesedl si na zidlicku pro viteze? To by musel bejt Ghandi. :grinning:

Verstappen sa bojí Pereza asi ako sa Hamilton bál Bottasa.

1 Like

Tomu nerozumis. Verstappen se boji kde koho. To je nejzbabelejsi pilot siroko daleko. Ten do primeho souboje nikdy nepujde. Ten se umi vozit jen na cele. Boji se i Hamiltona a jak. Uplne strasne. :grin:. Ani predjizdet neumi. Ten nebejt s FIA jedna ruka, tak jezdi posledni. To vi kazdej.

Za arogantnost se v CR nove vyhazuje z prace, bacha na to…:monkey:

No ale RB neni v Cesku. :grin:

Evropske trendy nezastavis :laughing:…ale je pravda, ze z totalitniho statu nikdo vzory prebirat nebude…:rofl:

Konečně mám správně piti

1 Like

Bylo vidět v roce 21 kdo se koho bojí, jak Luik musel poslat Maxe do nemocnice aby vůbec měl šanci bojovat o titul. A kolik chyb v 21 udělal Lulík a kolik Max? Statistiky mluví jasně, a všichni kromě Angličanů říkali, že si titul zasloužil Max!! A nezapomeň zase zmínit Abu Dhabi :rofl: :rofl:, pač to je jedinej závod kterej Svědkové Hamiltonovi viděli

1 Like

Ty nevis ze v roce 2021 se jel jen jeden zavod? :grinning:

2 Likes

Není to tak hrozný… :slight_smile:
Už jsem pil vetší srajdy… 7/10