Verstappen nespomalil Leclerca, aby pomohol Pérezovi: Nebolo by to fér | Magazín F1 - F1online.sk

Nie nie :smiley: , zbytočne potom dráždime ostatných. :slight_smile:

To dráždím i tak. :slight_smile:
Klidně se nechám inspirovat.
Přes zimu nepracuju, tak budu mít dlouhý večery…

1 Like

Ok, keď sa budeš fakt nudiť, tak môžeš “dať na šupu” celý TWD, pretože dnes ide posledná záverečná časť, na ktorú akurát čakám (#pirate :smiley: ) ale zdá sa, že predsa len až zajtra, keďže oficiálne to vyjde na AMC až o 21.00 amerického času. :slight_smile:
(občas to niekto dá na net už skôr ale dnes tomu asi tak nebude)

To, že jde jedině o hate na Verstappena, je nasnadě. Věcný základ tyto výkřiky nemají žádný. Kupodivu tato grupa nikdy neřvala, že Hamilton se nesnaží pomoci Bottasovi k 2. místu před Vettelem. (2017 a 18).

1 Like

Tam jsem skončil, když Negan rozmazával hlavy po podlaze a Daryl byl v tom vězení a furt mu hrála ta hudba. :smiley:

1 Like

Tam jsem skončil, když Negan rozmazával hlavy po podlaze a Daryl byl v tom vězení a furt mu hrála ta hudba. :smiley:

1 Like

Rami Malek si zahral aj v Need For Speed (2014) s totálne čajovým a nepresvedčivým Aaronom Paulom v hlavnej úlohe :slightly_smiling_face:

Pribrzdiť Leclerka by bola večšia ku.vareň než Pérezovi nepomocť. Pérez pred rokom nemusel okato spomaliť 7 sekúnd aby brzdil Hamiltona. Pustili mu do cesty Hamíka na studených tvrdých a tak sa s ním chvíľu na červených pohral. Vzhľadom na zlú krv medzi oboma týmami sa niet čo čudovať.

Tak Maxo ma prvý titul získaný nefér lebo Peréz brzdil Hamiltona. K tomu im musel ešte pomôcť Masi porušením pravidiel a ešte si dopomohli prekročením rozpočtu.
Zhrnuté podčiarknuté. Radšej sa nebudem vyjadrovať.

2 Likes

Objektivni, obecny nazor na Dezolata je negativni, co s tim chces delat, nezna vyznam slova fer :monkey:

??? Rad jsem fandil Maxo…

1 Like

Tie série (7/8) som si vytrpel len kvôli Neganovi, asi najväčší prepad celého seriálu boli práve tieto dve série. Potom tá 9. bola trocha lepšia ale 10. a 11. sú dosť také “meh”. Najviac to asi ľudí bavilo v tých začiatkoch tj. 1. - 5./6. séria, aj by som to označil za vrchol seriálu, tá 5./6. séria - takže sa ti vôbec nečudujem, že si sa na to vykašlal. :slight_smile:
Teraz budú robiť rôzne “spin-off” seriály aby na to ľudia stále “čumeli”.

Ja som tento seriál sledoval od jeho vzniku a môžem povedať, že to bola celkom zábava ale v tých bližšie spomínaných sériách to už potom prerástlo do takého “keď už som to rozpozeral, tak to aj dopozerám”, pretože neskôr už z toho urobili ešte väčšiu “soap operu”, aká to bola predtým. :slight_smile:

To natočili film podľa tej hry?? :smiley:

Áno, podľa hry, teda snažili sa o to a v princípe to nie je zlé. Autá sú pekné, nadupané a drahé, dokonca sa snažili aj o nejaký príbeh, ale hlavný hrdina Tobey Marshall (Aaron Paul) je podľa mňa fakt nepresvedčivý a nezáživný a jeho herecký výkon uberá celkovému dojmu z tohto filmu. Keď to preženiem, tak v podstate hocikto (vrátane mňa alebo teba) by to zahral lepšie a dôveryhodnejšie :slightly_smiling_face:
V podstate tak ako Christian Bale herecky potiahol film Ford v Ferrari a veľa ďalších filmov, tak v prípade Aarona Paula a Need For Speedu je to presne naopak.

1 Like

Ďakujem za info, mňa tento film kompletne minul a vôbec som netušil, že niečo také existuje, väčšinou bývajú herné adaptácie dosť o ničom, teda :slight_smile: neviem si vybaviť jedinú hernú adaptáciu, ktorá by bola aspoň ako-tak dobrá, možno Resident Evil? ale nehral som hru, čiže neviem porovnať :man_shrugging: .
(Čo som čítal niektoré diskusie, tak vraj Silent Hill sa vzhľadom na hru celkom “podaril”, inak si naozaj neviem vybaviť nejaké porovnanie hra/film - čo by bolo dobré)

1 Like

Medzi dobré, respektíve ako tak dobré, čiže dajme tomu 7/10 a 6/10 (to už je na individuálnom zhodnotení) filmy podľa hier by sa podľa mňa dali zaradiť napríklad Warcraft (2016), najnovší Tomb Raider (2018) s Aliciou Vikander, najnovší Mortal Kombat (2021) (užíval som si najmä efekty/skilly Sub-Zera :cold_face: :slightly_smiling_face:), Sonic The Hedgehog (2020, 2022) (toho som mastil ešte na Sega Mega Drive :slightly_smiling_face: a mám na to pekné spomienky), ďalej asi Tebou spomínaný Resident Evil a možno aj Silent Hill, ale ten som nevidel ani nehral. Doom (2005) a viacero ďalších projektov herných adaptácií bolo slabších.

1 Like

je pomoc a pomoc
jasne, ze ked ho tim povola do boxov, alebo necha na trati tak stym vela neurobi, ale napr. nemusi sa zbytocne branit pred maxovym konkurentom ked jemu osobne ten suboj ublizi tym, ze si viac znici gumy ako by potreboval pre co najlepsie svoje umiestnenie

samozrejme vela bude zalezat aj od toho ako sa ujme de vries, podla toho bude moct perez vyskakovat

Ty chceš fakty ? Si robiš prdel ? :rofl: :joy: :sweat_smile:

Ty mi ukáž certifikát dodržania rozpočtového stropu RB !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dezolat je clovek co vyvracia pravdu a to si ty

1 Like