Verstappen nespomalil Leclerca, aby pomohol Pérezovi: Nebolo by to fér | Magazín F1 - F1online.sk

Možná je Max opravdu tak extrémní egoista, ale spíš mi připadá, že se mezi nimi fakt muselo něco stát a není to “jenom” kvali v Monaku.

1 Like

Nevím, ale pokud jde o dnešek. tady se opět přeceňuje situace. Nikdo, opakuji nikdo by neriskoval výhru (a nový rekord) takovým způsobem, jaký tu někteří reklamují.

1 Like

RB ale double ještě nikdy neměl, ovšem jestli to pro ně nic neznamená, to nedokážu odhadnout. Uvidíme, jak to bude mezi pány klapat v příš.tí sezóně.

2 Likes

Tebe vždy keď dôjdu argumenty tak siahnes úplne mimo ako vždy :grinning:

Aspoň vidno kedy si argumentačne v koncoch

1 Like

O neferovom brzdeni by vela vedel rozpravat Britney, kedy ho Sir na tejto trati v 2016 brzdil hlava nehlava, len aby sa niekto na neho dotiahol. Taky ferovy jazdec ten Sir je.:stuck_out_tongue:

tak zaprve sam perez mohol za to že nemal rychlosť na druhu stranu jasne može te hovoriť že minulu sezonu to perez robil pre maxa čo je pravda ale uprimne rozdiel medzi tim čo bolo ted a tim čo bolo minulu sezonu bol to že perez ani nemusel spomaliť skrata ostal na trati dlšie a hamilton s čerstvima gumami ho dobehol a perez branil poziciu ale dnes to tak nemohly urobiť lebo uprimne v daka DRS by max nemusel udržať leclerca za sebou jednina možnosť by bola keby aj max šiel do boxov a pak spoločne z perezom by sa tahali a tak by leclerka ktorz by branil poziciu pred maxom tak by sa perez dotiahol ale uprimne nielen že by si to red bull komplikova naviše naozaj by ste chely vydieť suboj kde by max zamerne spomaloval supera len aby sa perez dotiahol nebolo by to až moc nešportove ?? a kôli čomu 2 miestu čopak vas neteši že si dvaja jazdci dali suboj a kto skonči lepši ten vyhrava uprimne Leclerk dnes bol lepši ako perez

1 Like

No jednoducho to bude klapať :slight_smile: , ak Checo nebude poslúchať, tak ho vymenia za pravdepodobného rezervného jazdca (asi Ricci), nič iné mu neostáva len sklopiť uši a snažiť sa držať Maxa, čo najviac konštantne, ako to len pôjde. :slight_smile:
Budúca sezóna je pre jeho zotrvanie kľúčová, takže si musí veľmi dobre premyslieť, ako sa bude správať.

4 Likes

Že ta to ešte baví aj keď to nikoho nezaujíma. Cuckold mrdcedes poklekavac atd dokola nuda​:grinning::grinning:

1 Like

Na druhou stranu, Ricci tam jde z nouze a jedinej Gasly by tam sel dobrovolne, delat partaka Dezolatovi, nemuzu mu prijit na jmeno neni zabava a prijit o radost ze sportu za to nestoji…

1 Like

Tak jasně, rozdané je to takhle jednoduše :smile: . Ale zajímá mě celkový obraz šťastného nebo méně šťastného týmu :smile: .

Myslim, že ano.

Tož jediný nešťastný v tejto rovnici môže byť asi len Checo, lebo ak spraví nešťastným Marka/Hornera/Maxa - tak asi vieme, čo sa udeje.

1 Like

Hej, dohľadal som si ho, on mi vôbec nesedel, ako Mercury, a v poslednej Bondovke bol čajový, ako zloduch (navyše mu ešte aj tú postavu objektívne zle napísali, čiže to bolo dosť o ničom).

Akoze sorry, pomohol mu viac nez dost. Snad ste necakali, ze pocka 7s, aby dal Leclercovi DRS, pricom Leclerc by ho nasledne mohol aj predbehnut (uplne ina situacia, ako pred rokom)… Perez mal proste smolu, ze to nezvladol a nemal lepsie tempo. Auto na to mal a bolo to hratelne.

1 Like

On hrál v serialu Mr. Robot… první 2 se.rie byly super, ale pak se do toho zamotali, že bylo to zmatený, že jsem se přestal divat.

Paradoxně je hodnocení naopak. :smiley:

Takže MV mal dupnúť na brzdu a s rovnakomo starými gumami ako Charles ho blokovať, riskovať prípadné DNF.

Už minulý rok od vás, presne od tých ktorý tu kopete do Maxa počúval Checo minulý rok hate aká nebezpečná jazda to bola neho na Hamiltona (ešte aj ten plakal v rádiu). Ten hate, čo by tu bol ako je zase Max špinavý jazdec a tvrdo bráni atď atď.

To, že išlo o úplne inú situáciu ( Hamilton Checa dobiehal sám a Checo mu ani náhodou na zjazdených softoch neutekal) už do kontextu brať netreba.

Checo nech prestane vyskakovať. Dnes bolo zase vidieť, že Maxovi nestíha lebo Max ho tahal pred Charlesom z DRSka a aj tak sa dokázal odpútať a vytvoriť si náskok.

To čo tu zase úderka (hlavne) Mercedesu predvádza je opätovne dôkazom “kto chce psa biť, palicu si nájde”.

Max nie je dokonalý, je úprimný (niekedy až moc), je agresívny (niekedy až moc) ale toto je fakt na smiech…

4 Likes

O tom som počul, bohužiaľ som to nevidel. Ale je zrejmé, že odtiaľ nabral renomé a potom ho začali obsadzovať vo väčších produkciách. Puff, o filmovej brandži by som vedel kecať aj dva týždne, takže by som povedal - nechajme to tak, aby sme tu zbytočne “nespamovali” :+1: :slight_smile: . Pardon, že som to zbytočne načal, ale nevedel som si spomenúť, kde som ho videl.

Checo říkal, že ho Max zpomaloval.

Klidně spam. Ono to je jedno. :smiley:
To já filmy moc ne. Spíš seriály, ale ty poslední dobou taky moc ne. Není chuť.

On nie je niekedy až priveľmi úprimný, on je len Holanďan :smiley: .