Verstappen nechce viac takých pretekov: Je to príliš stresujúce | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Kanady priniesla rozhodne najvzrušujúcejšie preteky v tejto sezóne. Aj keď sa pri pohľade na víťaza zdá, že pokračuje dominancia jedného muža, nedeľné dianie na trati rozhodne nebolo jednostrannou záležitosťou. Max Verstappen si svoj triumf musel vydrieť a sám priznáva, že aj na jeho vkus to boli príliš stresujúce preteky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/157973/verstappen-nechce-viac-takych-pretekov-je-to-prilis-stresujuce

A to ja zase jo. A za me super ze jsi Maxi porazil Landa, i kdyz to mel lozeny.

Budes si muset Landa hlidat. Malem jsi na tu chybu dojel, nastesti jen malem. :grinning:

Zas na druhej strane zvladol druhy restart bravurne a odtrhol sa z DRS a nasledne urobil maly naskok. Keby tak nespravil tak by ho Lando yebol a vyhral…

Zajazdil skvele preteky aj so šťastím… Landovi to trosku pos4ali ze nesiel do boxov pricom mal cas

Souhlas. A i bych rekl, ze Lando trosku Maxe pri resrartu podcenil, nebo mu proste nestacil. Poslouchal jsem ted Windsora. Ten vubec nechape, proc Lando nevyhral. A ten SC vubec nebere v potaz. Rika ze jeden SC Landovi uskodil, druhy pomohl.

V kazdem pripade bych nerekl ze RBR mel v Kanade nejrychlejsi auto.

To že RBR neměl nejrychlejší auto v Kanadě, krásně dokazuje Perez…

Je sranda, jak se z jednoho prohlášení dají udělat dva úplně rozdílně vyznívající články :slightly_smiling_face:

9 Likes

OMG :man_facepalming:

1 Like

Max dokazuje, ze je naprosto vyjimecnej a nebal bych se tvrdit, ze red bull byl v kanade az 3. nejrychlejsi auto a presto dokazal vyhrat.

Velmi zaujimave vsak? :joy:uvidime ku ktorému sa kto pripojí 🫢

Věřím zeleným. Tady ten web je rozbitej.

1 Like

Matůš Pavlíků se nám vždycky snaží udělat ten článek ostřejší, aby tady pak létaly emoce :stuck_out_tongue:

4 Likes

Soude podle Pereze mel Max az 11te nejlepsi auto. :grinning:

To teda je, hlavně těma bulvárníma nadpisama :slightly_smiling_face:

Prostě je to pro Maxe příliš stresující :slightly_smiling_face:

1 Like

Nezdá se ti v poslední době Mercedes nějaký uklidněný? Žádná vyhlášení, všichni jsou takoví pokorní, všichni mají hodně sebereflexe.
Vypadá to, že s pokroku přijali to, že jsou 4 tým, a postupně tvrdě pracují.
Každý mini upgrade vypadá, že funguje, a postupně se dotahují na čelo.

Takhle usměvavého a upřímně šťastného Wolfa jsem neviděl tak minimálně 3 roky.

2 Likes

Že by se konečně vzpamatovali ze šoku 2021 a 22? Dobře pro ně, pro mě ne :smile:

Tak ušili novy pravidla pro Mercedes, konečně to bude, jak má

1 Like

Nemusíš pokaždé přispěchat s podporou svého oblíbeného týmu, my už to o tobě víme dávno :smile:

1 Like

Já Mercedesu nefandím. Psal jsem to tu několikrát

Tohle tomu moc nepomáhá :slightly_smiling_face:

1 Like