Verstappen nechce viac takých pretekov: Je to príliš stresujúce | Magazín F1 - F1online.sk

Protože jsem sarkasticky narážel na to co si tu psal o víkendu :slightly_smiling_face:

Jak muze nekomu vadit ze meli divaci zabavu, Suchar je nepoucitelny, takhle si slapat po stesti, v kazdem zavode stesti mit nebudes :swimming_woman:

Ty si dělás srandu, ale je to divný. Takhle klidnýho Wolffa a celý tým jsem dlouho neviděl.
Přinášejí updatik, za updatikem… a krůček po krůčku jdou nahoru. Ale chybí ještě tak 0,3-0,4s

0.6 na rychlostní trati no, nebuď optimista, budeš zklamanej

skoda toho sargenta, norris nakladal maxovi v okolo 2s na kolo na zjazdenych slikoch
a samozrejme v mclarene si mozu trieskat hlavu o bosovy mur, ze tak dobabrali SC fazu, lebo mali jednoznacne na to vyhrat

1 Like

Modre galerce nevysvetlis ze v Kanade oslavili vlastni prohru :bowing_man:

A je to tady. Gamechanger…
Já ti říkal, že se Wolff nějak moc směje a je nějak pozitivní. :smiley:

image

russell win​

Ale no tak. Ostatní vyvíjí taky. Mercedes neměl problémy v pomalých zatáčkách a na rovnikach, ale v rychlých zatáčkách. Takový teď nebyly 3 závody, jeden uprgade to nevymaže. Nemluvě o tom, že neví, jak se balanc monopostu bude vyvíjet v rychlých zatáčkách po tom uprgade v Imole.

A uz im funguje ten simulator?

Simulator jo, s tunelem je to horší, podle některých zdrojů počítají jen s polovičním pritlakem, než co ukazuje tunel

1 Like

No tak to sa teda dozvedia az v Španielsku ako to dopadne

1 Like

Už je to tady.

Jo, bude k flexible front wing i rear wing a podlaha?

Fialová drahota.

Ale lidi nemají na zaplacení 2+kk :worried: