Verstappen: Kontroverzia môj titul nezatienila, zaslúžil som si ho | Magazín F1 - F1online.sk

Jediný chyba, ktorú možno Massimu vytknúť, že nepustil dopredu aj ostatných(s kolom pozadu). Howgh. Už konečne hamiltonovci prestaňte vyplakávať, ste už na smiech. :slight_smile:

1 Like

Neskutocna konspiracia ???
To sa tu bavime o lietajucich tanieroch ?
Nie bavime sa o zavode, kde sa Ver nechytal a na konci zavodu sa zmenila ucelovo startovacia procedura, len aby F1 uz nebola “nudna” a vyhral konecne niekto iny.
A islo aj o pokorenie rekordu MS a Hamiltonovi to vela ukrivdenych fanusikov nepriala.
Takze zo strany Masiho to bolo zneuzitie pravomoci a umyselne zmenenie poradia.
Vedia to vseci, ze za beznych okolnosti Ver na titul nemal narok, ze mu ho darovali len koli medializacii a reklame.
Pretoze, ako sa hovori… aj zla reklama je reklama…
To ci bola na konci nehoda, alebo nie nehra rolu pokial by slo vsetko tak, ako cely rok a roky predosle.
@helmutko tu bude kazdu vetu otacat, ako sa mu hodi lebo nema ako argumentovat, tak sa tu hra na to, ako je nad vodou a rozdava mudra… kazdy je tu pre neho placko hlavne ze sa zapaja do vsetkych natahovaciek ako male decko, len aby mohol protirecit kazdemy kto sa zastava Ham a medaku…

1 Like

jedina, ale velmi podstatna;
pretoze stat sa tak skor naozaj nemohlo (nedalo sa to stihnut, su zabery marsalov na trati) a neskor sa pochopitelne dalo, alo to by sa dojazdilo za SC

ja tu stale tvrdim: ak by sa to cele stihlo regulerne, bol by to asi najraktsi SC v historii F1 po nehode a Mercedes by bol za hlupakov a vsetko by bolo ciste ako lalia
lenze nestalo sa, pretoze sa to stihnut nedalo a riaditel pretekov v zmysle fair-play odpratal vsetkych jedinemu vyvolenemu a jedinemu vyvolenemu tak dal moznost utocit

ak by to pustil, bez pustania jazdcov o kolo (ziadneho), opat by to bolo velmi na hrane a bezprecedentne z pohladu historie, dokonca v zmysle “dojazdime to pod zelenymi vlajkami” ale aspon spravodlive voci vsetkym; nuz ale ani to sa nestalo; ved stale mal Maxo nove gumy a ti jazdci sa mu mali hned uhnut, stale by zivil nejaku sancu (na rozdiel od toho, kde bol predtym)

Mne je jedno, maxo podla mna je masi-nasobny majster sveta (rozumej 0.0000), rovnako ani Lewis neziskal 8. titul. Jediny titul ziskal Masi za magora roka.

Keď som dočítal tento článok tak tu nebol žiadny komentár hovorím si: Fanúšikovia LH44 a Mercedesu a ich komentáre z 3, …2,….1. A vravím si a kašlať na to nebudem podpichovať :joy::joy::joy::joy::joy:

Max to vyhral zaslúžene a je smutné, že to stále niektorí nepredýchali musia mať smutný život.

Neplac tu prosim ta. Aka bujna fantazia ktoru spominas , vies co vlastne znamena ? Jedina pravda je taka ze aj ked bude mat Max za svojim menom napisane ze titul ziskal kazdy jeden fanusik sa nad tym pozastavi ahaaa to bolo vtedy ked mu to darovalo vedenie F1 ked bol cely pretek 12 sekund za LH a este mu aj pomohol timovy kolega ked brzdil Hamiltona a nakoniec aj tak znovu stracal 11 sekun a nebit kontroverzneho rozhodnutia tak by na titul nikdy nesiahol . Lebo aj ked mal dobru sezonu a jazdil dobre , tak ked sa karty miesali tak jazdil len 2 ligu

1 Like

Clovece, prave si tu vygracal poriadnu davku urevanych kecov a vymyslov. Ja neplacem, ze Sir prisiel o titul a kto si co bude pamatat, co sa o tebe povedat neda.

Podam vreckovecku?

presne to iste si myslim aj ja…ze to dostal z hora, ako to ma urobit… nikto z hora titul Hamiltonovi neprial, to je zname a jasné…

Už jen že musí odpovídat na takové otázky tu sezónu hodně degradují. Nevím čím se určuje kdo si zaslouží titul víc či míň, za to vím co určuje kdo ho získá a tentokrát to nebyl sport a pravidla který rozhodovaly ale nesportovní zářez v podobě Masiho rozhodnutí v konfliktu s konkrétním pravidlem. To že má někdo 7 titulů, to možná pomůže nějak to překousat ale že to bylo nesportovně a špatně to nezmizí nikdy.

2 Likes

:rofl::rofl::rofl: tak toto od teba sedi…cely cas tu pises ako neferovo ziskal Hamilton 7 titulov, lebo to bolo len o dominantnom aute, lebo mal slabych kolegov, lebo mu pomaha FIA, lebo…a teraz pises ze historia si pamata len vitazov…si zábavný :rofl::+1:

F11 neni zabavny , len trosku divny

1 Like

Daj my adresu poslem ti cele balenie vreckoviek

1 Like

Na jednej strane z toho cítiť klasickú Maxovu aroganciu, ale zas na druhej, len máloktorý jazdec by to priznal, možno len tí viacnásobní, teda Vettel a Lewis (Alonso nie podľa mňa), aj keď skôr asi ani oni nie.
Faktom je, že tá kontroverzia tam ostane navždy a ľudia si to budú pamätať, samozrejme nie všetci. Rovnako tak ako si doteraz mnohí pamätajú na rôzne situácie za éry Schumachera a v posledných rokoch obľúbená téma Lewisových titulov získaných len vďaka autu a podobne.

Objektívne by si ho za celú sezónu zaslúžili obaja, o čom ostatne svedčí aj vyrovnaný počet bodov pred posledným závodom. Rovnako tak objektívne si ho za ten rozhodujúci posledný závod zaslúžil Lewis, pretože Max si sám nedokázal vypracovať žiadnu šancu, celkovo to bol jeden z jeho najslabších závodov v sezóne a zatienil ho aj jeho tímový kolega.

Celkovo si to mnohí zapamätajú, tak ako sa dá spomínať na pomerne nešťastne stratený titul Lewisa v 07 a zároveň pomerne šťastne získaný v 08, akurát, že v tomto prípade je to naozaj veľká kontroverzia a zďaleka nie len šťastie/smola.
A fakt, že niektorí to jednoducho nebudú chcieť prijať len dokladuje stav, do ktorého sa, bohužiaľ, F1 dostala, teda, že niektorým prestalo ísť o skutočný šport a jednoducho len chceli zmenu za akúkoľvek cenu.

3 Likes

Ty si dobre decko :rofl:
Od konca sezony tu len o plakani a vreckovkach pisete.
Stazujete sa tu na Hamiltona pokazde a teraz Ver dostane titul do vrecka a ega mate v nebesiach, ako ste nad vodou. Ale posledne zavody ste tu len skuvinali, ked to Ham valcoval a Ver nemal narok na prve miesto.
Stacilo mu 1zavod vyhrat, aby bodovo Hamiltona odstavil a potvrdil, ze je naozaj majster sveta, nielen ked bol RB rychly. Hamiltonovi ani Bottas nepomahal, dokonca tam Verstapena pustal zadarmo, ani raz nesiel na hranu, aby ho vytlacil ci ohrozil.
Tak sa tu neohanaj, ako velmi si to Ver zasluzil, skor mu to darovali.
Hamilton mal na dosah pokorenie Schumiho rekordu, co si vela ludi nechcelo pripustit. A Massi mal zmenu na dosah, aj ked porusil to, co sam par rokov dozadu odmietol. A to ze cele startove pole sa musi zoradit a zoskupit. Zaujimave, ze teraz to nevadilo, ani to, ze pustil iba monoposty medzi Ver a Ham…
Jasne ovplivnenie vysledku.
Stary dobry Whiting, za jeho cias by sa takato blamaz nestala…

1 Like

Ten posledny odstavec uplne trefny… :clap::clap::clap:

1 Like

a preco nekritizujes a nepises ostatnym ktori vyplakavaju a urazaju Hamiltona :wink: pod kazdym clankom???

Lebo on sa ucelovo posmieva a provokuje.
Ine ako “vreckovky, plakanie” od neho necitas.

1 Like

Max by musel jít i proti vlastnímu týmu, přitom on sám nic špatného neudělal… To od něho opravdu těžko můžeme chtít.

súhlasím s tým čo si napisal. Mám na Helmutka presne taký istý názor.

a čo bolo v tom poslednom rozhodujucom zavode na titule MV zaslúžene? Len mi tu nepíš o celých majstrovstvach. Rozhodovalo sa v poslednych pretekoch. Tak čo bolo na tom zaslúžené. Podľa mna vobec nič. Veď sa nechytal ani na Pereza čo sa tyka posledných pretekov.