Verstappen je “znechutený” z fanúšikov, ktorí pálili šiltovky Mercedesu | Magazín F1 - F1online.sk

Správanie fanúšikov Maxa Verstappena opäť pobúrilo verejnosť. Na Twitteri od piatka koluje video, v ktorom prívrženci úradujúceho šampióna pália niečo, čo vyzerá ako čierna bejzbalová šiltovka Mercedesu. Samotný pilot Red Bullu je podľa vlastných slov z takéhoto konania znechutený.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/72813/verstappen-o-spravani-niektorych-svojich-fanusikov-je-to-nechutne

Mas uplnu pravdu, nemusi ti byt kazdy jazdec sympaticky ale zakladom je respekt! A ti ktori to nevedia pochopit niesu fanusikmi tohto sportu, su to iba agresori s malym IQ…

2 Likes

A veď čo je na tom najsmutnejšie že to vedenie Formule jedna si to samo vyrobilo ten seriál úprimne kto videl ten seriál o formula jedna vie že občas bol tam niektoré momenty až príliš nafúknuté ako dráma to nebola dráma ale skratka sledovanosť aj jasné že Tak sa to prejaví na fanúšikov a Najsmutnejšie na tom je že to samotné vedenie Formule jedna nebude riešiť lebo im to vyhovuje lebo je to ďalšia je ich reklama zadarmo a skutočne to začnú riešiť až v momente keď už budeme na úrovni futbalových fanúšikov naozaj sledujem formuje na mnoho rokov navštívil som hromadu tratiA Úprimne bežne fanúšikovia sa tešili keď súper je ich obľúbenca dostal šmyk nebolo niekto iný predbehol lebo mu vybuchol motorov tešili sa a oslavovali lebo to normálne občas aj pri keď urobil nehodu tak väčšinou aspon Počkali kým bolo jasné že pilot poriadku a tak oslavovali to bolo chcela normálne že toto emócie ale dnes to zachádza až príliš ďaleko

Treba vedieť oceniť aj súpera či je to Verstappen alebo Hamilton a nebyť tupelko. Verstappen a Hamilton sú možno rivali, boli vypäté situácie ale týka sa to nich a zvládaju to v pohode. Narozdiel od gaučových mudrlantov čo by doslova zabíjali lebo v športe v nejaký víkend nevyhral ich obľubenec. Aké prízmené.

4 Likes

Je to len o niektorých individuách… normálny fanúšik fandí športu,zatlieska dobrému výkonu. Fanúšikovia okolo mňa na tribúne robili presne to, čo povedal Max-tlieskali Medakom keď predbiehali Ferrari…

1 Like

Tak tu na fóre je to úplne rovnaké v oboch fanatických táboroch. Členovia sekty svätého Lewisa nie sú v agresívnom správaní o nič lepší (a tým nijak nenarážam na Lewisa ale na to, že niektorí ľudia sa správajú tak fanaticky akoby vážne boli členmi nejakého kultu). Hoci je pravda, že Maxovi fanatickí fanúšikovia mi pripadajú ako väčší hulváti a v mnohých prípadoch rasisti, čo je pre mňa prekročenie akejkoľvek akceptovateľnej hranice. Lewisovi fanatickí fanúšikovia sa správajú viac ako arogantní hajzlíci a trollovia, ktorí si vychutnávajú, keď môžu ostatných čo najviac vytočiť.

@spartask Ty si nejaký umelec, však? Lebo každý tvoj komentár pôsobí ako nejaké avandgardné literárne dielo, voľný prúd myslenia alebo čosi také. S mnohými tvojimi názormi celkom súhlasím, keď sa mi podarí niečo rozlúš.tiť, ale tie tvoje príspevky sú tak nečitateľné, že väčšinou sa o to ani nepokúšam, lebo ma pri treťom riadku rozbolí hlava a oči.

2 Likes

Verstappen svym pristupem loni ve svych fans vzbudil nenavist a agresivitu vuci Mercedesu a Hamiltonovi, nikoliv asertivitu. Dal vsem jasne vedet, ze k dosazeni cile se z tebe musi stat krivak. Jako clovek nestoji zanic.

Letos chodi a u vsech dotazu na tohle tema je jen zatracuje a odsuzuje, pritom spoustecem je on, nechutne.

Podľa mňa tí ľudia ktorí to minulú sezónu robili neboli fanúšikovia Maxa ale hateri Lewisa… aspoň tu na fóre… tak to mne osobne príde…

A fanúšikovia oboch táborov na tribúnach si môžu podať ruky… Holanďania aj Briti sú vážne hulváti… stačí sa pozrieť čo robili po finále Eura v Londýne…

Každopádne je to fakt hnus. A dosť to vie tú F1 znechutiť. Lewisa napríklad vážne rád nemám a je mi nesympatický ale nebudem na neho útočiť a pri každej chybe sa smiať. Je to šampión a rešpekt si zaslúži. Takisto Max po minulej sezóne kedy jazdil famózne

2 Likes

Kedy začnú fanúšikovia Ferrari páliť veci s Ferrari logom? Alebo postačí Iňakova a Binnotova fotka na pálenie?

aky pan, taky pes :slight_smile:

maxo prisiel do f1 ako velka voda a prezentoval sa viac ako arogantnym chovanim, tak co sa teraz cuduje, ze pritahoval takych fanusikov :slight_smile:
jasne, ze teraz sa mu to uz nepaci lebo spravanie takych fanusikov sa nehodi do dnesnej ultrakorektnej f1, ale do velkej miery si za to moze sam, ze pritiahol takych ktorym sa pacila je obrovska arogantnost

1 Like

Keď to tí ľudia vydržali do teraz (som v tom tábore) tak už vydržia všetko :smiley: odkedy odišiel Schumi tak fandiť Ferrari je trýznenie najväčšieho kalibru…

Sám to trpím (je to horšie ako sa rozísť s nejakou)

To hej. Už toho bolo veľa… 2008, 2010, 2012… beriem tam aj 2013 kedy na začiatku mali najlepší monopost a vývoj totálne pototo… 2017, 2018 a teraz toto…

Musim trvat na tom, jaky pilot takovi fans, nevim co bude muset Verstappen podstoupit aby je srovnal, ani si nemyslim ze by o to stal, kdyz staci je v rozhovoru naoko odsoudit a jedeme dal.

Amen konečne ! Konečne k tomu niečo povedal. To bola jediná šanca že možno dostanú rozum.

Lebo čo ti predvádzajú s merchom Mercedesu poslednú dobu to je už vrchol hanby.

A jedine max to mohol skúsiť utlmiť.

Tak ja to chápem aj kvôli čomu takých fanúšikov má. Mňa tiež už s prepáčením ■■■■■ dnešná pokrytecká doba kedy nemôžeš nič povedať bez toho aby ťa odsúdili a páči sa mi keď si niekto vie otvoriť ústa. Ale tá arogancia hlavne na začiatku kariéry bola fakt veľká.

Každopádne má aj fanúšikov ktorí nie sú hovädá a vedia sa správať.

A toto bolo vždy keď si vezmeš. Spomeň si na 2012… to bolo ešte horšie ako minulá sezóna. Vždy má najväčšiu skupinu fanúšikov ten čo bojuje o titul. Vtedy je ale bohužiaľ viac fanúšikov úspechu ktorí si nevidia na koniec nosa. To tak bude vždy

ak kazdy fanusik Maxa spali jednu siltovku mercedesu tak mercedes zarobi desiatky milionov na merchendise.

1 Like

:grinning::+1:
Asi maju problem s predajom,tak si najali Maxovych ultras, aby pomohli.

Marketingový ťah? :sweat_smile::sweat_smile:

Uz dlouho uvazuji o tom ze si koupim Mercedes :monkey: