Verstappen je “znechutený” z fanúšikov, ktorí pálili šiltovky Mercedesu | Magazín F1 - F1online.sk

Max ma dobrých fanúšikov.
Do médií povie že ho to znechutilo, ale inak sa na tom isto dobre pobavil :grinning::grinning::grinning:
Každopádne mercedesu vyšlo v nedeľu všetko. Klobúk dolu pred Max Bullom ako sa na okruhu kde sa neobieha dostal cez 9 miest.

To, že se tam neobiha je blud z minulých let, kdy se nedalo pronásledovat auta před sebou a musel se držet odstup.

Naopak letos to je trať, kde byl počet předjetí jeden z nejvyšších.

2 Likes

Kdyby Verstappenovi po tech hodinach zdechl motor a Hamilton vyhral, tak jak jsem predpovedel, uz by to zas byli jeho milacci.

Počet předjetí.

5 Likes

Horšie veci predvádzali skôr Mercedesaci ked posielali výhražky smrti Latifimu či Masimu nakonci sezóny lebo nevedeli predýchať, že titul išiel do správnych rúk.

7 Likes

Najviac počuť tých najhlasnejších… som Lewisov fan, v žiadnom prípade fanatický a už vôbec nechodím na fórum provokovať a niekoho vytáčať. Každý, kto robí také niečo je len frustrovaný jedinec, ktorý sa potrebuje niekde presadiť a inak zrejme nevie.
Takisto oceňujem iných pilotov - Max je jeden z najlepších, ale extra sympatický mi teda nie je. Charles je tiež vynikajúci pilot, svojím spôsobom mu fandím tiež, ale ešte tuším celkom nevyzrel (o jeho tíme radšej pomlčím) - to už skôr Carlos mi príde vyzretejší. Ešte spomeniem Georga, ktorý je podľa mňa mega talent, len sa musí trocha upokojiť, je to o skúsenostiach. Podľa mňa budúci šampión, resp. jeden z nich.

Tým som chcel povedať, že fandím viacerím, najviac Lewisovi. Na toto fórum chodím, keďže o inom v SVK online priestore neviem, ale rozumných, inteligentných príspevkov je tu ako šafranu. Reagujem najmä preto, aby som “rozriedil” tie hate speech nevyzretých jedincov, ktoré na mňa pôsobia demotivujúco. Žiaľ, nemám toľko času písať, som večne zahltený prácou, ale rád zareagujem na teba @Gastone , pretože patríš k tým top 10% (možno 5%, neviem :slight_smile: fanúšikom športu, s ktorými sa oplatí diskutovať. Už radšej končím, nech nepíšem romány ako @Kiks (sorry) :smiley:
posl. pozn.: S tou avantgardou máš total point :smiley: :smiley: :smiley:

2 Likes

Pod toto sa plne podpisujem. Hamiltonovci sú iná pakáž. Dá sa rozprávať s niekým, kto ani za boha nikdy neprizná, že ten božský Lewis vie urobiť aj chybu alebo niekde proste nestíhal nielen Russellovi, ale aj Norrisovi a furt len blbé výhovorky na všetko možné a najhoršie je, že poondiaty Wolff ich v tom len utvrdzuje samými blábolmi, ktorým neverí už nikto. Naopak, Leclerc sa vytrepe a žiadne výhovorky. Dokonca to vo Francúzsku si dovolím tvrdiť, že nebola úplne jeho chyba. Ale Binotto pravý opak. Zlú stratégiu, resp. zlyhanie plynového pedála radšej hodí na jazdca.

Tak to je pre mňa veľkou cťou. :smiley:
Samozrejme som tým nemyslel všetkých fanúšikov z akéhokoľvek tábora, len tú najhlasnejšiu a najagrasívnejšiu menšinu, preto som to zdôrazňoval, že mám na mysli “fanatických fanúšikov”. Tí sa nájdu všade a súhlasím s tvojim názorom, že ide o frustrovaných ľudí, ktorí nevedia inak zaujať. S rozumnými ľuďmi vždy rád diskutujem. :slight_smile:

Ja teraz najviac fandím Charlesovi, je mi zo všetkých súčasných jazdcov najsympatickejší, keď mi už odišiel Kimi. Súhlasím s tým, že potrebuje dozrieť, ale Carlos mi teda vyzretejší nepripadá. A Ferrari ako tím no comment, tam potrebujú vymeniť aspoň polovicu ľudí. Nejde mi do hlavy, že tím s takým finančným zázemím nedokáže najať lepších stratégov. Lewisa veľmi nemusím hlavne preto, že ho bolo už všade príliš veľa a pôsobí na mňa ako taká celebrita a celebrity celkovo nemám v obľube, ale to neznamená, že neuznávam jeho kvality a schopnosti (hoci väčšinou podpichnem, že v Mercedese to mal skutočne veľmi ľahké) a hlavne sa ho zastávam zakaždým, keď na jeho adresu vidím nejaký primitívny rasistický komentár. Tento rok mu celkom fandím, pretože sa mi páči, ako sa snaží stále zlepšovať a napredovať. Stačí, že sa Lewisovi a Mercedesu trochu prestalo dariť a hneď sú mi sympatickejší, keď sa venujú sebe a vývoju auta namiesto rôznych zákulisných politických bojov a PR kecov. S názorom na Maxa sa asi zhodujeme. Na Georgea tak isto. Ešte je tam Lando, z ktorého mám trochu rozporuplné pocity. Zo začiatku mi bol sympatický, ale začína na mňa pôsobiť nejak arogantne. Každopádne to je taktiež obrovský talent.

Lewis nie je Trudeau, Xi alebo podobna stvura ze ho “treba nenavidiet”

Zkusím trochu polemizovat:

  • Charles je dostatečně zralý a připravený bojovat o titul. V F1 je pátou kompletní sezónu, to úplně stačí, že občas udělá chybu na tom nic nemění;
  • hlavní problém Ferrari z mého pohledu je ve známém neustálém politikaření, které neustává, ať se týmu daří nebo nedaří - vždycky jsou přítomné další vlivové skupiny, které především touží vystřídat ty, kteří jsou zrovna u vesla a na samotném výsledku jim zase tolik nezáleží. Naopak, čím hůř, tím příznivější situace pro případnou změnu, takže paradoxně s úspěchy stoupá tlak a zákulisní “mydlení schodů”. To generuje chyby atd. atd. Takhle si to aspoň dávám dohromady :slight_smile: .

A ty komu potom fandis teda ?

Hungary 65 předjetí?
Za kolik roků se tohle počítá a kolik kategorií do tohoto součtu spadá? :grin:

No vidíš asi vstúpim do politiky

Nové monoposty sa ti začali tak páčiť ako Hamiltona vyliečilo pódium v Montreale po Baku :smiley: Ok, ale nezaujatý človek to videl asi po 2-3 pretekoch. Jeddah bol toho dokonalý príklad, rovnake ako aj ďalšie trate s výnimkou Paul Ricarda a možno Monaka kde ale bolo vypnuté DRS.

2 Likes

darovane bolo vitazstvo v AD. zvysok si vyjazdili sami. Samozrejme bola tam kontroverzia na zaver, ale ignorujes priposranu strategiu Mercedesu tak isto ako ignorujes zvysok sezony.

1 Like

precitaj si este raz co som napisal…

1 Like

Zaujímavé, že sa tu oháňaš pravidlami ale, keď ti niekto pripomenie pravidlá, napríklad takej slovenskej gramatiky, tak si potom z toho celý “paf”. :smiley:

2 Likes

pre teba je to evidentne sutaz o najvacsieho ko​kota. zatial aj s analnikom ste s prehladom na cele.

1 Like

Ale, povedal by si to aj pred veľkou cenou?