Verstappen bol v každom kole VC Číny rýchlejší ako trojica za ním (PREHĽAD ČASOV) | Magazín F1 - F1online.sk

ty máš logo Mercedesu na profilovce, možná hamiltonovu přilbu (to si netroufám odhadovat čí je, nepoznám to) takže jsi fanoušek Mercedesu ale hamiltona ne jo?

S takovou jsou statistiky dobrý leda pro wikipedii. Nuda a šeď.

1 Like

Myslím že to není ničí přilba, ale tak ty křídla snad poznáš.

1 Like

Mozno tak pre teba :joy: nam to teda naramne vyhovuje…

A hlavne ze tebe staci 5x najrychlejsich časov. :man_shrugging::joy:

1 Like

Je zajímavý jak se nálada přelévá. Nejdřív RB super dominantní, všechno je v hajzlu, konec světa.
Pak se Ferrari povedl jeden závod a hned to bylo jak se Ferrari dotahuje, naděje?!!
A teď zase všechno v hajzlu :smile:

7 Likes

Koukám že Albon dokázal dát celý 3 kola rychleji než takový Stroll :grin: Stroll na hrad, nebo Albon? A to tam je 2x menší rozdíl než Aston proti RedBullu :smile:

1 Like

Jsi mi neodpověděl na tu otázku ale tak to je jedno, no jestli kromě Alonsa teda fandíš i Mercedesu nebo ne. Verstappen i kdyby dokázal cokoliv na trati svými výkony, tak ty s Honzou a Situsem, nikdy neuznáte jeho výkony a kvality

4 Likes

Nestačí, ale lépe to nikdo nezvládl :grin:

2 Likes

Tak s čím jezdí teďka Aston? Určitě mám blíž k Mercedesu než k RB, ale to je uplně jedno, mně šlo o ty šílené ztráty, tam to musí být zklamání pro fanoušky napříč celým spektrem přeci.

Já Maxe uznavám, jen tvrdím, že takhle by nevyhrával, pokud by neměl takovou techniku. Tady si totiž x lidí myslí, jak Max je božský a dělá ten extrémní rozdíl, ale co si budeme i Bari dokazal Majkla líp potrápit, než Perze Maxe a to je u Barika co říct

Davide jestli sis nevšiml, tak FIA a F1 jdou do kopru postupně tak od 2016

3 Likes

Proč zrovna 2016? Největší zlom byl 2014.

Ty jsi vtipálek :grinning: ještě se ptej, proč od 2016.

Snímek obrazovky 2024-04-15 2244

1 Like

Tak sorry no, tyhle roky mi těžce splývají v těžké agonii Mercedesí dominance. :smile:

Ale stejně bych řekl, že hlavní je rok 2014

Od 2016 začala FIA zvláštně tlačit změnu pravidel, tak, jak kdy se to hodilo. Tady máš důsledek tohohle přístupu. Jo a možnost nechat kandidovat ex zaměstnance týmu na přední pozice FIA je dokonalý fungování, lepší, než ČR a SK politika

Max ani nejel naplno, proč by měl :smile:

2 Likes

Tohle je co @Daaviid23 podporuje no

On to má taky za obrovskou nudu, ale s náma uplně jít nemůže, to je jasný.

1 Like