Verstappen bol v každom kole VC Číny rýchlejší ako trojica za ním (PREHĽAD ČASOV) | Magazín F1 - F1online.sk

Ak budeme porovnávať dominantné obdobia z rôznych ér, podľa rôznych kritérií môžeme posudzovať, ktorá bola väčšia, kedy fanúšikovia pri obrazovkách zívali najviac a kedy ich aspoň niečo zodvihlo zo sedačiek. Dnes žijeme zlaté časy Maxa Verstappena, ktorý to má jednoznačne pod palcom. V Číne sa mu podaril vskutku neuveriteľný husársky kúsok.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151539/verstappen-bol-v-kazdom-kole-vc-ciny-rychlejsi-ako-trojica-za-nim-prehlad-casov

Neskutecna konzistence. Zacinam si myslet, ze by ani Schumi nestacil.

a dobre urobil…

Takže pentle za nedodržování rychlosti za SC. :grin:

Takže Alonso hrdina, jak jinak :grinning:

1 Like

Ale Hrdina alonso :joy::joy: @Situs

2 Likes

No jo, ten to zvládl alespoň 5x :grin:

2 Likes

Bez takového monopostu by Max jezdil, jak do 2020

2 Likes

Ešteze mal tie gumy fajne :joy:

Ano ano. Ty to mozes vedieť :joy: sklenena gula nič oproti tebe :joy:

2 Likes

Já nevím teda no, když koukám na ty obrovské ztráty i v daných jednotlivých kolech, tak se mi chce spíš brečet a nevím zda to mám obdivovat. Souhlasím s tím, co tam Karunovi pod příspěvěk někdo poslal…

image

…jo dreadful, ale takovej je současnej stav. :man_shrugging:

2 Likes

Tak ještě aby to nebylo dreadful když je to fanoušek hamiltona :hugs:

5 Likes

To nevím, ale asi na tom v tomhle případě nesejde.

1 Like

Zkus porovnat Alonsa s Williamsem, kolik myslíš že tam najdeš rychlejších kol? Jedno? Jen v kole kde byl Alonso někým předjet? :smile: Je to opravdu spíše k pláči.

2 Likes

Sérž tohle tvrzení trochu zpochybňuje.

A preco by fernanda porovnavali ked nebol prvý? :face_with_hand_over_mouth:

Edit: ja nie som ten co tu pise o alonsovi :joy:

Stačí si otevřít ten účet a budeš vědět. Tak jasné že je to pro fanouška hamiltona těžce “dreadful”, když verstappen dominuje, sbírá jeden rekord za druhým a překonává výkony hamiltona z dřívějších let a ještě je vylepšuje, zatímco hamilton má smůlu a trápí se v mercedesu

5 Likes

Člověk pochopí, už jsem to tu zveřejňoval, ten náskok je šílenost

image

Podakujme vybornej práci v redbulle :sunglasses::green_heart:

Pro mě je to ale taky dreadful a to Hamiltonovi nefandím.