Vasseur skladá tím snov: Hamiltonov príchod som mal už dlho v hlave | Magazín F1 - F1online.sk

No pokud budu diskutovat s nekym kdo mi bude tvrdit ze muslimove maji nizke mnozstvi znasilneni ve sve komunite a tudiz jsou statistiky sexualnich deliktu falsovane v jejich neprospech, tak me to zajimat bude.

A nebo mozna nebude, protoze ja jsem zkratka presvedcen ze chovani muzu k zenam, urcuje zvyklost a obava z represe. Takze takove tvrzeni, ze muslimove jsou lepsi, protoze jejich zeny znasilneni nenahlasuji, odmitnu hned.

Pokud zene za sexualni delikt, hrozi ukamenovani, tak predstava ze takova zena nahlasi znasilneni a ten muz to odstreli tim, ze to bylo dobrovolne. On dostane petadvacet na prdel a pujde domu a ji ukamenuji, tak se nemame o cem bavit.

Zase me nechapej spatne. Ja absolutne nechapu pristup levicovych aktivistu k islamu. Islam muze klidne byt, ale pravo saria? A je mi jedno ze saria postihuje aspekty v cele siri lidskeho zivota a vztah mezi muzem a zenou resi ve zlomku svych narizenich.

Pokud je v nejakem pravnim kodexu, byt jen jedna veta, ktera relativizuje rovnost lidi, bez ohledu na pohlavi nebo sexualni preference, pak pro me neni co resit. Tohle do 21 stoleti proste nepatri a v tomto jsou levicaci uplne mimo.

1 Like
  1. Posielanim volicov opacneho spektra “do pi*e” to zacina

  2. Eskalovanim polarizacie spolocnosti na namestiach to pokracuje
    image

  3. Strielanim s umyslom zabit cloveka to konci.

…a je uplne jedno v akom garde.

2 Likes

To upratanie kebabárov bolo myslené zo srandy, keďže si spomínal, že si robil/robíš thajbox. To pomenovanie “kebabári” ma pobavilo :slightly_smiling_face:. Viem, že si natoľko inteligentný, že zbytočne nevyhľadávaš konflikty. V Bratislave som študoval a pár krát som tam na diskotéke bol, ale je to už dávnejšie. Počas školských čias, ale aj roky potom som na diskotéky chodieval pomerne často, momentálne už len občas.

1 Like

Skoda ze medialni mainstream prosakl az tady, doufal jsem ze se to nestane, velka ostuda tech kterych se to tyka.

@Ferda cos to provedl :sneezing_face:

Někdy se musí upustit pára.

Myslel jsem ze to tay chceme mit pekny :bowing_man:

Chceme, ale někdy jsou situace, které nastaví i druhou tvář.

Jo ale jsou toho plne servery, proc tady.

Protože včerejší den byl natolik vyjímečný, že si tu pozornost zasloužil.
Ale neboj, zítra se už jede, takže se vše navrátí do normálu.

1 Like

Jo ale styd se.

V mém věku už nejsem stydlivý. :wink:

Mel bys jit vzorem jako starsi ne :eyes:

Od zítřka budu.

Zazil si aj mlynsku dolinu za cias Unique a Elamu? :slight_smile:

Já Mlýnskou nevím, ale Vrátnou ano.

Ta je krasna inym sposobom. :smiley:

2 Likes

Pár krát som sa bol zabaviť aj v Mlynskej doline tuším v Klube 39 (v Elame som myslím nebol), lebo v tom období som chodieval za frajerkou, ktorá bývala na Štúraku, tak som zavítal aj do tejto lokality :slightly_smiling_face:.

1 Like

Do Vrátnej chodievam niekedy lyžovať.