Vasseur: Newey? Mali sme odlišné predstavy | Magazín F1 - F1online.sk

Ty jsi vlastně taky měl anketu :slightly_smiling_face:

No a jej ciel bolo aby sa uzivatelia vyjadrili co si myslia :smile:

… a teď je tu ta pravda, co ti nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co to tu pises zase za propagandu? :smile: mam ist za notarom ti napisat prehlasenie ze chcem neweyho v astone ci co :smile:

Mám ti zopakovat že máš vydržet, a za chvilku tam bude?! :smile: 99% :sunglasses:

Stačí veřejná omluva, že si mi nevěřil a uznání :slightly_smiling_face:

1 Like

To nikdy, uz len kvoli tomu ze si tak moc mastite ego jaki ste proroci :smile::smile:

Raz za zivot si sa trafil do tipu a uz ti to stuplo do hlavy :smile:

2 Likes

Puffe, víš jak to je, píšu tu x věci co se stanou nebo stali, ale místo toho tu přijdou urážky a následně kroucení, tady žádný respekt a vědomosti k F1 pořádně neuvidíš😄

… a že se mýlil a zbytečně Tě při tom urážel :wink:

1 Like

Ja chcem 120% inak nemam zaujem

Na tvůj zájem se ale nikdo ptát nebude :face_with_hand_over_mouth:

Tak to potom nehram, take hry s propagandou a ovplyvnivanim si nechajte

… ten čas ale nakonec trefil :smile:

1 Like

1 Like

To ježek tady s Norďákem jeli propagandu, jak jde do Ferrari :smile: no nic, hoši mají skřivenou páteř, když mají uznat, že někdo jinej měl pravdu :smile:

1 Like

Až tak veľmi, že mi to je jedno. Ste mali pravdu. Ale nejako ma to zas tak moc netrápi. Mám podstatnejšie veci na práci, ako celý deň trčať na fóre.

2 Likes

A presne ako sa ukázalo. Newey bude akcionárom AMR, takže spolumajiteľ. A toto fakt nebolo v záujme Ferrari oni nepotrebujú predávať svoje akcie.

2 Likes

■■■■■■■ tolke peniaze na dochodcu Hamiltona a nemat za ne Neweyho, strategicky manazment Ferrari ako vzdy. Asi chcu prerazit v USA medzi demokratmi, ale tak ti radsej kupia Teslu.

A proč jsou na burze, když neprodávají svoje akcie?

1 Like

To je služba fanouškům :smiley:

1 Like