Vasseur: Newey? Mali sme odlišné predstavy | Magazín F1 - F1online.sk

Jn, proto by se furt neměl cpát všude Max a Lando, jako jedničky v týmech

Ani Vasseure není víc než tým, přesto každý může přispět různě silně a Adrian je best :sunglasses:

Uvidíme, či to rozhodnutie bolo správne, alebo nie … len si musíme počkať do sezóny 2026 … :slight_smile:

Blíží se to, 98% :smiley:

1 Like

98% Adrian do důchodu?

To dle jiných, podle mého Adrian ještě pracovat chce, a bude. Na plný úvazek :smiley:

1 Like

Měl jsi zase pravdu v té diskuzi.
F1fan ani moc ne.

:shushing_face::shushing_face:

2 Likes

Vy s tou pravdou jak male deti furt :smile:

2 Likes

Musí slavit, když se jednou nějaká jejich předpověď potvrdí.
Ten poměr kdy měli pravdu je tak cca 1:10 v nezávislých tématech, pokud jde o Alonsa výplní se jejich předpovědi tak 1:100.
Zvyšujeme tlak

1 Like

Pravda ti nevoní? :eyes: :smile:

1 Like

Ale ved je to uz naozaj na pousmiatie sa … to same co robia “renomovane” weby ohladom f1 a novinari - pridu so zarucenym info ktore ak nevyjde nikto nedostava backlash ale ked to vyjde tak aby mohli napisat “uz jsem to psal”

Mne je smiesne jak na tom lpite to je vsetko :smile:

1 Like

Pořád věřím, že je moje předpověď z ankety reálná :sunglasses:

To ty jsi tu psal že ti Král šeptal do ucha Neweyho plat u Ferrari :smile: A že Newey nechce zelené prašule že jen jeden zkrachovalý diskutér tu dokola omílá cosi o AM :smiley:

1 Like

… už to na něj vybalíš?! :smile:

1 Like

To si si ma s niekym ale spletl :smile:

Žel nespletl, to jsem si vyhledal teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíš čelit pravdě :slightly_smiling_face:

1 Like

Jakej pravde, sak ja chcem neweyho vidiet v astone

Len na tom nestoji moj svet jak ten vas :smile:

Já dokážu pochopit novináře, je to jejich obživa, tak něco psát musejí.
A vlastně chápu i ty místní ztroskotance, nemají celé dny nic na práci a navíc ty už 11 let trvající deprese, že jejich idol jde od neúspěchu k neúspěchu zahánějí exhibicí vlastní hlouposti.

Uvidíš, vydrž :smiley: :muscle: :green_heart:

1 Like