Vasseur: Newey? Mali sme odlišné predstavy | Magazín F1 - F1online.sk

Myslel to podla mna tak ze nepotrebuju aby bol niekto iny v strukturach a bol akcionarom, urcite si to pochopil aj ty len mas potrebu utocit nepriamo na nordaka lebo mas k nemu akusi averziu. Podla mna

3 Likes

Jo takhle :grinning: to potom jo, něco, jako hypovat 2/3 měsíce, a pak napsat, že je to jedno

1 Like

Pokud vím, jeho požadavky nebyly “navalte akcie” :smile: Prostě Aston mu nabídl hory doly, především aby mohl pracovat jak on chce a potřebuje, proto ho získali.

Oh takze ty vies o com sa jednalo, to su mi veci :smile: to pisali na twitteri ci na threads?

Jestli ty jsi nic nečetl, tak si rozumy strč za klobouk.

Ježku nedělej si to horší, než to máš, dopadneš, jako Jirka bot

Cital som toho tolko ze by odo mna bolo nanajvys pochabe si z toho tvorit zavery kedzr to, o com vo ferrari s neweym rokovali a co bolo na stole, to nikdy nezistime

Tak, ale Norďák tu dal závěry s akciema u Ferrari ne?:grinning:

1 Like

Jirka to ma skvele cestuje si po svete, keca s rbr mechanikmi, zije ten zivot

A proč ty necestuješ a nežiješ život?:thinking:

A ty? ​

Ti závěry dělat můžou, to už známe :smile:

1 Like

A taktiež nechajme sa prekvapiť. Jeden človek nevyhráva titul ani milión najlepších viz PSG. Messi, Mbappe, Neymar a vieme ako to dopadlo. A ne Hogre Ferrari fakt nepotrebuje ďalšieho človeka priamo v tíme aby vlastnil akcie.

1 Like

Proč takhle píšeš až po tom co dal Ferrari košem? Aha, odpověděl jsem si :smile:

Ferrari dal košom? Skôr čo máme predsa info, tak sa dve strany nedohodli. On chcel viac než TP prináleží. Lenže aj pokiaľ dotiahne AMR na š■■■■■ si fakt myslíte, že Alonso by mal fyzicky a mentálne zvládnuť napr rok 2021? Keď sa obecne vie, že je slabý kvalifikant a pozícia na trati je dnes všetko. Alonso je už starý a tento fakt nezastavíš.

1 Like

Na to, že ti je to jedno, kde skončil Newey, tak jsi toxickej fest :grinning:

Mně stačí každoročně trip Maledivy - Srí Lanka - Bali, a k tomu přidat něco v Evropě nebo střední Ameriku

Ano, dal přednost Astonu před Ferrari, ačkoliv jsi tu razil pro něj jedinou cestu k vám.

Ano, Alonso je starý a slabý kvalifikant, děkuji za připomenutí.
image

1 Like

Ten gap na Kimiho 2014 :grin:

1 Like

Btw Šimonko má zlomený srdce, teď bude nejakou chvíli kopat kolem sebe, jak malej kluk

1 Like