V šprinte sa len rozdávajú tresty, nič neznamená a nezaujíma nás, vyhlásil Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Aston Martin, zvlášť ten v rukách Fernanda Alonsa, sa v tejto sezóne zatiaľ ukazuje ako skôr kvalifikačný monopost. Zároveň je však veľmi konzistentný. Aj v Miami sa AMR24 zaradil presne tam, kam by ste tipovali. Lance Stroll tentokrát vystúpil zo svojho tieňa a porazil Fernanda Alonsa, ktorý využil popretekový rozhovor aspoň na to, aby poriadne skritizoval F1 a FIA.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/152458/v-sprinte-sa-len-rozdavaju-tresty-nic-neznamena-a-nezaujima-nas-vyhlasil-alonso

Má pravdu předseda

2 Likes

Dnes 18-18:34 dáme prostě bojkot :fist:

1 Like

Já nevím, co takhle jezdit čistěji? Podle mě by to pomohlo :stuck_out_tongue:

2 Likes

Alonso se poučí a ten sprint jen odkrouží. Začal dobře že nebude startovat tak vpředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

No Russell není zase tak daleko, tak bacha :stuck_out_tongue:

Alonso vypadne z bodů hned jak nastartuje Norris, takže jak říkám, jen posbírat nějaká data, vyzkoušet si nějakou gumu a odkroužit :slightly_smiling_face: Možná se nabízí pomoci si s DRS a krýt záda Strollovi pro jeden bod, ale možná i to už je na sprint moc :smile:

Takže dneska alonso nepojde na maximum? 🫢 alibizmus citim? :sunglasses::joy:

Inak spravne hovorí tak ako uz max davno ze sprinty su sh1t. :ok_hand:

1 Like

Určitě pojede na maximum, jinak by ještě dostal trestný body za pomalou jízdu. To se musí.

Alonso bude pokořen po kořen.

1 Like

Obaja sme nazoru ze ta pencla bola z 99% kktina. Ja som si chcel len priatelsky ryonut :fu:t3::joy::joy:

Neuvidíme, bojkotujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bez vybržďování soupeřů závody nezvládá?

1 Like

Frustrando is back.

To vyjádření je prostě dětské.

Sorry, Fernando, ale patnáct ti už bylo.

3 Likes

Co ten protest Astonu proti trestu? Podali ho, nebo se pouze předváděli pře médií?

1 Like

Pokud je toto vyjádření dětské, co jsou potom vyjádření Hama ohledně vykonnosti jeho týmu. Nebo reakce Maxe častokrát? Například včerejší: lol

1 Like

Zamítnut ​

Nedivím se. 1515

1 Like

Zamítnut. Nové důkazy přijaty, dle komisařů, ale neměly přesvedčovaní o diametrálně rozdílné skutečnosti

Já taky ne, 3 trestné body za to byly vlastně příliš málo. Hrozilo že mu napařej ještě víc. Klika.