V Monaku môžeme len ťažko využiť naše prednosti, hovorí Pérez | Magazín F1 - F1online.sk

Ukončí Monako hegemóniu Red Bullu? Ak by sa tak stalo, určite to nezmení absolútne nič na poste najväčšieho favorita pre zvyšok sezóny, ale na okruhu v Monte Carle rozhodne nebudú môcť „červení býci“ využiť svoje najsilnejšie stránky. Uvedomuje si to aj pilot stajne Sergio Pérez.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96895/v-monaku-mozeme-len-tazko-vyuzit-nase-prednosti-hovori-perez

No jooooo Serdzo, tam ti dominancia nepomoze, tam sa uvidi, aky dobry si :slight_smile:

Já měl za to, že podle místních RB fans nemá právě RB nějakou výhodu s DRS na rovinkach, zvláštní :grinning:

1 Like

Pokiaľ to opäť niekto oprie o múr v Q3, tak víťaz môže byť ktokoľvek s trochou šťastia a kvalitným časom, teda ak nezaprší :wink:

Kratke ohliadnutie za minulym rokom.
Minuly rok v Monacu jednotka Red Bullu nevyhrala, teamova rezia ho v podstate zarezala.
Pred novinarmi ziaden problem.
Ak by sa to iste stalo vo ferrari, v celom Taliansku by bola medialna poprava.
A to je ten rozdiel, ze zla rezia v RB v podstate nevadi :sunglasses:

Jasný favorit na pol position a víťazstvo je Ferrari a hlavne Leclerc…V pomalych zákrutách nemajú konkurenciu.

mr pull road kytova hlava nevie, ze vsetci maju rovnaku vyhodu? RB nikomu nebrani DRS vylepsit.

Jediný příspěvek v diskuzi a zase jen urážky, co čekat od RB “fans”, hlavně, že jste tu kopali, jak je to blbost a RB v DRS výhodu nemá, trapas

Rozcapil si sa hned prvy v diskusii s hentakym komentom tak som myslel, ze je to slovo do bitky no…

Nechapem, co je teraz tak prevratne na ,zisteni", ze Red Bull ma vyhodu s DRS. Ved to nie je ziadne tajomstvo, ale verejne znamy fakt.

Pred konkurecniu maju priepastny naskok, tak niekde asi vyhodu maju.

5 Likes

Do jaké bitky? se podívej co tu psali tvý koleogvé RB fans ohledně výhody DRS, ty se tu hádali a uráželi, že nic takového neexistuje

1 Like

Tak vidět to je, ale bylo tu pár jedniců, co to popíralo, že nic takového není, hádali se a uráželi, jak jsem mimo, že na to upozorňuju

1 Like

to som si nevsimol, zato som si vsimol vecneho vyplakavania z tvojej strany, ze RB podvadza s DRS.

A kde jsem psal, ze RB podvádí s DRS? Zase lzes

To hentomu nemusíš vysvetlovať, lebo čo týždeň to inak prekrútené slová :slight_smile:

Budúci týždeň zase príde s niečim novým čo zase nepochopil a otočí inak :slight_smile:

Raketovej inženýr najednou dělá, ze se tu nehadal skrz DRS RB? Looool

Tak Monako ať vyhraje Fernando nebo Charles, a pak zpátky do kolejí kde RB drtí konkurenci, ať můžou Svědkové Hamiltonovi brečet jaká je to nuda :sweat_smile: :sweat_smile:

Raketovej inženýr ti vysvetloval, že RB nemá triple DRS o ktorom si tu dookola plakal že ho RB má.

Keď som ti 40x vysvetlil, že žiadne triple DRS neexistuje na monoposte RB, tak si celý pojem zázračne prestal používať a ideš sa tu posledné týždne tváriť, že ty si vlastne celý čas myslel že triple DRS je iba “efektívne aero ktoré zlepšuje DRS”.

To bude dobré. On ten Max keď krúži na prvom mieste 80% závodu, toho “triple DRS” napoužíva až až a preto má 40s náskok.

4 Likes

Aha, tak tady aji někdo neví, kdy se da používat DRS, no nic, raketovej inženýr očividně doletal na napadech, jak se vykrucovat

Jn, ale já tu nikoho neurážím, já jsem jen napsal, že podle tebe a dalších RB inženýrů tady R výhodu v DRS nemá, teď to řeknou i jezdci týmu, tak se zas tupě kroutíte, jak Dronte mauricijský