V Monaku môžeme len ťažko využiť naše prednosti, hovorí Pérez | Magazín F1 - F1online.sk

lol a “triple drs” by nebyla asi aero výhoda, ty jsi opravdu marnej

Mě přijde trapný mu neustále vyčítat že RedBull podle něho “podvadza s DRS” ale nikdo mu to není schopný doložit kde to jako psal. Má otevřený profil může tam každý nahlížet a hledat co chce ale místo usvědčení jen ty urážky? Wtf.

2 Likes

Tohle nemá smysl, já už to beru, jako místní folkór tohle křepčení :slight_smile:

Tak víš co, je tu spousta věcí které jsou doložitelné, a za to stojí mít pravdu a bojovat, … ale tohle přece není žádný způsob, něco plácnout a co na tom že skutek utek :-1:

1 Like

O podvodu s tripple DRS nikdo nepsal… Však to podvod ani není, spíš to byla byla poklona, který se bojíš jak čert kříže…

O podvodu se psalo o AD21 a s rozpočtovými stropy… A já jsem asi ještě psal, že podvádí s aktivním zadním zavěšením. :slight_smile:

2 Likes

Jediný co jsem řekl, že má RB aktivní zavěšení.

1 Like

Hele o tom že RedBull překročil rozpočtový strop psala především FIA :pinched_fingers:

1 Like

Jn a taktiež písala o tom, že to neurobili úmyselne a že tým nezískali žiadnu výhodu :slight_smile:

Len to sa už asi “stratilo v preklade” a miesto toho tu čítame jak tu výhodu vďaka tomu majú a aký sú podvodníci.

Aha, já myslel že utratili více než ostatní, více než byla stanovena hranice.

1 Like

Spochybňujem snáď to, že minuli viac než bolo povolené?

To se zpochybňovat nedá.

1 Like

Určite, ale taktiež si “cielene” nevyberám časti vyjadrení ktoré mi vyhovujú či?

Či akože to že prekročili je relevantné ale to že FIA k tomu dodá, že to nie je cielené a nemali z toho výhodu už relevantné nie je?

Protože se překročení stropu u někoho okecat nedá? Horner se kasal že všecko vysvětlej a já teda od něj žádné vysvětlení nedostal.

1 Like

Nechápem prečo tu taháme teraz Hornera alebo nejaké okecávanie prekročenie stropu. Ja si myslím, že sa pýtam jednoduchú otázku.

Prečo vyjadrenie FIA ku veci prekročenia stropu u RB nie je relevantné kedže tam napísali, že RB nezískal prekročením stropu žiadnu výhodu.

Já nechápu, že neukážeš ani trochu sebereflexe, i když jde o tvůj oblíbený tým

… k tomu se taky nevyjadřuješ při tom ohledně toho jsem sem přilez. Co bych nebránil kamaráda když tu jsou takový věci?

1 Like

Mě omáčka FIA nezajímá, ostatní to zvládli ne? Všichni jsou na tom stejně. Jestli tam maj něco co není důležité pro výkon a utrácení tak ať to z rozpočtového stropu vyřadí. Ty je omlouváš že o nic nešlo, u mě překročení stropu znamená že o něco šlo, to byla pointa onoho pravidla.

No nevidím že by HellHogr psal o podvádění s DRS, z čeho tu byl obviněn. To mám teda taky držet hubu? Tak teda nebudu, šanci usvědčit ho máte :man_shrugging:

Tak vidíš, a sme doma :slight_smile: Ty to proste uznať nechceš a hotovo tam proste celá diskusia končí.

Neviem prečo tu potom vytahuješ Hornera, ktorý by bol paradoxne ešte aj pre mňa menej objektívny lebo by bol absolútne zaujatý.

Keby Horner zajtra poslal tebe a zvyšku aj celé účtovníctvo tak povieš, že to nie je okay a niečo tam zakryli. Lebo proste tomu nechceš veriť.

Já nemám co uznávat, vždyť překročili strop! Provinili se, já si to nevymyslel.