V Mercedese veria, že Džidda monopostu W14 sadne lepšie, ale nečakajú zázraky | Magazín F1 - F1online.sk

Ale nedělej si umělé vedení, vedu 3:1 :sunglasses: a nevím v čem tady máš mít pravdu?

Takže jsem vedl 3:0 a prohrávám 3:1.
Klasická Hogrovina.

To vedení 3:0 sis vymyslel ale ty, tohle ti nikdo neuznává :grinning: bod jsi měl za ty náklady za crashe a tim to skončilo. Data z Bahrajnu jsi pak potvrdil, s tim co jsem tvrdil a o tom talentu jsme se shodli, takže žádné 3:0

Podle me ma Mercedes a Ferrari vyhodu oproti AM v konfiguraci, jaká je Saúdská Arábie, takze 6/7 místo bude maximem, pokud se na čele neco nestane

Lhat se nemá. Resp. Nalhávat si do kapsy.

Takže otázka, kdo bude v Džiddě lepší? Kdo tam dojede lépe?

  • Alonso
  • Hamilton

0 účastníci

Jsem nohama na zemi, nelítám na hopium, jako ty :face_in_clouds:

Jenže pro Hama tam hlasují odpůrci Alonsa :rofl: :rofl:

Netušil jsem, že je Situs Alonsovým odpůrcem.
To by mě pořádně nasjal, že mi leze do zelí. :grin:

Napsat o týmu, který je výkonnostně na 2 místě, že bude bojovat o 6 místo je vrchol lhaní a pokrytectví. :stuck_out_tongue: a žádný stání nohama na zemi

Já jsem chtěl znegovat Puffa :stuck_out_tongue:

Ok, špatně formulováno: většina hlasů pro Hama jsou od odpůrců Alonsa a jeden z nich se i ozval viď :rofl:

Výkonnostně druhé auto na základě závodu z Bahrajnu, kde sám tvrdíš, že ty data jsou pro Saoudskou Arábii k ničemu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale je pravda, že pokud předvedou průměrný výkon jako v Bahrajnu, tak by to mohlo být i okolo toho 6 místa. :slight_smile:

Napsat po jednom závodě že jsme výkonnostně na 2 místě znamená být pod palbou kritiky že je to jen jeden závod a co to tu jako plácáme za fantasmagorie. Nezapomeň že dobře zajeté časy u Astonu jsou jen propagace :slightly_smiling_face:

Ale zvolil jsi správně. Přesný pohled na realitu se hodně cení. :+1: :blush:
Když už Tě mám na drátě, prozradíš mi jak to děláš, aby hlasování ukazovalo kteří voliči hlasovali a jak? Předem děkuji. :wink:

Tak jestli 3 místa budou průměrné výkony, tak v tom případě očekáváě, že AM bude porážet rychlejší RB, tak nevím, kdo si lže do kapsy :slightly_smiling_face:

Musíš zaškrtnout políčko “zobrazit kdo hlasoval”

… to najdeš v dalším ozubeném kolečku co by nastavení daného hlasování. Nejprve dej normálně vytvořit hlasování, tam najdi ozubené kolečko vpravo dole a máš tam další možnosti nastavení.

Očekával jsem víc od AM. To je pravda.

Díky moc. Až někdy budu hlasování vytvářet, tak si s hledáním dám práci. :wink: