Už žiadny simulátor. Som stará škola, hovorí Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Celý tvá reakce je blablabla, která má zakrýt tvou neschopnost akceptovat realitu. Bitvu frází veď s někým jiným. BTW, ten článek z Guardianu nešel Hamiltonovi po krku, citoval oficiální vyjádření, ale s jistou pochybností, kterou jsem vybral. Článek z roku 2023 je jednoznačný. Tvůj problém je v tom, že nechápeš myšlenku a kontext. Dokazuje to i závěr tvé další parodie na příspěvek, protože když tvrdím, že Hamilton nemá maximalistický přístup (k určitému typu přípravy), tak tím určitě netvrdím, že je líný jako prase. Pokud tam vidíš ekvivalent, propadáš z jazykové inteligence.

BTW, je ale zajímavé, že kdysi se právě stejný aspekt vykládal (fanoušky tvého ražení) ve prospěch LH proti SV. A to tak, že Hamilton je ten famózní talent, který se může klidně vykašlat na testy, zatímco Vettel je ten netalent, který musí dřít od nevidím do nevidím, aby se jakžtakž dotáhl. Ergo, Hamilton disponuje jezdeckou superiotitou a dokázal by i to, co Vettel ne.

Na f1.sk jste to opakovali donekonečna.

Neber sa tak vážne. Potom vyznievaš ešte viac komicky.

2 lajkov

Zkus zapracovat na verbálním intelektu, Ronie, už zase tu jen “argumentuješ” frázemi (analytické myšlení na nule, věcné jádro příspěvků žádné).

Dobre :clown_face: Najlepšie na všetko sú tie tvoje veci, čo si pamätáš :clown_face:

//Dobre že sa ten Hamilton vykašlal na testy, možno by nemal teraz 7 titulov? :thinking:

  • to sa dobre číta po tom, čo tu pán Bretnix popísal :smiley: (ani mŕtvy nevie, že je mŕtvy. Rovnako je to aj s hlupákom…) Nie že by pán Bretnix bol, ale… :clown_face:

Dal si článok (2023), kde jeho citovanie spojili s rokom 2015 a testovaním, ale písal si najprv toto:

a následne:

Tak ako je to s p. Bretnixom teraz? :thinking: Ja vlastne nemusím ani nič písať, vystačíš si aj sám, dokonca aj sa sám vieš ohodnotiť. Veď to je úplne úžasné, aký si skvelý diskutujúci. Zas si to potvrdil. Niekedy ti to iba treba opakovane napísať - samozrejme nevytrhávať z kontextu :smiley: