Celý tvá reakce je blablabla, která má zakrýt tvou neschopnost akceptovat realitu. Bitvu frází veď s někým jiným. BTW, ten článek z Guardianu nešel Hamiltonovi po krku, citoval oficiální vyjádření, ale s jistou pochybností, kterou jsem vybral. Článek z roku 2023 je jednoznačný. Tvůj problém je v tom, že nechápeš myšlenku a kontext. Dokazuje to i závěr tvé další parodie na příspěvek, protože když tvrdím, že Hamilton nemá maximalistický přístup (k určitému typu přípravy), tak tím určitě netvrdím, že je líný jako prase. Pokud tam vidíš ekvivalent, propadáš z jazykové inteligence.
BTW, je ale zajímavé, že kdysi se právě stejný aspekt vykládal (fanoušky tvého ražení) ve prospěch LH proti SV. A to tak, že Hamilton je ten famózní talent, který se může klidně vykašlat na testy, zatímco Vettel je ten netalent, který musí dřít od nevidím do nevidím, aby se jakžtakž dotáhl. Ergo, Hamilton disponuje jezdeckou superiotitou a dokázal by i to, co Vettel ne.
Na f1.sk jste to opakovali donekonečna.