Toľko víťazov a my nie sme vôbec blízko, povzdychol si Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Snad to Strollovi za ten bod stálo. Jinak bych to asi nechal bez komentáře, stejně jako to udělal Alonso. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Nevím jestli by araby vodík zajímal, když všude mají ropy dost. Plyn tam pálí bez využití. S přepravou vodíku to taky není moc jednoduché.
No nevím, ale dokud se v Arábii nerozhýbe nějaká výroba, jako třeba v Maroku, tak o energie jakéhokoliv druhu moc velká poptávka nebude.

1 Like

A ty jsi předpokládal, že předběhnou RB? :thinking:

Ne, ale bránil jsem je když na ně tady neustále plivali že to vedou do sraček a že zkrachují a skončej a že na to nemaj a nerozumí tomu a bla bla bla.

1 Like

Jako pročti si to sám, mě to po chvíli přestalo bavit a můžeš si vybrat z mnoha a mnoha zaručených Tripovin :ok_hand:

https://forum.f1online.sk/search?q=mclaren%20@Triper

1 Like

Triper je na McLaren trochu vysezenej ale jednu dobu to s McLarenem nevypadalo moc dobře. :stuck_out_tongue:

1 Like

Jen hlupák u nich přestal věřit v potenciál a neustále strašil jak maj špatné lidi kteří nedělaj a neuměj dělat dobrá rozhodnutí :sunglasses: Teď se mezitím rozpadá RedBull a McLaren vykvetl do doublu. Prostě byli vedle jak ta jedle a já jim to tehdy říkal.

1 Like
1 Like

Triper tady chodí rozdávat svoje moudra, který patří do výkladní skříně některých politiků - mimo a zbytečný. Co víc, tak tu má i potřebu shazovat ostatní nebo shazovat lidi na základě vzhledu, pohlaví i politickýho přesvědčení. K čemu jsou ti pak příspěvky od člověka, co podle fotky sám má nadváhu, ale dělá bodyshaming na ostatní? K hounu ti to je, protože ten člověk očividně neviděl sebereflexi natož střízlivý pohled ani z rychlíku

2 Likes

Už tehdá jsem byl rozumnej :sunglasses:

To nemá smysl, Red Bulláky a Ferraristy sere McL, protože odvádí lepší práci a nemusí mít jednoho pilota skrz sponzoring :smile:

1 Like

Já mám McL rád, ale nemám rád Piastriho. Včera si to u mne podepsal.
Takovou výhru bych se styděl přijmout.

2 Likes

Ten Triper tam dole :smile: :ok_hand: :sunglasses:

1 Like

Když McL prodal celé své sídlo a šel do pronájmu, tak by si jen hlupák nevšiml, že je to s McLarenem nahnuté.
Tehdy nikdo z nás nemohl tušit, že si tím nový majitel pojistil svůj budoucí majetek, aby jednak snížil prodejní cenu, ale hlavně, aby zahnal choutky případným zájemcům o takto znehodnocený tým.
A udělal to opravdu chytře, protože já, @Triper i @Evap jsme o nákup McLarenu skutečně ztratili zájem. :grin:

1 Like

Majitel je vedlejší, bylo jasné že McLaren nezmizí.

1 Like

Nebudu tak tvrdá, ale být kolegou bych mu určitě nevěřila, že mě upřednostní, když přijde na lámání chleba. Zatím se projevuje jako hodně ambiciózní a ne úplně rovný. Pokud by rovný byl, tak by nevystrčil zadek na tým, který do něj investoval milióny, smlouva nesmlouva. Neříkám, že se mu to nevyplatilo, ale už je potřeba počítat s tím, že může podobnou věc kdykoliv udělat znova. Zdůvodnění se vždycky najde.

1 Like

ano, ked bude moznost ist do lepsieho tak pojde. Ako skoro kazdy…

Je to divný.

  • 2x s Landem undercutli Piastriho
  • Pokrývají Hamiltona, který byl úplně mimo McL pace
  • V jednu dobu někde 46-48 kolo, šli do boxů tak, že Verstappen byl na prvním místě, tam kdyby přišlo SC nebo RF, tak dovi dopo. :slight_smile: Viděli jsme jak Verstappen předběhl Hamiltona… a to byl 0,5-0,8s na kolo.
2 Likes

To já mám Landa, Piastriho i celej McLaren po včerejšku raději :slightly_smiling_face:

1 Like

Nemohl za to, že měl lepší start a polovinu zavodu a pak ho tym zařezal

1 Like