Toľko víťazov a my nie sme vôbec blízko, povzdychol si Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

O vedlejším majiteli-lích záleží. Spolumajitelů bylo více včetně Latifiho a s každým se musel nový zájemce domluvit.
Beduíni to vyřešili koupi továrny. Přitom nevíme jestli spolumajitelé věděli, kdo ji skutečně bude kupovat a výkonnostní propad týmu taky hrál roli v prodejní ceně. Možná se našli i fiktivní zájemci, ale ti nejspíše hráli stejné křoví, jako se děje u nás ve výběrových řízeních státních zakázek.

Těší mě že trávíte večer výčtem mých povahových defektů a souhlasím, že jsem nekorektní ke všemu a všem, necitlivý k tomu hloupý ošklivý a chronicky neúspěšný.
Ale proti jedné drobnosti se musím ohradit, mám max 12% tuku v těle a 82kg při výšce 182 cm. Takže mám všechno jen ne nadváhu :grinning:.

Edit: a ano na sebereflexi jsem ještě zapomněl, to ani nevim co znamená.

8 Likes

Prostě normální chlap, zaplať pánbůh :smile: .

Nemůžu už tady najít tu moji fotku s tím zeleným kyblíkem a ananasem místo obličeje z Bangkoku.
Chtěl jsem nastudovat, kde jsem tam tlustý…

Už chybí pouze čárový kód jak na krabici mléka a seznam alergenů. :grin:

1 Like

Ráda bych Ti pomohla, ale teď musím veřejně přiznat, že si Tvoje fotky neschovávám :woman_shrugging:. Ale ten ananas si pamatuju, to zase jo :smile:!

1 Like

Mám jí, no, nemyslím že jsem tady tlustý…

1 Like

Udělej fotku bez trika.

1 Like

No jestli jsou kolem Tebe Thajci, tak proti nim možná jo… Ale vážně ne, nejsi! A máš hezkej ananas :smile: !

ty chceš uživatelům vypálit oči, když přijdou do diskuze?

Na to, že Tě krmí granulema máš i dobrou postavu.

1 Like

Děkuji.

Tak i tu druhou jsem našel, teď už je to kompletní…

:grinning: Udělám, když ji dáš i ty…

Teď je docela vhodné období, za posledních 5 týdnů jsem byl na oříškách skoro 3 :roll_eyes:.

Však tady máš prsa jako Emma Roberts.

2 Likes

Jsou věci, Puffe, o kterých se nežertuje…
Klidně napiš že jsem idiot, ale moje tělo je citlivá věc :sweat_smile:.

Ako sa spraval k timom v minulosti? Ak mu dali konkurencieschopne auto, podaval vynikajuce vykony a da sa povedat, ze v time vladla harmonia. Ak nie, tak tim kritizoval. Spravali sa snad inak Hamilton ci Verstappen?

Nejseš tlustej, dokonca aj sánku máš zkosenú ako Brad Pitt. :slightly_smiling_face:

2 Likes

To není sánka, ale ananas :grinning:.

Aj ananas mas skoseny ako Brad Pitt. :joy:

4 Likes