Tímová réžia funguje len v krčme pri pive, vyhlásil Stella | Magazín F1 - F1online.sk

tiMure, už ti tu pár dní zpět někdo vyčetl tvé ohýbání příspěvků jiných uživatelů, místo pochopení zpětné vzaby v tom nesmyslně pokračuješ. Bylo to přirovnání. Ale vzhledem k tomu, že máte problémy pochopit body přirovnání a není ani snaha je pochopit, tak je zbytečné se snažit je vysvětlit. Vždy je jednoduší překroutit, lhát a urážet, než vést diskuzi se snahou pochopení.

1 Like

Neurobil ani ten krok, kedy by to riešil pod taktovkou FIA ako stažnosť. Podali doslova jeden protest v tej dobe, ktorý komisári zmietli zo stola. S tým sa zmierili tak asi to bolo ok.

Kľudne mohol podať ešte jeden, kde by rozhodovala FIA. Až keď by to vytiahol na medzinárodný športový súd (alebo jak sa volá officiálne) mimo FIA by musel odísť z F1.

Ale tak vieme, že Masi, tajný agent RB, tam vbehol tajne na trať aby hodil banánovú šupku Latifimu pod koleso a mohol spáchať túto neprávosť storočia. Všetko bolo naplánované, do poslendej sekundy.

3 Likes

Vsetko citam, mam ta v hladaciku, neboj sa :smiley:

1 Like

Kuci @Hedgehog ja bych to nechal. To neni mysleno vazne. To jsou jen takove lehke provokace.

Holt Max predvadi fenomenalni vykony a Lando to ma trosku tezsi. Byt ma podle me furt velkou sanci.

Tak se trosku zasmejeme a pojdme se bavit seriozne. Tohle je uz 1000x semleto. K tomu jsme myslim uz napsali vse. :slightly_smiling_face:

I kdyz zase je dobre ze Max je stale centrem pozornosti. :grin:

4 Likes

Nepochybuji. :grin:. Holt nekdy musis.

Ja to moji zene nezavidim. Ma to tezky, chudak holka. :grinning:

To by byl náš konec s FIA a veškerým motorsportem, který FIA řídí. Pokud bychom se tedy rozhodli jít do toho, museli bychom se stáhnout ze všech šampionátů, museli bychom opustit motorsport pod hlavičkou FIA.”

Je zajímavé, že Mezinárodní automobilová federace má takovou interní pojistku, která týmy odrazuje od toho, aby s celou věcí šli na řádný civilní soud, ba co víc, nesmí s tím jít ani na Sportovní arbitrážní soud CAS, protože FIA ​​ho neuznává v otázkách, které se netýkají dopingu. Nejvyšší instance, na které se týmy smí odvolat, je již zmíněný Mezinárodní odvolací soud FIA (ICA), z jehož názvu vyplývá, že v něm jsou zástupci FIA, kteří nebudou mít velkou motivaci jít proti vlastní federaci.

… dobrá pojistka :man_shrugging: Taky bych si ten soud přál, jenže s takovou chápu u Mercedesu jejich pragmatismus.

2 Likes

No a sme presne u toho, ze Wolffovi jeden titul nestal za to o co vsetko by prisiel

Za mna case closed, netreba sa hrabat v h0vne, bude len smrdiet

1 Like

O tom nepochybujem :smiley:
Ale zase, mam aj kamaratov (urcite nie len ja), co pri pive geroj, ale doma stiahnuty chvost :smiley:

3 Likes

To zdaleka nebylo jen o Wolffovi, šlo především o celý Mercedes. Ano, cena za titul by byla velmi velmi drahá. Takové podmínky jen kvůli tomu že chceš dostát spravedlnosti by si měli narvat do … .

2 Likes

Je ale otázka, jestli by tohle FIA vůbec aktivovala a dotyčného opravdu vyloučila. Však to je přeci PR noční můra. Spíš se s Mercedes domluvili jinak :smile:

2 Likes

To že Masiho kopli do prdele opravdu nebylo jen tak, tím totiž přiznali všecko a to je na FIA ažaž :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Tak to mame vsichni. :laughing:

Tajna dohoda s Mercedesom, a sme doma …

2 Likes

Honziku, nikdo nejsme dokonalej. A to dokonce ani ja a to uz je co rict.

Vyse jsem ani tebe, ani nikoho jineho neurazil.
Nepouzil jsem jedineho urazliveho osobniho zajmena.

Ze celkove vyzneni mych prispevku muze se jeviti ponekud posmesnym, uznavam. Vsak neni treba brat vse nejak extra vazne.

Ty jsi zastance takove extremni slovni korektnosti. Ja jsem spis pro legraci. Byt slusnou. A to si myslim splnuji.

Nikoho necastuji sprostymi, nebo urazlivymi vyrazy.

A sam moc dobre vis, ze o tobe se vyjadruji korektne a osobne te povazuji za inteligentniho cloveka.

To ze zesmesnuji nektere prispevky, inu, nemohu si pomoci. Nektere mi zkratka prijdou smesne.

A ani ja tomu nejsem usetren. Tuhle jsem byl tercem posmechu za mou gramatiku.

Mou reakci si muzes dohledat. Ale to nemusis, reagoval jsi tam take, takze vis, ze jsem se zasmal.

Mas na veci holt jiny nazor nezli ja. To preci nemusi byt na skodu. Jen by to nekdy chtelo nejakou hlubsi a korektnejsi analyzu. Ale vy jste spis na takova kratka hesla. A to moc informacni hodnoty nema. Co si budem.

V kazdem pripade ti preji hezky den.

3 Likes

Masi má doživotní zásobu grglavky.

3 Likes

Nemyslim si, ze se nejak domlouvali. Spis Mercedes tlacil na vyhozeni Masiho a to se stalo.

Na jednu stranu splnili pracdepodobny pozadavek Wolfa. A na druhou stranu asi ani ostatni teamy nebyly moc proti. Masi byl nocni mura.

Ja jsem spokojen. Protoze co si budem. Bejt reditelem Masi, tak Maxovi v Austinu prilitne pentle jen to hvizdne.

Budme radi ze je ten clovek pryc.

1 Like

… jako v Brazílii 21? :smile: Kam ty na to chodíš.

2 Likes

Zaslepenost věrného fandy, to je u tiMura běžné, ukázal to tu v několika příspěvcích :smile:

2 Likes

Tak jeho příspěvky jsou plné ironie, jak přiznal Ježek. Tak je třeba se na to dívat, takový místní showman :smiley:

2 Likes

Tráva je zelená, někdy zlatá. A někdy spálená.

1 Like