Tímová réžia funguje len v krčme pri pive, vyhlásil Stella | Magazín F1 - F1online.sk

Ne, jako v Jedah 2021, kdy Max zpomalil, protoze musel dle pokynu reditele pustit Hamiltona a ten to do Maxe napalil.

A Max dostal pentli, nejen za neschopnost Hamiltona objet pomalu jedouci formuli, tak za vytlaceni Hamiltona o chvili pred tim.

Tys to nevidel? Tak se koukni. Co tam mas dal?

Ja vim ze to mate tak, ze kdyz se predjizdi Max tak je vsechni dovoleno. Ale to mate spatne. To je dovoleno jenom Hamiltonovi. :smile:

Ono se v te sezone jelo vic nez dva zavody, vis. :wink:

A zase jen takovej vykrik. To je smutne. Ale tak jsme uz tady zvykli. :upside_down_face:

4 Likes

tiMure, tohle není shazování? A v kontextu celého příspěvku překrucování? Samozřejmě, že je.

V případě uplácení - ten, kdo přijde uplatit je ten, co celý proces vytvoří a poruší zákony (v případě AD21 Masi se rozhodl porušit pravidla F1). Ten, kdo příjmá úplatek je benefitent, který získává něco, co by nedostal, pokud by nepřišel daný jedinec s uplácením (v případě AD21 by Max nedostal možnost vyhrát a tím získat titul za danou sezonu, takže benefitoval z porušení pravidel Masiho). Jenže Max i Red Bull toho byli součástí, samotní členové sami posílali vzkazy do ředitelství závodu, že není nutné dodržovat pravidla (ne tak explicitně)

Doufám, že už to nyní chápeš a přestaneš s překrucováním, lhaním a shazováním

Hezký den

4 Likes

… a Austin je jak přes kopírák s Brazílií, víš? :smile: Ty jsi to tu vykřikl že Masi by ho opentlil, viděli jsme :smiley: Koukám že ty jsi to asi ironicky nemyslel, v tobě se nedá vyznat. No tak jestli jo, tak ti to nesedí no :slightly_smiling_face:

3 Likes

Zavolejte rytce. :+1::+1:

3 Likes

Mas pravdu. Omlouvam se. Ty dostanes ty role alobalu dve. :rofl::rofl::rofl:

Promin, nemohl jsem si pomoct. :grin:

Omlouvam se, ale na zbytek nemuzu reagovat. To je tak dokonale, ze to neni jak vylepsit. :+1:

Mam navrh na smir.

Vy tri kluci si nechate, tyhle intelektualne vymazlene pripadove studie, ktere jednoznacne vykazuji absolutni kompetenci, hlubokou znalost problematiky, perfektni analyzu smernic, predpisu a zakonu.

A my obycejni smrtelnici si nechame tyhle nase plytke debaty.

Protoze ja se musim priznat a souhlasit s Puffem. Tohle tesat do kamene, Puff by tedy ryl, ale toho jsem dalek, aby si to nekdo spatne nevylozil. :laughing:

Na tohle si dam zalozku. A vzdycky kdyz me napadne se k nejakemu vasemu komentu vyjadrit, se k tomuhle vratim. Abych si vzdycky pripomel kde je moje misto. A tam kde jste vy, tam to opravdu neni. :rofl::rofl::rofl:

Jednim slovem brilantni Honziku. Nemam nez slov obdivu. :+1::+1::+1:

3 Likes

Hezky popsáno! :+1:

3 Likes

Vid.

A vis ze me neprekvapuje, ze se ti to taky libi. :grin:

No tak ted uz si se mnou @Matti nebude psat asi nikdy. Ale ja se snazim Matti. Fakt. Ale co mam delat? :laughing:

Nic uz koncim. Preji hezky den Kasa.

2 Likes

Píšeš to zbytečně dlouze, kdo to má pořád číst :stuck_out_tongue:
Já jsem se naučil jim v podobných psát větu o tom, že jsem jen hloupý Ferrarista… Tak ty píš, že jsi jen hloupý Maxovec :smile:

3 Likes

No konečně to začínáš přijímat, ale ty a Ferrarista? :stuck_out_tongue:

2 Likes

Kdyz ja neumim lhat. :grin:

2 Likes

… to je dobrý :smile:

2 Likes

I kdyby jsi sem opsal celé Leninové spisy, tak byl Hamík Masim jasně okradený o titul ve prospěch Emila.
A V 2021 byl nejlepší Hamík, tudíš zase jsi fandil tomu nepravému.

Vidíš a stačilo na tohle sdělení pouhých pár slov.
Taky se to nauč.

1 Like

A stacilo by na to mnohem min Ferdo.

Stacilo napsat.

Nemam rad Maxe. :wink::grin:

2 Likes

Souvislost s Emilem? Hlavně ten, že Hamíková výplata skončila neoprávněně v Emilové kapse a jako každý slušný nálezce by ji měl vrátit skutečnému vlastníkovi.

2 Likes

FIA má totiž v pravidlech, že pokud má jezdec, nebo tým oficiální spor s FIA, tak se nesmí účastnit žádných závodů vedených pod hlavičkou FIA až do ukončení soudního sporu.
Myslím, že dnes Hamík těžce lituje, že tehdy neukončil svou kariéru.

2 Likes

Můj názor není o jménech, ale o férovém jednání a to tehdy dostalo pořádně na kapra.

2 Likes

FIA platí jazdcov?

Nerozumím proč pokládáš takovou otázku.

2 Likes

Neviem, rozprávaš tu o tom jak Lewisova výplata skončila u Maxa.

Ja teda neviem ako by sa peniaze ktoré vypláca Mercedes dostali na Maxov účet ale dobre. Ak to mala byť nejaká metafora tak tiež nechápem súvis.

Ak ti príde normálne žiadať teraz od každého športovca, teamu či hocikoho kto sa venuje športu na profesionálnej úrovni aby za každý jeden zápas kde odpísal rozhodca penaltu, faul alebo hocičo proti jeho teamu/jemu neprávom a teda odovzdal víťazstvo druhému teamu/jedincovi tak k tomu asi nemám slov.

Už vidím tú hŕbu zápasov, kde team síce vyhrá 6:0 ale bohužiaľ, druhému teamu rozhodca omylom neodpískal 2 minúty alebo penaltu a tak sa ten team vzdá vítazstva…

1 Like

Liberty rozdává výplaty podle podle oficiálních výsledků které uděluje FIA. Proto ta spojitost.
Snad jsem Ti to vysvětlil dostatečně srozumitelně.